Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kizlar aslinda sadece bu haftalik cuma degilde bildirimleri persembe yapsak .
2 hafta uzun oluyor kilo bildirmeyince ister istemez saliyor insan ..
Tabi cogunluk icin nasil uygunsa uyariz bizde ....
Biz zaten takim olarak persembe gunu listemizi hazirlamaya basliyoruz. Bize uyar yani. :)

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1206#post-37086928
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk ona üyelerini yerleştiren takımları tebrik ediyorum.
Bir önceki aya göre kilon alan yarışmacıların durumunu ile belirttim. Kilo alan yarışmacı sayımız : 2
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...im-kac-kilo-verdi.246132/page-9#post-37099680
Bireysel Derece Listemizi yarışmacılarımıza motivasyon olması amacıyla hazırlıyorum. Yeni üye akışımız sürekli ve haberdar olmayanlar olabilir.
Bu nedenle takım kaptanlarından ilgili linki takım topiklerinde paylaşmalarını rica ediyorum.

2) Performans uygulaması 8. tur sona erdi. Ceza alan yok. Yaşasın! Bütün takımları kocaman tebrik ediyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiflama-yarismasi.638656/page-8#post-37095549

3) Yıllık izin kotası her yılın Ekim ayında sıfırlanıyor. Üyelerimizin kullandığı izinler bu rapor itibariyle sıfırlanmış ve 2015 Ekim dönemine kadar olan yeni izin kotası başlamıştır.

4) Takım analizlerini Ekim ayı ilk etap bildirimlerini yayımlamanız itibariyle yapmaya başlıyorum, bilginize.

1. TAKIM

Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

2. TAKIM

seldomla ilgili bilgi aktarıyorum:
Bildirim listenizde üye ile ilgili bilgi vermemişsiniz. Seldom 29.03.2013 tarihinde 96 kilo ile yarışmaya katılmış ve 363. etapta (30 Mayıs 2014) 73.8 kiloyla mezun olmuştur.
Karar defterimize göre kendi isteğiyle veya mezun olarak ayrılan üyeler 6 ay dolmadan yarışmaya geri dönemezler.
Üyemiz listelere 30 Kasım 2014 tarihinde girebilir.
Bu nedenle listenizi yeniden düzenlemeniz ve yeni listeniz genel sıralamayı etkiliyorsa, sonuç listemizi de buna göre düzenlemeniz gerekmektedir.

3. TAKIM

efser ile ilgili bilgi aktarıyorum.
376. etapta üyemizi yeni üye olarak bildirdiğinizde adını esfer olarak iletmiştiniz. Kayıtlara bu şekilde geçti. Ancak daha sonra efser yazmaya başladınız.
Hangisi doğru acaba?

4. TAKIM

BegumD ile ilgili bilgi aktarıyorum.
Bildirim listenizde "yeni üye" kaydıyla bildirdiğiniz üyemiz bendeki kayıtlara göre, 29.10.2010 tarihinde 87,7 kilo ile yarışmaya katılmış ve 251. etapta (6 Nisan 2012) 75 kilo ile mezun olmuş görünüyor.
Tekrar yarışmasında sakınca yok, ancak ikinci kez karne alamıyor.
Bilgilerde hata varsa lütfen uyarınız.

6. TAKIM

lisbeth93 ün 65 olan hedef kilosu talebiniz üzerine 60 olarak revize edilmiştir.
neslihank4 nın 75 olan hedef kilosu talebiniz üzerine 68 olarak revize edilmiştir.

7. TAKIM

seumnu ile ilgili bilgi aktarıyorum:
330. etapta 81 kilo ile yarışmamıza katılmış, 332. etapta kendi isteğiyle ayrılmıştır.
Yeniden yarışmasında sakınca yoktur. Kendisiyle özel mesajla konuşmuştuk ancak genel bilgi olması amacıyla burada da yer verdim, o nedenle bilgi teyidi istemiyorum.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 380. Etap birincisi; 6.Takımdan miss_wong arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. Yarışmadan ayrıldığı için bu talebimizi yerine getirmeyebilir.

CEZA PUANI

Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ay bi de söylemezsem çatlarım.. Bu haftaki bildirimleriniz ne kadar ama ne kadar güzeldi öyle.. 14. takım nazar boncuğu olmuş bi tek, 0,30% nin altında kalarak..
Dilerim hep böyle olsun bildirimler.. Herkes zayıflasın, sağlıklı olsun, kendine güveni gelsin, mutlu olsun..

Ellerine emeğine sağlık püsküütümmm 380, etap ne güzel çiçek açmış öyle revizeler için tşk ederiz

Aminnnn inşallah cnmm temennilerin temennimizdir

Şimdiden iyi yolculuklar canım..
Ben birleştirelim derim zira arefe günü kimseyi bulamayız buralarda gidenler gider gidemeyenler temizlik alışveriş koşturmasında olur, ertesi günü bayram olan bir günde kilo bildirimi olmaz..
Ben etaplar birleştirilsin diyorum kızlar...
Evet sevgili kaptanlar siz ne dersiniz?

Puskuutum sari kart korkusu
olmasin, hahayyy ..

İyi tatiller cukulatalim ...

Sonunda buldum

Püskütümm 30 kasımmııı ? Yani hemen hemen 2 ay sonra öylemii..

Hmmm..
Hemen liste kontrolü yapmaya gideyim ben

Selammm ben 3. Takımın kaptan yardımcısıyım, ilk bildirimde arkadaşımızın adı yanlış yazılmış doğru olan " efser" kusura bakmayın.

3 ekimde kilo bildirimi yapılıp yapılmaması veya perşmebe günü yapılmasıyla ilgili takımda danıştım cevap bekliyorum çoğunluktan bilgi alınca yazacağım

Son düzenleme:
Bu hafta bildirim olmaması iyi olur aslında bizim takım zaten 3 kişi kaldı herkes izinli sonraki hafta yapılırsa katılım daha çok olur bizim gurup adına ama çoğunluk neyse uyarı

Bende bu ayki kilo verenlerin listesini 9. Takım Sayfasında paylaştım bilginize

İyi akşamlar fıstıklar en iyisi oylama yapalım çoğunluğu görelim en azından

381.Ve 382. Etap Birleştirilsin mi ?

1.Takım:Evet/Hayır
2.Takım:Evet/Hayır
3.Takım:Evet/Hayır
4.Takım:Evet/Hayır
5.Takım:Evet/Hayır
6.Takım:Evet
7.Takım:Evet/Hayır
8.Takım:Evet/Hayır
9.Takım:Evet/Hayır
13.Takım:Evet/Hayır
14.Takım:Evet/Hayır

1.Takım:Evet
7.Takım:Evet/Hayır

7.Takım:Hayır

2.Takım:Evet
7.Takım:Hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…