Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eğer öyle bişey olursa bende sana yardım etmek isterim elimden geldiği kadarıyla. Kapanması banada dokundu.

Çok güzel olur Prensesim, o akdar yarışmaya katılan gönüllü arkadaşlar varken neden kapansın ki ..
Ben de elimden geleni yaparım.

teşekkürler hep beraber toparlayacagız inşallah yaşasın yaşasın

Canım fikir prensesperiden çıktı diye davete başlamaka ister belki deyip mesaj atmıştım ama müsait değil heralde o zaman başlayalım davet etmeye.
Önce bir listenin son durumuna bakalım da..

Prensesim öncelikle o zaman bekleyen arkadaşları davet etmekle başlayalım.
Oturana kadar da listelerine yardımcı oluruz.

canım benim evde netim olmadıgı için akşamları ve hafta sonu gelemiyorum.mesajınıda yeni gördüm.beklemeye gerek yoktu zaten süreci başlatmıssınız harika olmuş

Püsküüt'ümm ..
Şimdi biz yeni üyeleri davet ettik yavaş yavaş katılım olacaktır ama 8. takım bu hafta bildirim yapmasa olur mu ?
Eskilerden hiç kimse yok takımda yeni üyeler gelecek cuma da yaklaştı ancak oturur diye düşündük ..

Çok iyi düşünmüşsünüz tatlım
Sorma nezaketin için de teşekkür ederim..

püsküütçüm ben gittim 8. takıma ama pek kimse uğramıyor daha
kaptan olabilirim aslında evdeyim sürekli ama
şartları sorumlulukları neler
birde ben dört dörtlük yapmıyorum diyetimi, kaçamaklarım oluyo yani
bu halimle kime nasıl örnek olucam
eski kaptanımız çok iyiydi çok severim uçukmaviyi onun menüleride sporuda mükemmeldi

Çok iyi düşünmüşsünüz tatlım
Sorma nezaketin için de teşekkür ederim..

Biz teşekkür ederim Püsküüt'ümm

Şekerkız çok güzel olur kaptanlığı üstlenmen.
CUma günü listeleri yapman gerekiyor genel olarak da takımla ilgilenirsin problem oldukça.
Biz zaten oturana kadar elimizden geldikçe yardımcı oluruz.
İnşallah takım daha da hareketlenecek senin menülerin de eminim daha güzel olacak.

"Cuma Zayıflama Yarışması Nedir? Karar Defteri" adlı bir konumuz var tatlım..
Yenilik oldukça güncellediğim için konunun son mesajına bakman yeterli.. Yarışmaya dair kaba taslak her bilgi orada var..
Sen onu oku iyice.. takıldığın yer olursa paylaşıma yazarsın mutlaka birimiz okur cevap veririz..
Zaten sen iyice adapte olana kadar yardım edecek olan 3 gönüllü meleğimiz var..
Son mesajın linki de şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-8.html#post23987003

Belki kaptan olunca utanıp dört dörtlük yaparsın diyetini vv
şımarıklık yapıyorum gücenme sakın olur mu..

Bi'de sana da teşekkür etmek istiyorum.. Uçukmavimizin kıymetini bildiğin için.. O da emek verdi bunca süre.. Ama bi'yere kadar.. Onu da anlıyorum, hem de çok iyi anlıyorum..

teşekkür ederim okuyum bakayım
yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim
noldu şimdi kaptanmı oldum ben :26:

biraz karışıkmış ama ya korktum şimdi

canım aslında korkacak pek bir şey yok.karar defteri zaman içinde oluşan durumlara çözümlerden oluşuyor.takıldıgın noktada yardım alabilesin diye hem diğer kaptanlarda yardım için her zaman hazır oluyor.sordugunda takıldıgında mutlaka cevap alıyorsun

ama asıl sorumluluk kendi motivasyonunu yüksek tutabilmen ve bunu takıma yansıtabilmen..mesajları geçmişinden başlayarak takip etmelisin.kim ne yapmıs haberin olmalı..her üyeyle elinden geldiğince ilgilenmen, takımın birliğini sağlaman, katılımı maximum tutman asıl önemli olan

elimden geldiği kadar yaparım canım
hem banada motivasyon oluyor
yazabilirsin püsküütçüm
teşekkürler destekleriniz için

sağol canım, kendime çok güvenemiyorum en iyi sen bilirsin bende kaçamak çok
ama elimden geleni yapıcam
sen nasılsın, okudum baya üzmüşler seni
boşver içinden geldiği gibi davran herkes farkında değerinin

Pransesperi ve diğer arkadaşlar, ben de kendi adıma tşk etmek istiyorum size, 8. takımı kapattırmadığınız için. Birtanesiniz.
şekerkızım, hayırlı olsun kaptanlığın. Güzel sonuçlar alırsınız inş takımca. Ben de aslen 6. takımın üyesiyim. :112: Kendi takımıma bile böyle gecenin bir körü gelebiliyorum malesef. Ama yine de kabul ederseniz, ben de arada uğramak isterim takımınıza. :112:

iyiyim canım geçti bitti.13 takımdayım. çok şeker çok candan arkadaşlarla tanıştım herşey daha güzel oldu benim için.
yaparsın canım ben inanıyorum sana iyi geceler öptüm canım...

**2. TAKIM 252. ETAP**

akrep33 ( 67 / 66.2 / 0.8 / 1.19%)
banusultan( 63 / 62.5 / 0.5 / 0.79%)
aybüke07( 67.8 / 67.8 / 0 / 0.0%)
karamel_guzel( 77.8 / / / %)kendi isteği ile ayrıldı
tugbaemrah( 67 / / / %)geri dönmek üzere ayrıldı
evder( 75.7 / 75.2 / 0.5 / 0.66%)
genic( 59.8 / 59.8 / 0 / 0.0%)
selennnn( 60.5 / 59.7 / 0.8 / 1.32%)
seray0307( 64.9 / 63.7 / 1.2 / 1.85%)
yamukprenses( 63.8 / / / %)diskalifiye oldu

2. TAKIM TOPLAM YÜZDESİ 0.58%

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…