Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

rica ederim,mahcup olacak bir durum yok

rica ederim,mahcup olacak bir durum yok

kimseyi zora sokmak istemem bu nedenle de dikkat etmeye çalışırım ve hiç beklemiyorudum bugünkü gecikmeyi.... bu bana ders oldu takımda bu işi anlayan bi kaç kişiyi görevlendirmem lazım herkes yeni diye zamanla öğrenirler dedim ama vakti gelmiş demekki

Pegasus07, çok çok çoook teşekkür ederim canım. Benim hazırlamam gece yarısını bulurdu. Hernekadar vaktimiz olsada haklı olarak herkes merak ediyor sonuçları. Tekrar çoook teşekkür ederim :-*

Pegasus07, çok çok çoook teşekkür ederim canım. Benim hazırlamam gece yarısını bulurdu. Hernekadar vaktimiz olsada haklı olarak herkes merak ediyor sonuçları. Tekrar çoook teşekkür ederim :-*

rica ederim,zamanim oldukca her türlü yardima hazirim

Öncelikle tüm takım arkadaşlarima teşekkür ederim bu hafta beni birinci yapan ilk sebep motasyon grup terapisi:)aslında özel birşey uygulamadım tekrar klasik şeyleri yaptım bol su ictim öğünlerimi ve sabahlari öglene kadar olan uyku mu azalttım:)abur cubur yem emeye çalıştım hım bide su var evde en çok görünen yerde bir kağıdım varbüyük harflerle yediğim şeyleri yazıyorum o çok iyi oldu tavsiye ederim

296. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

7. TAKIM
Üyelerinizden aysen_34 için bilgi aktarıyorum:
247. etapta mezun olmuştur. Yeniden yarışmasında sakınca yoktur, ancak karne alma hakkı yoktur.
Yarışma başlangıç bilgileri: 76.5 kilo / 30 Nisan 2011
Ayda bir hazırladığım bireysel sıralama listesinde bu bilgileri kullanacağım, bilginize.

8. TAKIM
ceylin3566 için "sabit" demişsiniz. Oysa geçen hafta izne ayrılmıştı.
Eğer izinden döndüyse bu kurallara aykırı. İki haftadan kısa izin süresi olmuyor. Karar defterine izinle ilgili kuralları lütfen inceleyin.
Gerekli kontrolü yapıp, genel sıralamaya etki ediyorsa yeni sıralama listesini lütfen hazırlayın.

9. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

13. TAKIM
Üyelerinizden prensesss016 için bilgi aktarıyorum:
155. etapta hamilelik nedeniyle yarışmadan ayrılmıştır. Yeniden yarışmasında sakınca yoktur.
Yarışma başlangıç bilgileri: 58.3 kilo / 5 Şubat 2010
Ayda bir hazırladığım bireysel sıralama listesinde bu bilgileri kullanacağım, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 296. Etap birincisi 4.Takımdan ruhefza arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

her zamanki gibi gözunden kacmamis.yakalandik hem de pek fena.puskutcum aslinda ben Ceyline ne yazcagimi bilemedim.bu hafta listeye dahil etmemem gerekiyordu.bi hafta izin kullanip dondu kendisi.ne yapmam lazim benim sımdi

her zamanki gibi gözunden kacmamis.yakalandik hem de pek fena.puskutcum aslinda ben Ceyline ne yazcagimi bilemedim.bu hafta listeye dahil etmemem gerekiyordu.bi hafta izin kullanip dondu kendisi.ne yapmam lazim benim sımdi

İzin süresi 2 haftadan az olamaz.
Listeden çıkarıp tekrar hesaplayacaksın önce.. Sonra da genel sıralamaya etkisi var mı, ona bakacaksın.. Eğer etkiliyorsa sıralama listesi ellerinden öper..

Telden baglandigim ve alinti yaptigim mesaj biraz uzun oldugundan alinti yapip duzeltemiyorum listeyi.genel siralamayi degistirmiyor.ptesi duzeltebilecegim puskutcugum.Bi sorun olmaz degil mi?

Telden baglandigim ve alinti yaptigim mesaj biraz uzun oldugundan alinti yapip duzeltemiyorum listeyi.genel siralamayi degistirmiyor.ptesi duzeltebilecegim puskutcugum.Bi sorun olmaz degil mi?

Kadiscim madem genel sıralamayı değiştirmiyor o halde yapman gereken bir düzeltme yok.
Arkadaşımız benim listemde hala izinli olarak görünüyor, bilgin olsun.

bu hafta listemizde yer alan ve bildirim yapmadı olarak geçen arkadaşımızı izinli olarak gösterebilirmiyiz... çünkü nette problem yaşıyordu ve sanırım hala çözülmemiş. ne zaman geleceğini bilmiyorum ...

cuma günü bildirilen listede izinli olarak not edersen sevinirim....

yok olmaz dersen bu hafta izinli yazacağım mecburen:26:

Geri dönmesinde itirazı olan varsa beyan etsin ... cuma gününe kadar bir itiraz olmaz ise listeye adını ekleyeceğim...

İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler

Üyenin adını vermemişsin.
Lİstenizde bildirim yapmadı olarak görünen kişi biricikoglumertug.
Arkadaşımızı 296.etap itibariyle izinli yazdım. Bilgine.

Kadiscim madem genel sıralamayı değiştirmiyor o halde yapman gereken bir düzeltme yok.
Arkadaşımız benim listemde hala izinli olarak görünüyor, bilgin olsun.
saol canım benim.
Geri dönmesinde itirazı olan varsa beyan etsin ... cuma gününe kadar bir itiraz olmaz ise listeye adını ekleyeceğim...

İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler

gelememe nedenini yazmış
bence alınabilir
ama bence bu tür üyeler için yine aynı sorun olursa bir daha alınmamalı
eee bunun takibini kim yapacak değil mi epey iş
:44:

saol canım benim.

gelememe nedenini yazmış
bence alınabilir
ama bence bu tür üyeler için yine aynı sorun olursa bir daha alınmamalı
eee bunun takibini kim yapacak değil mi epey iş
:44:

hiç bilmiyorum canımcım.. önceden de oldu mu yoksa ben mi başlattım bu durumu onuda bilmiyorum...

Püsküüt'çüm sana zahmet olacak canım ama 13. takım kaptan yardımcısı olarak beril77' yi yazabilir misin? Şimdiden teşekkürler

toplight için yazdığım mesaja itiraz gelmedi diğer takımlardan onun için bu cuma listeye eklemek istiyorum... öncesinde diskalifiye idildiği için sıfırdan başlamış gibi bir haftalık kilosunu mu baz alacağım yoksa diskalifiye edildiği etabın kilosunu mu baz alacağım...:26:

arkadaslar benimde bir sorum olacakti
hedef kiloma 3 kilo bile kalmadi.vay be 20 kilo gitmisssssssssss
simdi birkac kilo hedefimi asagi cekmak istiyorum.bunu takim kaptaninami bildirecem.yoksa topik kurucusu puskutemi.
yarin tarti gunu.cislanmayalimmmmmmmmm bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…