Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1224#post-37462315
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Üç ayda bir yaptığım takım analizlerine başladım. Bu hafta analizlerini yapmış olduğum takımların 100 üzerinden aldıkları karne notları şöyle:
4. Takım => 40
5. Takım => 79
6. Takım => 57
7. Takım => 47
8. Takım => 43
9. Takım => 39
13. Takım => 70
14. Takım => 30

Genel Analiz Sonuçlarını, kısa bir süre içinde açıklayacağım.

2) Performans uygulaması 9. tur / 3. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiflama-yarismasi.638656/page-8#post-37469395

2. TAKIM
:KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

3. TAKIM :KK66:

Üyelerinizden ozgey ile ilgili bilgi aktarıyorum.
Kendisi eski yarışmacıdır.
9 Nisan 2010 (152.etap) tarihinde 68 kilo ile yarışmacı olmuş ve 159. etapta hamilelik nedeniyle ayrılmış.
13 Ocak 2012 (240.etap) tarihinde 84 kilo ile yeniden yarışmacı olmuş ve 269. etapta 70,6 kilo ile kendi isteğiyle ayrılmış.
Yeniden yarışmasında sakınca yok, bilgilerde hata varsa lütfen uyarınız.

6. TAKIM
6.Takım üyelerinden lisbeth93 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-44#post-37471219

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 384. Etap birincisi; 3.Takımdan HedefVeBaşari arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Geçen hafta başladığım ve son sekiz etabı kapsayan takım analizlerini bitirdim.
Genel sonuçları az önce hazırladım. Bir kaç konuda yorum yapmak istiyorum.

Öncelikle; Takımların Takımı 5. Takıma kocaman tebrikler!

anmc02a3f2a6705085d.gif

Bütün yarışmacılar içinde ilk üçe giren meltemkrk (5. Takım), kutahya (7. Takım) ve lisbeth93 (6. Takım) arkadaşlarımızı da ayakta alkışlayalım!

anma9f7e36b11675d87.gif

Karne notu 50 ve üzerinde olan takımlar sınıfı geçti ve hanelerine güneş doğdu. Dilerim yağmurlu takımlar da bir sonraki analiz döneminde güneşlerine kavuşurlar. Toplam 10 takımın 5 inde güneş varken 5 i ne yazık ki yağmurlu.

Takımların, bir önceki analizlerde almış oldukları karne notlarını da tablomuza ekledim. Bir önceki analize göre en büyük düşüş 14. takımda, karne notu 80 den 30 a düşmüş ne yazık ki.. Buna karşın en büyük yükselme de karne notunu 29 dan 65 e yükselten 1. takımda.
Sevindirici olan takımlarda genelde istikrar ya da yükseliş eğilimi olması.

Herkesi, kilo verememiş de olsa, burada, yarışmada olmaya devam ederek kararlılık göstermesinden ötürü tebrik ediyorum.

Detaylar için linki tıklayınız.

Ellerine sağlık bitanemmm..dereceye giren takım ve arkadaşlara tebrikler içi bizzz dahil..a

ricaederim bitanemmmm tekrar tebrikler:KK36::KK9:
ellerine saglık tatlım:KK68:

rica ederim bitanemmm:KK36:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1224#post-37462315
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Üç ayda bir yaptığım takım analizlerine başladım. Bu hafta analizlerini yapmış olduğum takımların 100 üzerinden aldıkları karne notları şöyle:
4. Takım => 40
5. Takım => 79
6. Takım => 57
7. Takım => 47
8. Takım => 43
9. Takım => 39
13. Takım => 70
14. Takım => 30

Genel Analiz Sonuçlarını, kısa bir süre içinde açıklayacağım.

2) Performans uygulaması 9. tur / 3. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.638656/page-8#post-37469395

2. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

3. TAKIM :KK66:

Üyelerinizden ozgey ile ilgili bilgi aktarıyorum.
Kendisi eski yarışmacıdır.
9 Nisan 2010 (152.etap) tarihinde 68 kilo ile yarışmacı olmuş ve 159. etapta hamilelik nedeniyle ayrılmış.
13 Ocak 2012 (240.etap) tarihinde 84 kilo ile yeniden yarışmacı olmuş ve 269. etapta 70,6 kilo ile kendi isteğiyle ayrılmış.
Yeniden yarışmasında sakınca yok, bilgilerde hata varsa lütfen uyarınız.

6. TAKIM:KK9: :nazar:
6.Takım üyelerinden lisbeth93 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/cuma-zayiflama-yarismasi-mezunlari.126756/page-44#post-37471219

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 384. Etap birincisi; 3.Takımdan HedefVeBaşari arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ellerine emeğine saülık püsküütümm ilk meleğimizi mezun ettik diğer meleklerim de sırayla olacak inş:KK28::KK28:

anmc02a3f2a6705085d.gif

Bütün yarışmacılar içinde ilk üçe giren meltemkrk (5. Takım), kutahya (7. Takım) ve lisbeth93 (6. Takım) arkadaşlarımızı da ayakta alkışlayalım!

anma9f7e36b11675d87.gif

Karne notu 50 ve üzerinde olan takımlar sınıfı geçti ve hanelerine güneş doğdu. Dilerim yağmurlu takımlar da bir sonraki analiz döneminde güneşlerine kavuşurlar. Toplam 10 takımın 5 inde güneş varken 5 i ne yazık ki yağmurlu.

Takımların, bir önceki analizlerde almış oldukları karne notlarını da tablomuza ekledim. Bir önceki analize göre en büyük düşüş 14. takımda. Karne notu 80 den 30 a düşmüş. Buna karşın en büyük yükselmeyi de 1. takım, karne notunu 29 dan 65 e yükseltmiş. Sevindirici olan takımlarda genelde istikar ya da yükseliş eğilimi olması.

Herkesi, kilo verememiş de olsa, burada, yarışmada olmaya devam ederek kararlılık göstermesinden ötürü tebrik ediyorum.

Kesinlikle ayakta alkışlanmayı hakediyorlar üç yarışmacımızda :KK9::KK9::nazar::nazar::KK52::KK52: umarım bir sonraki analiz döneminde tüm takımlarımız günlük güneşlik olur :KK68::KK68:Teşekkürler püsküütümm:KK60:

günaydınlarrr

anmc02a3f2a6705085d.gif

anma9f7e36b11675d87.gif

Takımların, bir önceki analizlerde almış oldukları karne notlarını da tablomuza ekledim. Bir önceki analize göre en büyük düşüş 14. takımda, karne notu 80 den 30 a düşmüş ne yazık ki.. Buna karşın en büyük yükselme de karne notunu 29 dan 65 e yükselten 1. takımda.
Sevindirici olan takımlarda genelde istikrar ya da yükseliş eğilimi olması.

teşekkür ederiz püsküütüm sağolsun takım arkadaşlarım çok azimliler özellikle luci meltem güneş dila ve listelere girmese de cumbo şu an gerçekten takımda güzel bir motivasyon yakaladık ama maalesef üye problemimiz var 3 kişi ile listelere devam ediyoruz o yüzden bizim takımda eleman almak istiyor diğer takımlara duyurulur :)

Günaydin fistiklarrrrrrrr
Bir kac gundur 14. takima bakiyom kimseler yok.arkadaslarda isterse yeni üyeleri yönlendirebilirmisiniz.ben karsilarim adapte ederim hemen yesil caylarini demler suyu dayarim aciktik dediklerinde.ne olur ya en azinda 2-3 kisiyi yönlendirelim.

Eskiden bu zamanlarda takima girmek isteyenler gunlerce davet beklerdi.acaba kk zayiflamak isteyen hatun birakmadimi.neden kimse katilmak istemiyorki.....
maalesef beril cim yaa bizim takımda 3 kişi kaldı maalesef başvuru yapan yok bizde körler sağırlar modundayız eleman ihtiyacımız var

maalesef beril cim yaa bizim takımda 3 kişi kaldı maalesef başvuru yapan yok bizde körler sağırlar modundayız eleman ihtiyacımız var
Bir donem deneyelim Sonra belki birlesmeye gideriz.onemli olan motivasyonun surekliligi.paylasim olmayincada mutfak yolu kacinilmaz olur degilmi

günaydınlarrr

teşekkür ederiz püsküütüm sağolsun takım arkadaşlarım çok azimliler özellikle luci meltem güneş dila ve listelere girmese de cumbo şu an gerçekten takımda güzel bir motivasyon yakaladık ama maalesef üye problemimiz var 3 kişi ile listelere devam ediyoruz o yüzden bizim takımda eleman almak istiyor diğer takımlara duyurulur :)
Ben 14 ede yazmaya basladim.bizim eskiler vefalidir sanada gelirler yeni uyeleri bulana kadar.
Ama yeni birini buldummu ilk ben alirim.sonra bir sana bir bana

Ben 14 ede yazmaya basladim.bizim eskiler vefalidir sanada gelirler yeni uyeleri bulana kadar.
Ama yeni birini buldummu ilk ben alirim.sonra bir sana bir bana

Kuzum çok düşüncelisin tşkler ama benim üyeye ihtiyacım yok kuzum:KK28::KK28: en kalabalık takım 6,takım şu an sanırım o_O destek olman çok güzel cnm tşkler :KK60:kastettiğin 8, takımsa evet yeni üyeler iyi olabilir:KK19:

Püsküüt cüm 4. Takımda uzmanvet in hedef kilosunu 60 olarak degistirirmisin. Teşekkür ederim şimdiden.

Yeni üye konusunda ben facebookta girdiğim gruplara mesaj bırakıyorum katılmak isteyenler başlığının linkini bırakıyorum genelde reklam kabul edip siliyolar ama bikaç kişi görse yeter diye düşünüyorum.

X