Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

cok sagol cnm benım amin insallah

Kallisim.. doğru mantık yürütüyorsun.. karne alamayacaksa hedef belirtmesi gerekmez elbette şekil olarak..
ama işin psikolojik tarafı var.. hedef olunca vaz geçmek zorlaşır.. ama herkes için böyle işlemeyebilir elbette..

Tamam canım.. sen belirle kurallarını bana özel mesajla gönder, halledelim..

Sahiden hep beraber sıyırmış olduk.. neyse bu durum sana da sınav öncesi moral olmuştur. Kolay değil bunca insanın kafasını sıyırmasına vesile olmak..

Püsküütcümmm bir ricam olacak senden 6. takımın yeni kurallarını ilk sayfaya ekleyebilirmisin mümkünse:26:
Tamam canım..
Ancak..............
Bu haftaki etap rapro beni mahvetti desem az kalır.. hem aylık sıralama, hem iki mezun, hem bi sürü eski üye kontrolü.. yani tam olarak durum şu:
O yüzden senden ricam özel mesajla bana ilet ki unutmayayım.. Yarın halledeyim onu..

Püsküüt cüm 4.takimdan tutaste85 in hedef kilosunu 53 olarak degistirirmisin.
Hallettim şimdi..
55 miş eski hedefi, 53 olarak düzelttim. :126:

Evet canım.. sıralama listemizde her üye yarışmaya kayıt olduğu bilgilerle görünüyor..

ve.. kızlar başlıyorum etap raporu işlerine.. ayhh..

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1100&p=35531416#post35531416
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
Üyelerini ilk ona yerleştiren; 2, 3, 4, 9, 13 ve 14. Takımları başarılarından ötürü tebrik ediyorum.
Bir önceki aya göre kilon alan yarışmacıların durumunu ile belirttim. Kilo alan yarışmacı sayımız : 3
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=246132&page=9&p=35555562#post35555562

2) Performans uygulamamızda altıncı tur sona ermiştir.
Turun son etabı ve sonuç için:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=6&p=35555252#post35555252
Yeni turda bütün takımlara başarılar diliyorum.

3) 339. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye edilmiştir: alsen / servey
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=318217&page=13&p=35555431#post35555431

1. TAKIM:126:
Bendeki kayıtlara göre crystallife adlı üyemiz 317. etapta izne ayrılmış, sonrasında da 1.takım kapanmıştır.
Takım kapanınca da üyelerin durumlarını "ayrıldı" şeklinde revize etmişim.
Yarışmaya geri dönebilmesi için gereken altı aylık süre geçmiştir. Yarışmasında sakınca yoktur.
Hatam varsa uyarınız.

2. TAKIM
2.Takım üyelerinden Seldom mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35555314#post35555314

7. TAKIM:126:
Cuma Zayıflama Yarışması'na hoş geldiniz! Keyifli sohbetler eşliğinde ve sağlıklı zayıflamalar dilerim.

1) Bildirim listenizde yer alan ve hepsi eski üye olan arkadaşlarımız, kural gereği aylık sıralama listemizde başlangıç kiloları ile yer alacaklar.
Bilgileri listeden kontrol edip, eğer hatam varsa uyarın lütfen.
2) Takımınız, bir sonraki performans uygulamasında değerlendirilecektir. (364. etap itibariyle)

9. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9.takıma isabet etti.
Üye bildirim satırları tek tek doğru olmasına karşın, toplam ortalama satırı benim hesabıma göre %0,53 çıkıyor.
Oysa siz, %0,56 olarak hesaplamışsınız.
Lütfen kontrol ederek, eğer sonuç genel sıralamayı değiştiriyorsa yeni sıralama listesini hazırlayınız.

14. TAKIM
14.Takım üyelerinden Ceren06 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35555340#post35555340

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 363. Etap birincisi; 14.Takımdan Ceren06 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını aşağıda linkini vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=678962

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ellerine emeğine sağlık Püsküütüm maşallah ne çabuk hazırlamışsın hepsiniii acelesi yok canımcım bugün fazlasıyla yorulmuşsun ben yollarım ne zaman müsait olursan artık

Teşekkürler püsküütüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gunaydın pustutum yapılan yanlıs hesaplamayı soyle ızzah edeyım saat 13.30 olmustu ben evden cıkıcam son kez lıstemız yayınlanmısmı dıye kontrol amaclı gıreyım dedım bıde gordumkı daha yayınlanmamıs bı telasla hesaplamayı yaptım demekkı hata yapmasım acele yapayım derken normalde 2 kere kontrol edrdım ama acelem oldugu ıcın edemedım cok cok ozur dılerım senden ve takım kaptanlarımdan sıralamayı 6. olarak 13. takımla paylasmısız o halde bız 7. olmusuz hemen lısteyı duzenlıyorum ..

Ellerine emeğine sağlık Püsküütüm maşallah ne çabuk hazırlamışsın hepsiniii acelesi yok canımcım bugün fazlasıyla yorulmuşsun ben yollarım ne zaman müsait olursan artık
Sweetcim, takımına az önce mesaj yazdım konuya dair..

Teşekkürler püsküütüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Rica ederim gogocum..

Önemi yok busecim..
Hata yapabiliyoruz hepimiz..

Sonuc lıstesını duzenledım arkadaslar .. yaptıgımız karısıklıktan ötürü tekrar özür dilerim

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&page=92&p=35558517#post35558517
Ellerine sağlık..

Ellerine sağlık püsküüt cüm. 1.takım kaptan yardımcısı olarak sosyestetik ve leyla5235 i yazabilirmisin ve 1. Takıma kardeş takım olarak 4.takımı yazarsan sevinirim.

Sonuc lıstesını duzenledım arkadaslar .. yaptıgımız karısıklıktan ötürü tekrar özür dilerim

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&page=92&p=35558517#post35558517

Hepimiz insanız bitanemmm ellerine sağlık tşkler

Sweetcim, takımına az önce mesaj yazdım konuya dair..

Rica ederim gogocum..

Önemi yok busecim..
Hata yapabiliyoruz hepimiz..

Ellerine sağlık..

ilgin için tşk ederim canımcımmm

bizim kardeş takımımız 3. takım olabilirmi:26: gerçi 3 tane olacak ama bir de ben 3, takımın kaptan yardımcısıydımm şirinem yeni kaptan yardımcısı atayana dek devam etmemede bir sakınca varmıdır :44:

Ellerine sağlık püsküüt cüm. 1.takım kaptan yardımcısı olarak sosyestetik ve leyla5235 i yazabilirmisin ve 1. Takıma kardeş takım olarak 4.takımı yazarsan sevinirim.
Yaptım canım hepsini..
Sweetcim, yeni takım bildirim yapınca işliyorum karar defterine..
İlk bildirimini yapınca konuyu hatırlat bana o zaman ekleyelim..
Diğer soruya gelince, sen ne zaman istersen o zaman çıkarsın 3.takım kaptan yardımcılığından.. Herhangi bir sakınca içermiyor..

Teşekkür ederim

peki püsküütümmm çok yordum seniii cuma günü yapacağız inşşş hatırlatırım cnmm

sakıncası yoksa süperrr tşkler bitanemm

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 364. ETAP SONUÇ LİSTELERİ
29 MAYIS - 06 HAZİRAN 2014

14. TAKIM

anathema8 ( 75,3 / 74,2 / 1,1 / %1,46)
makbule007( 59,7 / 59,8 / -0,1 / % - 0,16)
Sozen ( 89 / 86,5 / 2,5 / %2,80 )
Slimsigara ( 55,8 / 55,2 / 0,6 / %1,07 )
Absolut123 ( 94,4 / 94 / 0,4 / %0,42 )
dayko ( 102,2 / 101 / 1,2 / %1,17 )

Takım ortalaması : % 1,13

14. Takımın listesi hazir. Bir şey sormak istiyorum bi' de. Öncelikli olarak üye bekleyen takım var mı? Hepi topu 6 kişiyiz malum, En azından 1-2 kişi daha aramıza almak isteriz. Üye bekleyen takım varsa da biraz daha idare edebiliriz.

5. Takı olarak geçen hafta 2 kişi kaldık listede. Bu hafta katılan arkadaşlarımız var ama kaç kişi olacağız listede tam belli değil .. Yazın takımlar yaprak dökümü gibi oluyor sanırım ..

5. Takı olarak geçen hafta 2 kişi kaldık listede. Bu hafta katılan arkadaşlarımız var ama kaç kişi olacağız listede tam belli değil .. Yazın takımlar yaprak dökümü gibi oluyor sanırım ..

Slm kızlarrr yaz geldiği için haklısın hmmcımmm fakat şu andan itibaren bir süre yeni üye davet etmeyeceğim şimdilik nedenine gelince en çok üye ihtiyacı olan 8, takım gibi görünüyor sevgili efsax tek başına listede olacak sanırımm benim için az olsun öz olsun böyle düşünüyorum

Son düzenleme:

O zaman ben şu an için kimseyi çağırmıyorum, listelerde 1-2 kişi varsa, 6 kalabalık bile sayılabilir.
8 ve 5. takımlar dolsun ondan sonra düşünürüz.

O zaman ben şu an için kimseyi çağırmıyorum, listelerde 1-2 kişi varsa, 6 kalabalık bile sayılabilir.
8 ve 5. takımlar dolsun ondan sonra düşünürüz.

8. Takımdan haberim yoktu kızlar. O zaman bence de öncelik onların olmalı. Bizim takım bu hafta daha da artacaktır sanırımzaten yeni üyelerimiz var ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…