Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püsküütüm benim takımdan neslihan geri dönen eski üye
hamilelik nedeni ile ayrılmıştı canım..dün açıklama yazmayı unutmuşum..az vakitte liste yetiştirme telaşesine kapılınca:KK17:

***6. TAKIM 275. ETAP***
fatos0808 ( 113 / 112,5 / 0,5 / 0,44 % )
dinmeyen ( 58,3 / 58,3 / 0 / 0 % )
aydogdugul ( 134 / 134 / 0 / 0 % )
llcigdemll ( 78.9 / 77,4 / 1,5 / 1,9 % )
kadis ( 82.8 / 82,8 / 0 / 0 % )
bsrmhmmt ( 70.2 / 71 / 0,8 / 1,14 % )
b_burcu ( 69.6 / 69 / 0,6 / 0,86 % )
Ecz.imis (67,2 / 69,0 / -0,09 / -0,13 % ) 256. Etapta izne ayrılmıştı. Kilosu 19'a bölündü
bayanturuncu ( 59,7 / 58,8 / 0,9 / 1,51 % )

6. Takım Ortalaması: 0,64%

6. takımın sevgili kaptanına:

bsrmhmmt ( 70.2 / 71 / 0,8 / 1,14 % ) bu arkadaş kilo aldığı halde yüzdesi eksi olmamış ve toplam yüzde maalesef yanlış olmuş tabi sıralamayı da etkiliyor..
-1,14% olucak ve toplam yüzdeniz 0,38% kızlar...
ben telaşeden farketmedim ama kaptan yardımcım genic farketmiş..
ben şimdi bu yoğunluğumun arasında listeleri düzeltmeye gidiyorum

***6. TAKIM 275. ETAP***
fatos0808 ( 113 / 112,5 / 0,5 / 0,44 % )
dinmeyen ( 58,3 / 58,3 / 0 / 0 % )
aydogdugul ( 134 / 134 / 0 / 0 % )
llcigdemll ( 78.9 / 77,4 / 1,5 / 1,9 % )
kadis ( 82.8 / 82,8 / 0 / 0 % )
bsrmhmmt ( 70.2 / 71 / 0,8 / 1,14 % )
b_burcu ( 69.6 / 69 / 0,6 / 0,86 % )
Ecz.imis (67,2 / 69,0 / -0,09 / -0,13 % ) 256. Etapta izne ayrılmıştı. Kilosu 19'a bölündü
bayanturuncu ( 59,7 / 58,8 / 0,9 / 1,51 % )

6. Takım Ortalaması: 0,64%

6. takımın sevgili kaptanına:

bsrmhmmt ( 70.2 / 71 / 0,8 / 1,14 % ) bu arkadaş kilo aldığı halde yüzdesi eksi olmamış ve toplam yüzde maalesef yanlış olmuş tabi sıralamayı da etkiliyor..
-1,14% olucak ve toplam yüzdeniz 0,38% kızlar...
ben telaşeden farketmedim ama kaptan yardımcım genic farketmiş..
ben şimdi bu yoğunluğumun arasında listeleri düzeltmeye gidiyorum

farketmemişim kızlar özür dilerim :KK43: 2 haftadır ya listeyi yetiştiremiyorum ya da hata yapıyorum... kusura bakmayın, telafi edeceğim :KK66:

275. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:
Üyelerinizden Neslihan için bilgi aktarıyorum.
117. etapta mezun olmuştur.
Yarışma başlangıç bilgileri: 84 kilo / 19 Ekim 2007
Not: Neslihancım, bebeğine sağlıklı, keyifli ve uzun bir ömür diliyorum. :nazar:

4. TAKIM
pegasus07 bir önceki etapta "***270. Etapta İzne Ayrılan Üye Döndü. Kilosu 4'e Bölündü." notu ile listenizde yer almıştı.
Bu haftaki listenizde yeniden izinli görünüyor. Geçen hafta döndü, listelerde işlemlerini yaptık. Derken pat yine izin?
İzin konusundaki sıkıntımı dile getirmişken ve yapılan fikir tartışması herhangi bir neticeye bağlanmadan öylece bırakılmışken bakın yine tuhaf bir durum.

$13958-holidays-holiday.jpg

ÖNERİ:
Yarışmacının izinli sayıldığı dönem 4 haftadan az olamaz.
Her yarışmacının yılda 3 kez izin kullanma hakkı vardır.

OYLAMA:
1.Takım: Evet / Hayır
2.Takım: Evet / Hayır
3.Takım: Evet / Hayır
4.Takım: Evet / Hayır
5.Takım: Evet / Hayır
6.Takım: Evet / Hayır
7.Takım: Evet / Hayır
8.Takım: Evet / Hayır
9.Takım: Evet / Hayır
13.Takım: Evet / Hayır

Not: İzin konusunda tartışarak yol alamadığımız için böyle bir öneri hazırlamayı uygun gördüm.

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:
Üyelerinizden Neslihan için bilgi aktarıyorum.
117. etapta mezun olmuştur.
Yarışma başlangıç bilgileri: 84 kilo / 19 Ekim 2007
Not: Neslihancım, bebeğine sağlıklı, keyifli ve uzun bir ömür diliyorum. :nazar:

4. TAKIM
pegasus07 bir önceki etapta "***270. Etapta İzne Ayrılan Üye Döndü. Kilosu 4'e Bölündü." notu ile listenizde yer almıştı.
Bu haftaki listenizde yeniden izinli görünüyor. Geçen hafta döndü, listelerde işlemlerini yaptık. Derken pat yine izin?
İzin konusundaki sıkıntımı dile getirmişken ve yapılan fikir tartışması herhangi bir neticeye bağlanmadan öylece bırakılmışken bakın yine tuhaf bir durum.
püsküütcüm pinkyeffect i 275.etap icin 1.takidman geri dönmek üzere ayrildi olarak not alabilirmisin

püsküütcüm pinkyeffect i 275.etap icin 1.takidman geri dönmek üzere ayrildi olarak not alabilirmisin

Not aldım tatlım.. Transfer yazmışsınız yanına, ben de haftaya 5.takımda göreceğimi düşünüyordum yarışmacımızı.
Şimdi 84.1 kiloyla, 275. etapta izne ayrılmış görünecek. Bilgine.

Eki Görüntüle 518156

ÖNERİ:

OYLAMA:
3.Takım: Hayır

Not: İzin konusunda tartışarak yol alamadığımız için böyle bir öneri hazırlamayı uygun gördüm.

Ben 4 hafta izinli olma zorunluluğunu cok buluyorum. Ve yılda sadece 3 kez de az değilmi?

4. TAKIM
Püsküütçüm pegasus07'nin oğlu rahatsızdı hastanedeydi o nedenle izinli demiştik ama geri döndü zaten cuma gelemedi ama cumartesiden itibaren aramıza katıldı. izin nedeni ciddiydi.

Son düzenleme:
Püsküütçüm pegasus07'nin oğlu rahatsızdı hastanedeydi o nedenle izinli demiştik ama geri döndü zaten cuma gelemedi ama cumartesiden itibaren aramıza katıldı. izin nedeni ciddiydi.

Öncelikle pegasusun oğluna acile şifalar diliyorum. Büyük geçmiş olsun. :nazar:

Tubiscim ben sanırım ifade edemedim. İzin nedenlerini sorgulama yetkim yok. Bu tamamen sizin iç işlerinizle ilgili. Lütfen yanlış anlamayın.
Benim merak ettiğim şey şuydu. Geçen hafta izinden döndü demiştiniz. Ama bu hafta yeniden izne ayrılınca bana bu durum karışık gelmişti.
Yoksa, sizin iç işlerinize müdahele etme yetkim yok, olamaz da..

Geçmiş olsun dileklerimi lütfen ilet. Hızlı cevap için de teşekkür ederim. :KK71:

Eki Görüntüle 518156

ÖNERİ:

OYLAMA:

Ben 4 hafta izinli olma zorunluluğunu cok buluyorum. Ve yılda sadece 3 kez de az değilmi?

Oylamayı bitirelim. Genel düşünce ortaya çıkınca başka bir öneri hazırlarız canım.. Bir şekilde düzenlememiz gerekiyor bu konuyu, diye düşünüyorum çünkü...

Benim mantığım şöyle çalıştı. Zırt, pırt giriş çıkış olmasın. İzne ayrılan sahiden izne ayrılsın, ama bir gerekçeyle ama sırf kafayı dağıtmak için. O nedenle izin süresini 1 ay diye düşündüm. Var olan gelişigüzel havayı dağıtmak için. Şu anda zaten gir-çık yapılıyor. Bunu hangi kuralla düzeltebiliriz başka? Üç kez olunca da bu süre toplamda 3 ay oluyor. Kilo vermek için buradaysak bu sürenin dörtte birini izinde geçirmek bana fazla bile geldi. İki yazmıştım önce önerime sonra üçe çıkarttım.

Dediğim gibi, tartışarak bir yere varamadık. Sadece fikir ortaya koyanlar oldu. Tartışmaya katılmayanlar cabası. Ortak bir paydada buluşulamadı. Bu nedenle de bu öneriyi hazırladım.

Bu arada sen sunulanı beğenmedi isen, kendi adına bir öneri oluşurabilir ve öneriye sunarsan daha faydalı olacağı kansıındayım.

Oylamayı bitirelim. Genel düşünce ortaya çıkınca başka bir öneri hazırlarız canım.. Bir şekilde düzenlememiz gerekiyor bu konuyu, diye düşünüyorum çünkü...

Benim mantığım şöyle çalıştı. Zırt, pırt giriş çıkış olmasın. İzne ayrılan sahiden izne ayrılsın, ama bir gerekçeyle ama sırf kafayı dağıtmak için. O nedenle izin süresini 1 ay diye düşündüm. Var olan gelişigüzel havayı dağıtmak için. Şu anda zaten gir-çık yapılıyor. Bunu hangi kuralla düzeltebiliriz başka? Üç kez olunca da bu süre toplamda 3 ay oluyor. Kilo vermek için buradaysak bu sürenin dörtte birini izinde geçirmek bana fazla bile geldi. İki yazmıştım önce önerime sonra üçe çıkarttım.

Dediğim gibi, tartışarak bir yere varamadık. Sadece fikir ortaya koyanlar oldu. Tartışmaya katılmayanlar cabası. Ortak bir paydada buluşulamadı. Bu nedenle de bu öneriyi hazırladım.

Bu arada sen sunulanı beğenmedi isen, kendi adına bir öneri oluşurabilir ve öneriye sunarsan daha faydalı olacağı kansıındayım.

ben kaztiliyorum bu öneriye ama önce takimimin fikrini bekliyorum,zaten 1 2 haftalik izinlerde kilo bildirmedi diye idare edilebiliyor

Öncelikle pegasusun oğluna acile şifalar diliyorum. Büyük geçmiş olsun. :nazar:

Tubiscim ben sanırım ifade edemedim. İzin nedenlerini sorgulama yetkim yok. Bu tamamen sizin iç işlerinizle ilgili. Lütfen yanlış anlamayın.
Benim merak ettiğim şey şuydu. Geçen hafta izinden döndü demiştiniz. Ama bu hafta yeniden izne ayrılınca bana bu durum karışık gelmişti.
Yoksa, sizin iç işlerinize müdahele etme yetkim yok, olamaz da..

Geçmiş olsun dileklerimi lütfen ilet. Hızlı cevap için de teşekkür ederim. :KK71:
İletirim canım iç işlerimize karışmadığını biliyorum ama acil bir durum olduğu için izinli yazdım bunun açıklamasını da yapmalıydım :KK71:

senede 3 defa izin kullanma olayına gelince onu takımda tartışıp o şekilde cevap vereceğiz

Not aldım tatlım.. Transfer yazmışsınız yanına, ben de haftaya 5.takımda göreceğimi düşünüyordum yarışmacımızı.
Şimdi 84.1 kiloyla, 275. etapta izne ayrılmış görünecek. Bilgine.

evet öyle demisti bana ama daha sonra 5.takimin kurallari agir gelince vazgecmis ama bana dönüs yapmayinca bende bildirmis oldum bikere sonra biraz ara vereyim dedi durum böyle oldu :)

Tamam canım oylamayı bitirelim en azından kim ne düşünüyor onuda biliriz.

Evet maalesef giriş çıkış çok oluyor.

Benim fikrim şu:

'' Bu hafta ben izinliyim '' diyen yarışmacıya ne kadar izine ayrılacağı sorulsun. Eğer 2 cuma arka arkaya izinde olacaksa izinli diye bildirilsin. Ama yok sadece 1 seferlik ise ''kilosu aynı'' olarak bildirilsin. 3 defa arka arkaya sudan bahanelerle beni aynı yazın diyen kişi diskalifiye olsun.

Yani sonuçta 3 cuma arka arkaya bildirimde bulunmadığı zamanda diskalifiye oluyor.

Benim önerim bu ama diğer kaptaniçeler ne der bakalım :KK34::KK34::KK34:

Tamam canım oylamayı bitirelim en azından kim ne düşünüyor onuda biliriz.

Evet maalesef giriş çıkış çok oluyor.

Benim fikrim şu:

'' Bu hafta ben izinliyim '' diyen yarışmacıya ne kadar izine ayrılacağı sorulsun. Eğer 2 cuma arka arkaya izinde olacaksa izinli diye bildirilsin. Ama yok sadece 1 seferlik ise ''kilosu aynı'' olarak bildirilsin. 3 defa arka arkaya sudan bahanelerle beni aynı yazın diyen kişi diskalifiye olsun.

Yani sonuçta 3 cuma arka arkaya bildirimde bulunmadığı zamanda diskalifiye oluyor.

Benim önerim bu ama diğer kaptaniçeler ne der bakalım :KK34::KK34::KK34:

En güzeli bu oylamadan sonra sen ve elbette fikri olan herkes önerilerini oylamaya sunsun. En güzel sonuca böyle varabiliriz, diye düşünüyorum.

Yalnız var ya.. ben okudukça hayretler içerisinde kalıyorum. :KK53: Neden mi? Anlatayım.
Ben de sekiz ay yarışmacı oldum burada. Bizim takımımızda yaz tatili dışında hiç ama hiç kimse izin kullanmadı. Hele hele "beni aynı yazın" deme cüretinde kimse bulunmadı. Kilo alan aldığı kiloyu da göğsünü gere gere yazdı verdiği kiloyu da. Böyle oyunlara hiç başvurmamıştılk, hiçbirimizin aklına da böyle şeyler uygulayıp, yanıltıcı bilgi vermek gelmemişti. Gelemezdi de. Benim olduğum bir takımda ben böyle bir şeye izin vermem. Yeniden takım mı kursam acaba? :KK34:

Ha bi'de şu var. Böyle yanıltıcı bilgi verince, gerçekte "yanılan" kim oluyor acaba? :KK51:

ÖNERİ:

OYLAMA:
5.Takım: Hayır

----------

5. takımdan merhabalar... Suistimaller konusunda fikrine katılıyorum Püsküütcüm... Zaten dediğin gibi, kandıran kendini kandırıyor.

4 değil de 3 hafta olsa bizce uygun. 4 haftayı konuştuğumuz için "hayır" yazdım.

ÖNERİ:

OYLAMA:
5.Takım: Hayır

----------

5. takımdan merhabalar... Suistimaller konusunda fikrine katılıyorum Püsküütcüm... Zaten dediğin gibi, kandıran kendini kandırıyor.

4 değil de 3 hafta olsa bizce uygun. 4 haftayı konuştuğumuz için "hayır" yazdım.

Neden hayır oyu verdiğini açıklaman güzel olmuş Fundacım. Senin gibi düşünenler çoğunlukta olursa; sınırları revize ederiz.

En güzeli bu oylamadan sonra sen ve elbette fikri olan herkes önerilerini oylamaya sunsun. En güzel sonuca böyle varabiliriz, diye düşünüyorum.

Yalnız var ya.. ben okudukça hayretler içerisinde kalıyorum. :KK53: Neden mi? Anlatayım.
Ben de sekiz ay yarışmacı oldum burada. Bizim takımımızda yaz tatili dışında hiç ama hiç kimse izin kullanmadı. Hele hele "beni aynı yazın" deme cüretinde kimse bulunmadı. Kilo alan aldığı kiloyu da göğsünü gere gere yazdı verdiği kiloyu da. Böyle oyunlara hiç başvurmamıştılk, hiçbirimizin aklına da böyle şeyler uygulayıp, yanıltıcı bilgi vermek gelmemişti. Gelemezdi de. Benim olduğum bir takımda ben böyle bir şeye izin vermem. Yeniden takım mı kursam acaba? :KK34:

Ha bi'de şu var. Böyle yanıltıcı bilgi verince, gerçekte "yanılan" kim oluyor acaba? :KK51:
Kendi kendimizi kandırmaktan başka birşey olmaz. Kendimiz için burdaysak ve gruba emek veriyorsak herkes bildirimini doğru yapmalı. Grup içinde yazılanlardan kimin yanlış bilgi verdiği ortaya çıkar zaten. Bu açıdan grup içi diyaloglarda çok önemli.

Son düzenleme:
X