Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

İçinde bulunduğun koşulları bizlerle paylaşman yeterli ystcim.. Yeter ki içinde yarışma hevesi olsun.
Hemen listeme, adının yanına "süresiz izinli" notunu yazıyorum.
Sen yeter ki hayatını, istediğin şekilde düzene sok.
Bekliyoruz.. :KK34:
Ben 12 ekim2012 de bu mesajla ayrıldım.
düzenli olarak giremediğim için devam edemedim şimdi sekizinci gruba girdim ama devam edemeyeceğini öğrenmek istiyorum grubu zor durumda bırakmak istemem

düzenli olarak giremediğim için devam edemedim şimdi sekizinci gruba girdim ama devam edemeyeceğini öğrenmek istiyorum grubu zor durumda bırakmak istemem
Canım bence asıl cevabı püsküüt verecektir ama benim Anladığım sorun yok yarısabilirsin

Birde kilo cizelgesini imzasina ekleyebilen varmı acaba? ??

gogocum kilo çizelgeisni imzana eklesen bile şu an görünmüyormuş cnm sanırım sitedeki değişimlerden dolayı fakat ziyaretçi olarak girersen kendi imzanı görebiliyormuşsun

Takıma kabul edilip tekrar ayrılmayım
Diskalifiye listesinde ismim yok ama sorayım dedim

büyük ihtimal yarışmanda sakınca yok bitanemm :KK64:

kızlar merhaba ben 3.takımdan malesef takımımız çok durağan sohbet muhabbet yok neredeyse yeni üyelere ihtiyacımız var

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1224#post-37462315
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Üç ayda bir yaptığım takım analizlerine başladım. Bu hafta analizlerini yapmış olduğum takımların 100 üzerinden aldıkları karne notları şöyle:
4. Takım => 40
5. Takım => 79
6. Takım => 57
7. Takım => 47
8. Takım => 43
9. Takım => 39
13. Takım => 70
14. Takım => 30

Genel Analiz Sonuçlarını, kısa bir süre içinde açıklayacağım.

2) Performans uygulaması 9. tur / 3. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiflama-yarismasi.638656/page-8#post-37469395

2. TAKIM
:KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

3. TAKIM :KK66:

Üyelerinizden ozgey ile ilgili bilgi aktarıyorum.
Kendisi eski yarışmacıdır.
9 Nisan 2010 (152.etap) tarihinde 68 kilo ile yarışmacı olmuş ve 159. etapta hamilelik nedeniyle ayrılmış.
13 Ocak 2012 (240.etap) tarihinde 84 kilo ile yeniden yarışmacı olmuş ve 269. etapta 70,6 kilo ile kendi isteğiyle ayrılmış.
Yeniden yarışmasında sakınca yok, bilgilerde hata varsa lütfen uyarınız.

6. TAKIM
6.Takım üyelerinden lisbeth93 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-44#post-37471219

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 384. Etap birincisi; 3.Takımdan HedefVeBaşari arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

eski yarışmacı olduğundan bahsetmişti bir yanlışlık yok bilgi için teşekkürler :KK68:

Sevgili kaptan arkadaslar
Bir suru Takim Yeni uye bulayip kan kaybederken yeterli uyeniz oldugu halde uye almanizi anlamiyorum. Tamam bir yaris var Ama unutmayinki uyesizlikten takimlar kapanirsa kimle yarisacaksiniz. Popüler bir takim olabilirsiniz illa sizin Takimda olmak isteyebilirler anlarim Ama en azindan burdaki diger taklara olan saygimizdan mezaketen Gelen arkadaslari katilmak isteyenler topigine yönlendirseniz ne hos olur
Abencimin bir yazisi var isminin altinda sen ben yok biz bariz
Sanirim bundan sonra baska takimlarida dusunursun

Anaaam kızlar şimdi gördüm benim ismim mezun kolyesinde ve kupasında çıkmış.çok mutlu oldum.çok şükür bu günleri gördüm.ilk defa buraya sırf bu yarışma için üye oldum ve hiç bu neticeyi göreceyime inanmıyordum.o zaman benim için 15kilo vermek hayaldi.evet kilo almamın nedeni hamilelikdi ama yine de zayıflayacağıma inanmıyordum.çünki 6aydı hep diyetler yapıyordum ama 2kilo verip alıyordum.neyse ki umutsuz da olsam çıktım bu yola ve o zaman kaptanımız gogo izinde olduğu için beni takıma beril arkadaşım aldı.başta 4cü takıma ve en önemlisi beni takıma alan berile çok minnetarım.onlar olmasa ben bu sağlıklı beslenmeyi asla öyrenemezdim.evet zayıflamaktan çok beni mutlu eden şey doğru beslenmeyi öyrenmem oldu.evet ben artık doğru besleniyorum genelde.nefsimle başa çıka biliyorum.eskiden bir tabak patates kızartmadı yerken şimdi 5 6 ince dilimle doyuyorum,eskiden 2tabak pilav yerken şimdi 5kaşıkla doyuyorum,eskiden bir kica tabak spagetti yerken şimdi 1avuç yiyorum,eskiden heryemeye mayonez kullanırken şimdi dolabımda yok,eskiden köfteyi,tavuğu kızartırken şimdi fırınlıyorum,eskiden tere yağı ekmeyin üzerine kalın kalın sürüp yerken şimdi kesinlikle kullanmıyorum,şekeri hemen hemen kullanmıyorum,eskiden yumurtayı,yoğurdu,ayranı,salatayı tuzsuz yemezken şimdi tatlandırmak adına pul biber kullandım,eskiden reçelle siyah çaya bayılırdım,şimdi hurmayla zencefilli,tarçınlı yeşil çay içerim,eskiden de tatlı çok sevmiyordum şimdi de sevmiyorum zaten bunda bir deyişiklik yok  bi de en önemlisi su.eskiden 1bardak bile su içmezken şimdi günde en az 2litre su içerim,eskiden yürümekden nefret ederdim,gezmeye çıktığımızda bile oturmaya yer arardım şimdi fırsatını buldukca heryere yürümek istiyorum....böyle daha yazacak şeyler var da hatırladıklarım şunlar.evet kızlar ben 01.2014de diyete başladım.buraya katıldığımda 73.300düm ama onda 10gün öncesinden diyete başlamışdım ve 2kilo zayıflamıştım buna rağmen ilk hafta 2kilo vermiştim.genel olarak her hafta kesin verirdim.sadece arada 1ay falan 65lerde takıldım ama do ra onu da aştım ve çom şükür 60kiloyu gördüm.aslında herkes yeterli olduğunu söyledi ama ben bir iki kilo daha vermek istiyorum,onu da yavaş yavaş veririm inşallah...şimdi sizinle önce sonra fotoğrafı paylaşıcam.herkese,tüm yeni katılanlara motive olsun...4.takım arkadaşlarım,kaptanım ve canım berilim çok sağ olun herşey için...iyiki hayatıma katıldınız...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim benim darisi basimiza insallah

Püsküüt cüm 4. Takımda uzmanvet in hedef kilosunu 60 olarak degistirirmisin. Teşekkür ederim şimdiden.
Gogocum, uzmanvetin eski hedef kilosu 64 müş.
İsteğin üzerine 60 olarak güncelledim.
Hedefini aşağıya çektiği için de uzmanveti tebrik ediyorum.. Sağlıklı zayıflamalar dilerim.. :nazar:

Yazdığım mesaj geçerlidir.
Süresiz izinli olduğun için yeniden yarışmanda sakınca yok, hoş geldin..
İzinden dönen üye kuralları uygulanacak bildirim listesinde..

X