Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben 12 ekim2012 de bu mesajla ayrıldım.
düzenli olarak giremediğim için devam edemedim şimdi sekizinci gruba girdim ama devam edemeyeceğini öğrenmek istiyorum grubu zor durumda bırakmak istemem

düzenli olarak giremediğim için devam edemedim şimdi sekizinci gruba girdim ama devam edemeyeceğini öğrenmek istiyorum grubu zor durumda bırakmak istemem
Canım bence asıl cevabı püsküüt verecektir ama benim Anladığım sorun yok yarısabilirsin

Birde kilo cizelgesini imzasina ekleyebilen varmı acaba? ??

gogocum kilo çizelgeisni imzana eklesen bile şu an görünmüyormuş cnm sanırım sitedeki değişimlerden dolayı fakat ziyaretçi olarak girersen kendi imzanı görebiliyormuşsun

Takıma kabul edilip tekrar ayrılmayım
Diskalifiye listesinde ismim yok ama sorayım dedim

büyük ihtimal yarışmanda sakınca yok bitanemm

kızlar merhaba ben 3.takımdan malesef takımımız çok durağan sohbet muhabbet yok neredeyse yeni üyelere ihtiyacımız var

eski yarışmacı olduğundan bahsetmişti bir yanlışlık yok bilgi için teşekkürler

Sevgili kaptan arkadaslar
Bir suru Takim Yeni uye bulayip kan kaybederken yeterli uyeniz oldugu halde uye almanizi anlamiyorum. Tamam bir yaris var Ama unutmayinki uyesizlikten takimlar kapanirsa kimle yarisacaksiniz. Popüler bir takim olabilirsiniz illa sizin Takimda olmak isteyebilirler anlarim Ama en azindan burdaki diger taklara olan saygimizdan mezaketen Gelen arkadaslari katilmak isteyenler topigine yönlendirseniz ne hos olur
Abencimin bir yazisi var isminin altinda sen ben yok biz bariz
Sanirim bundan sonra baska takimlarida dusunursun

canim benim darisi basimiza insallah

Püsküüt cüm 4. Takımda uzmanvet in hedef kilosunu 60 olarak degistirirmisin. Teşekkür ederim şimdiden.
Gogocum, uzmanvetin eski hedef kilosu 64 müş.
İsteğin üzerine 60 olarak güncelledim.
Hedefini aşağıya çektiği için de uzmanveti tebrik ediyorum.. Sağlıklı zayıflamalar dilerim..

Yazdığım mesaj geçerlidir.
Süresiz izinli olduğun için yeniden yarışmanda sakınca yok, hoş geldin..
İzinden dönen üye kuralları uygulanacak bildirim listesinde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…