Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

jnaz aşırı bir kilon yok neredeyse aynı kiladayız bebeğin çok güzel

PÜSKÜTÜM özgekrd niki doğru herhangi bir değişme olmadı özür dilerim ben yanlış yazmışım .

jnaz özür tatlım umarım kolayca verirsin diyecektim yazmayı unutmuşum uyku sersemliği işte

jnaz aşırı bir kilon yok neredeyse aynı kiladayız bebeğin çok güzel
vermem gereken bi 20 kilo var tatlım ama niye burdayım dimi:)
çok teşekkür ediyorum bebişim adına da
jnaz özür tatlım umarım kolayca verirsin diyecektim yazmayı unutmuşum uyku sersemliği işte

estağfirullah canım ne demek inşallahh

tabiyki ama başladın ya burayı bırakmadıkça istediğin kiloya ulaşırsın tatlım

Merhaba herkese, ben dördüncü takımın yeni üyesi bu haftanında bireysel birincisiyim :))

Öncelikle geçen hafta genelde nelerden yediğime deyineyim ;
Sabah iki alternatifim vardı ;
1- Müsli - yağsız süt
2-Bir dilim kepek ekmeği- bir dilim peynir - domates -salatalık ( bu iki mönüyü farklı günlerde yedim )

Arada : ya yeşil elma - ya salatalık - yada yeşil çay içtim ( bazen hiç bir şeye vaktim olmadı )

Öğlen : Ofiste ne yemek varsa ( genelde çorba ve zeytinyağlı oluyor )
3/4 kaşık yemek , bir küçük kase yoğurt ve salata eşliğinde yedim ( 1-2 kere az makarnada kaçırdım )

İkindi : yeşil çay mutlaka , form çayıda bir kere içiyordum , yovita yoğurt ya da salatalık , ya da az kalorili yeşil bier gibi şeyler :))

Akşam evde : Eşimin annesi yapıyor yemekleri ( yağlı ve hamurişi düşünün ) onları hiç yemedim ,salata varsa salata , yoksa basit bir şeyler ....

Su zaten vazgeçilmezim mutlaka içerim 3-4 lt buz düzenle veriliyor ama önemli olan dikkat etmek kaçtı mı kaçıyor .

Ve bu hafta sonuna kadar asla ( dondurma dahil ) yemedim , kola içmedim , börek çörek çok canım çekti ama bir lokma ısırıp bıraktım koladan aşırı istediğim zamanlarda bir yudum içtim ...

Sabahları akşamları , mekik aletiyle toplam 300 mekik , ofis boşken aralarda ip atladım . İşyerimden akşam 15 dakikalık mesfayi yürüyüp öğle dolmuşa bindim ...

bir kaç gündür oğlum rahatsız olduğu için uykusuzum ve sinirliyim kendimi yememek için zor tutuyorum ama tutuyorum , ip atlayamıyorum mekik çekemiyorum vakit olmuyor sürekli ağlama modunda .
İnşallah hedeflediğim kiloya Alahın izniyle inerim ... Hepinize kolay gelsin diyorum, oruç tutan arkadaşların orucunuda Allah kabul etsin .

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis tebrik ediyorum şeker.. opuyorumnanaktan
amiiin inşallah cümlemizin orucu kabul olur a.s.

Sağol tatlım ,umarız sizleri utandırmam . Ramazanda bitince takım olarak birinci oluruz inşallah :)a.s.

canım yeme düzenin okudum çok tebrik ederim gerçekten sıkılmadan yapılacakbilecek bir liste ramazan ayınada uyarlanabilir aslında en kısa sürede deneyeceğim teşekkür ederim paylaşımın için .

vermem gereken bi 20 kilo var tatlım ama niye burdayım dimi:)
çok teşekkür ediyorum bebişim adına da

estağfirullah canım ne demek inşallahh

ben neredeyse senin kilona anca gelebildim benim vereceğim kilo toplamda 40ı buluyor yani kendimle kıyaslayınca yarı yarıya kardasın hedefimizde aynı sanırımşakkıdı

Danışmak istediğim bir durum var. Daha doğrusu diğer takımların nasıl yaptığını merak ettiğim.
Ramazan dolayısıyla takımda biçok arkadaşım oruç tutuyor. Cuma bildirimi için Perşembe iftar öncesi tartılmak yarışma açısından kurallara aykırı bir durum oluşturur mu merak ediyorum. İftar geç saatte olduğu ve gece sahura kalkıldığı için Cuma sabah ki kilo gerçek kilo olmuyor.

Diğer takımlar bunu nasıl yapıyor acaba?

tabiyki ama başladın ya burayı bırakmadıkça istediğin kiloya ulaşırsın tatlım
aynen öyle canım inşallah verene kadar hep burda olacağım
ben neredeyse senin kilona anca gelebildim benim vereceğim kilo toplamda 40ı buluyor yani kendimle kıyaslayınca yarı yarıya kardasın hedefimizde aynı sanırımşakkıdı
maşallah tatlım çok güzel vermişsin
ben ilk defa bu kilodayım ve inanılmaz rahatsızım bu durumdan inşallah hedeflerimize ulaşacağız birer birer

slm herkese
14. takım olarak kaptan yardımcımızın elifezgi olduğunu bildirmek istiyorum

günaydın arkadaşlar 5 takımın kaptanıyım bu hafta sonuç listelerini biizim takımımız hazırlayacak ilk hazırlayışımız yanlışımız olursa şimdiden hepinizden özür dilerim . bir aksilik çıkmazsa elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım şimdiden herkeze bol şans ve başarılar dilerim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…