Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

takım ortalamanızı -0,17% olarak hesaplıyorum, kontrol et istersen

BÜTÜN TAKIMLARIN DİKKATİNE

Yeterli oyla yürürlüğe giren 11.maddemiz gereği yaptığım işlemler:

1- Altı aydır kendisinden haber alınamayan izinli arkadaşlarımızı diskalifiye ederek, diskalifiye listemize ekledim.
Altı ay: 24 hafta
276.etap - 24 hafta : 252.etap
Yani ;152.etap ve öncesinde izne ayrılmış olan yarışmacılar böylece diskalifiye edilmiş oldu.
Bu kuralla diskalifiye edilen arkadaşlarımızı, diğerlerinden ayırmak için yanlarına (*) işareti koydum ki; kurunun yanında yaş da yanmasın. Müdahele etmeniz gerektiğinde üye neden diskalifiye edilmiş, bilin diye.
Bundan sonra da aynı işaretle liste güncellenecek. Örneğin; önümüzdeki etap 152. etapta izne ayrılanlar diskalifiye olacak.
Listemizin son hali şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-5.html#post26661317

2- Bendeki yarışmacı listesine izin sütunu ekledim. Ve şu anda izinli görünenlerin yanına 1 yazdım. Her izin alma döneminde bu sayı artacak.
Senede 6 kez izin kullanma haklarındaki sene tanımı: 28 Eylül 2012-28 Eylül 2013
Listemin görünümü şöyle oldu:

Son düzenleme:

Umarım sorunların büyük çoğunluğundan kurtulmamıza yarayan bir yöntem olur. Ellerine sağlık

Devede kulak arar gibi olacak ama püsküüt 176. değil de 276. etap :)

Son düzenleme:
Umarım sorunların büyük çoğunluğundan kurtulmamıza yarayan bir yöntem olur. Ellerine sağlık

Devede kulak arar gibi olacak ama püsküüt 176. değil de 276. etap :)

Vallahi bravo!
Haklısın.
Allahtan işlemleri 276 ve 252 etabı baz alarak yaptım :)))

Sorunlardan kurtulmamızı sağlar mı hiç emin değilim.. Hayatımız burada "ne yaparız da eski sorundan yeni sorunlar doğurturuz" çalışmalarıyla geçiyor..

Arkadaşlar yeri geliyor bazen siz izinden dönen arkadaşımızı bildirmeyi unutuyorsunuz, ya da yazıyosunuz da yeri geliyor ben yazılanı görmüyorum. Böyle şeylere denk gelmiş arkadaşımız varsa kendini aniden diskalifiye listesinde bulabilir.

O nedenle diskalifiye listesinde yanında (*) işaretli olan üyelere lütfen dikkat edin.

Onca isim arasında hata yapma olasılığım var. Elimden gelen özeni göstersem de olabiliyor, insanlık hali..

Hata gördüğünüzde ya da kafanızda soru işareti olursa lütfen söyleyin.

Arkadaşlar artık yaptığım ne kadar doğru bilmiyorum ama inanın kendime de çok kızıyorum, ajan gibi didikler gibi olacak şimdi yazacaklarım. Art niyetim yok sizin de olmadığını düşünüyorum, ben biraz takıntılıyım artık hoş görün

sonuç listesinde 4. takım:
pegasus07 ( 64 / 63.7 / 0.3 / %0.47 ) İZİNLİ YAZMIŞTIK AMA GERİ DÖNDÜ

diye yazmış. Ben de "izinli yazmıştık ama geri döndü" sözüyle ne demek istediğinizi anlamadım. 1 hafta önceki sonuç listesine baktım:
pegasus07 ( 64 / 64 / 0 / % 0 ) İZİNLİ

yazıyor. Takım sayfanızda da:

Böyle bir durumda geçen hafta pegasus07 için "kilo bildiriminde bulunmadı" yazmanız gerekirdi, hadi "izinli" yazdınız diyelim bu hafta kilosunu 2ye bölmeniz şart. Çünkü geçen hafta bildirilen bir kilo yok.

Bu konuda bazen hesaplama hataları olabiliyor...

Son düzenleme:
Ben 3. Takımın ortalamasini - 0,14 olarak hesapladim..

Hesaplamada yanlislik olmus

Bu hafta hem ay sonu olması nedeniyle hem bireysel sıralama listesi hazırlayacağım. Hem de rutin etap değerlendirmesi. Bir de nurtopu gibi mezuniyetimiz var.

Diskalifiye ve izinlerle ilgili yeni uygulamamız nedeniyle var olan durumu bir kez daha gözden geçirmem gerekiyor. 275.etap dahil izinli olan arkadaşlarımızı tekrar kontrol etmeliyim ki; yanlarına haybeye 1 yazmış olmayayım. Bunlar biraz zaman alacak.

Şimdiden muhtemel gecikme için sabrınızı rica ediyorum. Özellikle de karnesini bekleyen cedric20 arkadaşımdan..

Hepsi ne zamana biter, hiçbir fikrim yok. Bu hafta sonu evde de zaman alıcı işlerim var. Hayırlısı diyelim bakalım..

İyi hafta sonları...

ARkadaşlar sonuç listesini tekrar yayınladım. 6.takım yer almıyordu onu ekledim. 3. takımın da sonucunu düzelttim. İlk 4 te her hangi bir değişiklik olmuyor.
Yanlışlık için kusura bakmayın. Beceremiyorum ben bu işi sanırım.

Saphira ekledikten sonra siz eklemişsiniz o sırada ben geldim aşağıda da kaptanlar vardı dedim eyvah yine bu başıma gelecek hemen ekleyeyim ekledim saphira tekrar eklemiş sizden sonra ben de onu gördüm ya tamam doğru yaptım dedim.Biraz karışık anlattım ama bilerek olmadı kusura bakmayın Daha dikkat ederim 1 önceki sayfayı da okurum bundan sonra

Son düzenleme:
Merhabalar.

3 takıma yeni kaptan gerekiyor cünkü ben takımdan ayrilmak istiyorum.

Merhabalar.

3 takıma yeni kaptan gerekiyor cünkü ben takımdan ayrilmak istiyorum.

Paylaşmak isteseysin yazardın diye düşünerek sormuyorum "Ne oldu?" diye...
Tatlım, yarışmacılar elbette istedikleri zaman ayrılabilirler. Ancak ayrılmak isteyen herhangib bir takımın kaptanı ise böyle olmuyor.
Kaptan ve yardımcısı yeni yönetimi oturtur. Takımda hesaplama yapmayı bilen yoksa sistem oturana kadar da kaptan elini takımdan çekmez.
Yani; bahsettiğin yeni kaptan gerekliliği sizin sorumluluğunuzda. Sen ve yardımcının. İsterse yardımcın kaptan olur, kendine yardımcı seçer.
Dediğim gibi bunları oturtursunuz. Bu alana da son durumu, yönetim kadrosundaki değişikliği bildirirsiniz.

önemli değil kızlar ne olacak eklendi bitti işte, sıkıntı sorun yok... zaten tahmin etmiştik biz de aynı anda mesaj yazılmıştır kesin dedik. denk geliyor bazen üst üste...

276. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz.
Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-7.html#post26672696

1. TAKIM

Üyelerinizden milkshakem için bilgi aktarıyorum.
Normalde kilo bildirimle ilgili kuralımızı kontrol etmiyordum. Ancak bu hafta listelerde dürbünle dolaştığım için gözüme takıldı.
273.etapta yeni üye. 274/275 ve son olarak 276.etapta bildirim yapmıyor. Üç kez kilo bildirimi yapmadığı için de diskalifiye olması gerekiyor.
8.Takımda da benzer durum kirmiziojelikiz adlı yarışmacı için yaşanmış ve üye diskalifiye edilmiş, kontrol eder misiniz lütfen?

Üyelerinizden T_N ve Naz için bilgi aktarıyorum.
Yeni uygulamaya soktuğumuz 11.madde ile ilgili olarak; dün yaptığım revize sonucunda 252.etap öncesi izne ayrılanlar diskalifiye oldu.
T_N ve Naz isimli üyeler 251.etapta izne ayrılmıştı ve bu nedenle de diskalifiye listesinde yer alıyorlar.
Ancak; sözkonusu sınırı sadece bir etap kaçırması sebebi ile diğer takımlardan da bir itiraz gelmezse yarışmacı listesine kaydediyorum. İtirazı olan lütfen söylesin.
Not: Tabii keşke onca emekle hazırladığım listeye göz atılsaydı da T_N nin diskalifiye edilmiş olduğu görülseydi. Hem üye yapıldı, hem de kaptan yardımcısı.
Güler misin, ağlar mısın? sorusuna şöyle cevap veriyorum:

Üyelerinizden fitsema için bilgi aktarıyorum.
Yarışmaya başlangıç kilosu: 86,5
Yarışmaya başlangıç tarihi: 11 Mart 2011
Yarışmadan 238.etapta kendi isteğiyle ayrılmıştır.

2. TAKIM
Üyelerinizden cceylin için bilgi aktarıyorum.
187.etapta geri dönmek üzere ayrılmıştır. Yeni yürürlüğe giren 11.madde nedeniyle yarışmacı olamaz.
Etap listelerine katılmadan yarışmasına karar verme yetkisi size aittir.

Üyelerinizden secdenur için bilgi aktarıyorum.
Yarışmaya başlangıç kilosu: 69,7
Yarışmaya başlangıç tarihi: 31 Aralık 2010
Yarışmadan 202.etapta kendi isteğiyle ayrılmıştır.
Bebeğine sağlıklı, uzun ve keyifli bir hayat diliyorum.

3. TAKIM
3.Takım üyelerinden cedric20 mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-36.html#post26672441
Bu kadar kısa sürede bu başarıyı gösterdiği için ayrıca tebrik ediyorum.

4. TAKIM
Üyelerinizden pegasus07 için yaptığınız bildirim:
pegasus07 ( 64 / 63.7 / 0.3 / %0.47 )***İZİNLİ YAZMIŞTIK AMA GERİ DÖNDÜ
Konuyu aydogdugul de paylaşıma taşımış zaten. Genel bir alışkanlık var. Üye kilo bildirimi yapmayınca hemen izinli yazıyorsunuz. Bu hafta itibariyle geçtiğimiz yeni uygulama sonrasında bu konu da düzene girecek. Sesi çıkmayana "kilo bildirimi yapmadı" diyeceksiniz ve 3 kez bildirim yapmayınca diskalifiye olacak.
Konuya dönersek izinli yazdıysanız, 2 ye bölmeniz gerekirdi. Lütfen yeniden hesaplayın. Genel sıralamaya etki ediyorsa, yeni sıralama listesini hazırlayın.

13. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 13.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

HATIRLATMA
Bazı takımlar "geri dönmek üzere ayrıldı" ifadesini kullanırken, bazıları da izinli diyor. Her ikisi de aynı kapıya çıkıyor.
Bir kez daha hatırlatmak istedim.

Bu etabın işlerini bitirdim ve bu hale geldim:

***4. TAKIM 276. ETAP*** ETAP 4. SÜ

***4. TAKIM 276. ETAP*** ETAP 4. SÜ

kuzusununzuzusu: (65.5 / 65 / 0.5 / %0.76 )
tubis87: (79.0 / 78.2 / 0.8 / %1.01)
tfneyll: (57.8 / 57.6 / 0.2 / %0.35 )
All Iz Well: (90 / / / %) BİLDİRİM YAPMADI
antienne: (74.9 / 73.1 / 0.9 / %1.20 ) GEÇEN HAFTA KİLO BİLDİRİMİ YAPMADIĞINDAN KİLOSU 2'YE BÖLÜNDÜ
pegasus07 ( 64 / 63.7 / 0.15 / %0.23 ) İZİNLİ YAZMIŞTIK AMA GERİ DÖNDÜ KİLOSU İKİYE BÖLÜNDÜ
sabrina84 (76.1 / 76.0 / 0.1 / %0.13 )

4. TAKIM ORTALAMASI: %0.49

Ortalamaya etki etmiyor çünkü 5. olan takım 0.48 ortalamada. düzeltmeyi yapıyorum hemen

Eline sağlık püsküüt bireysel listeye de bakıyorum hemen çok uğraştın bu hafta

Son düzenleme:
abowww ,ilk basta özür dileyerek basliyorum anlatmaya :)

milskakem 275.etpda kilo bildirdi ve kilosu 2 ye bölündü,bu diskalifiye kurali 3 kez üst üste bildirmedigi zaan gecerli degilmyidi?

t-n ve naz icinde lustelri kontrol etmeidigm icin üzgünüm cok yogun bir hafta gecirdim yorgunlugum regl agrilarimda cabasi ,t-n yardimci oldu cünkü takimdaki en aktif üye kendisi :) nazda katilimi güzel bi üye,takimda kalirlarsa cok memnum olurum zira ne zamdnir takimi canlandirmaya calisiyoruz tam basardik derken böyle birsey söz konusu olursa bizim icn kötü olur

fitsema icinde sanirim birsey yapmam gerekmiyor,kendi istegiyle ayridligi icin zaten kilosu bölünmiyecekti sanirim,daha önce yaristigini söyledimi söylemedimi inannin hatirlamiyorum su siralar kafam okada karisikki,hayatimla ilgili yeni karalrlar aldigim dönemdeyim,tabiri caizse kafa bir milyon

Püsküüt karne için eline emeğine sağlık. 3. takım yönetiyle ilgilide tamam o halde bakalım ben devm edecekmiyim etmeyeceksemde yerime birini bulana kadar devam ederim..

milkshakem konusunda haklısın. Aynen fotodaki gibi gözüm kaymış ve 275.etap notunu baktığım halde algılamamışım.

T_N ve Naz için fikrimi zaten belirttim. Diğer takımlardan itiraz gelmezse şu anda diskalifiye listesinden çıkmış durumdalar.

fitsema, dediğim gibi sadece bilgilendirme. Lİstede başlangıç kilosu neden böyle yazıldı denmesin diye.

Benden saba tavsiye: Kafan bu kadar karışıksa, karar almayı ertele.

tesekür ederim püsküüt ,itiraz gelmez ins :) kararimi istihareye biraktim zaten en dogrusunu Allah bilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…