Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

İyi akşamlar fıstıklar en iyisi oylama yapalım çoğunluğu görelim en azından

381.Ve 382. Etap Birleştirilsin mi ?

1.Takım:Evet
2.Takım:Evet
3.Takım:Evet/Hayır
4.Takım:Evet/Hayır
5.Takım:Evet
6.Takım:Evet
7.Takım:Hayır
8.Takım:Evet/Hayır
9.Takım:Evet/Hayır
13.Takım:Evet/Hayır
14.Takım:Evet/Hayır

3.Takım:Evet
14.Takım:Evet/Hayır

14.Takım:Hayır

Biz aranın uzamasının motivasyonu düşürdüğüne inanıyoruz ve bu sebeple birleştirmeyelim diyoruz.

Evet canım.ben de aynı fikirdeyim.ama çoğunluğa uymak zorundayız.biz burda paylaşma olmasa da takım içinde yapıcaz listeyi.size de tavsiye ederiz...

Biz aranın uzamasının motivasyonu düşürdüğüne inanıyoruz ve bu sebeple birleştirmeyelim diyoruz.

Evet canım.ben de aynı fikirdeyim.ama çoğunluğa uymak zorundayız.biz burda paylaşma olmasa da takım içinde yapıcaz listeyi.size de tavsiye ederiz...

Motivasyon konusunda haklısınız güzeller fakat bunu takım içinde çözebiliriz biz de yarışma aynen devam ediyor gibi yapacağız bildirim yapabilenlerle fakat bildirim yapamayacak olanları da düşünmemiz lazım

Kesinlikle katılıyorum canım.. Biz de takımda bildirim yapıcaz tabi burda olanlarla, bildirim yapamayacak olanlar bayram sonuna kalıyor mecburen...
Zaten oylama sonuclanmış olarak görüyorum ben, 1 takımda olsa gelemiyorsa bildirim listesine yapılamazi kaldıki su an için 5 takım bildirime gelemiyeceğini bildirmiş bile..

Selamün Aleyküm kızlar

Ben 8.ci takımdanim Kaptan değilim ama Kaptanımız Moni bu ara biraz yoğun ve girip yazabilirmi bilmiyorum
Haddim olmayarak sırf sizler tereddütte kalmayın diye yazayım dedim; Eminim Monide kesinlikle çoğunluğa uyalım diyecektir
Diğer arkadaşlarında dedikleri gibi bildirim yapanlar yine takım içinde yapar ( ki bizde sanırım öyle yaparız ) bir sonraki bildirimide gerektiği gibi yaparız

acaba oy kullanmayan gruplarda konuyu mu paylaşsak ben paylaşayım kızlar

Takımımızda paylaşınca belirsizliği ortadan kaldırmak istedim umarım sakıncası yoktur

evet birleştirilsin.

4.Takım:Evet

8.Takım:Evet

8.Takım:Evet
9.Takım:Evet

Biraz geç kalmış gibiyiz ama benim oyumda evet' ten yanaydı. Doğru bir seçim olmuş umarım hepimiz için hayırlısı olur.

Öncelikle hepinize iyi bayramlar..

10 Ekim Cuma günü 382. etap bildirimi yapacaksınız, bayram nedeniyle ilgili etap 381. etapla aldığınız oylama kararı neticesinde birleştirildi. Bu nedenle de bildirim yaparken ortalamaları ikiye bölmeyi lütfen unutmayın.

Sonuç listelerini hazırlama sırası 4. takımda.

Hoş geldin Püsküüt' cüm

Hoşgeldin püsküütüm sanada iyi bayramlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…