Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

251. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

2. TAKIM
İrem&Özge arkadaşımızın kendi isteğiyle ayrıldığı belirtilmiş.
Yarışma dışı herhangi bir durum yok, sadece kişisel olarak merak ettiğim için sormak istedim.
Cevap vermeme hakkınız saklıdır kuşlarım.. :44:
Arkadaşımız 2010 yılında bizlere katılmış. O günden bu yana da azimle 11,3 kilo vermiş.
Hedefi 65 kilo ve hedefine çok az kala, 66,4 kiloyken ayrılıyor.
Neden mezun olarak ayrılmadı acaba?

Tekrarlıyorum: Cevap vermeme hakkınız saklıdır.

5. TAKIM
5.Takım üyelerinden begümd mezun oldu. :KK19:
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post23986922
Karneyi hazırlarken dikkatimi çekti.. 2011 yılında verdiği toplam kilonun neredeyse iki katını şu son 2 ayda vermiş arkadaşımız. Agresif bir diyet yöntemi mi uyguladı acaba?
Bugün herşeyi merak edesim var.. :KK1: :KK3:

Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta sıra 5.Takımdaydı.
Bildirim listelerini kontrol ettim.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

14. TAKIM
1.73 arkadaşımızın 90 kilo olan hedefini, talebiniz doğrultusunda 80 kilo olarak güncelledim.
Tebrik ediyorum arkadaşımızı. :KK9::nazar:

2011 yılında kendi çabalarımla kilo vermeye çalışıyordum.en sonunda pes edip güzel bir beslenme uzmanına danıştım.şuan onun kontrolünde zayıflama sürecim devam ediyor.Böylesi daha sağlıklı oldu.İlginiz için teşekkürler.Herkese bu zorlu yolda başarılar

2011 yılında kendi çabalarımla kilo vermeye çalışıyordum.en sonunda pes edip güzel bir beslenme uzmanına danıştım.şuan onun kontrolünde zayıflama sürecim devam ediyor.Böylesi daha sağlıklı oldu.İlginiz için teşekkürler.Herkese bu zorlu yolda başarılar

Teşekkür ederim cevap için..
Sahiden de daha sağlıklı olmuş.. demek ki yerinde bir karar almışsın.. Uzatmadan, moralini bozmadan..
Sağlıksız diyet yapılıyor diye ödüm kopuyor içten içe..

Sürecin devamında da sağlık senden yana olsun.. :nazar: :KK9:

Şimdi ben de sana teşekkür mesajı yazacaktım tatlım..

Teşekkür ederim sahip çıktığın için.. :KK16::KK16::KK16:

Böyle istekli arkadaşlarımızın takımlara da ivme kazandıracağını umuyorum..
Hayırlı olsun.. :nazar:

rica ederim püsküütçüğüm ne demek :KK16::KK16:

bende teşekkür ederim..bizim takıma da can olur kan olur :KK34:

geçen hafta sınavlarım nedeniyle çok bakamadım kk ya ama bugun 8. takımın kapanması konusu dikkatimi çekti.üzdü beni.katılmak isteyenlerde bekleyenler var.onları 8. takıma alıp yenilesek takımı.ben gönüllüyüm.birkaç hafta orayla da elimden geldiğince ilgilenmeye çalışırım.deneme süreci sonunda takımı kurarız.birkaç haftanın sonunda içlerinden birini takım kaptanı ve yardımcısı seçebiliriz.daha olmadı takımı öyle kapatırız olmaz mı?

geçen hafta sınavlarım nedeniyle çok bakamadım kk ya ama bugun 8. takımın kapanması konusu dikkatimi çekti.üzdü beni.katılmak isteyenlerde bekleyenler var.onları 8. takıma alıp yenilesek takımı.ben gönüllüyüm.birkaç hafta orayla da elimden geldiğince ilgilenmeye çalışırım.deneme süreci sonunda takımı kurarız.birkaç haftanın sonunda içlerinden birini takım kaptanı ve yardımcısı seçebiliriz.daha olmadı takımı öyle kapatırız olmaz mı?

canım ne kadar düşüncelisin gıpta ettim şu anda sana keşke benimde derslerim bu kadar yoğun olmasa kendi takımımı biraz toparlamış olsamda sana destek olsam..ama en az 1 ay var buna :KK43:
sana bol şans ...ama yine de istediğin zaman ulaşabilirsin...

canım ne kadar düşüncelisin gıpta ettim şu anda sana keşke benimde derslerim bu kadar yoğun olmasa kendi takımımı biraz toparlamış olsamda sana destek olsam..ama en az 1 ay var buna :KK43:

teşekkürler canım :KK54: benimde iş stresim sınav stresim derken kapanmayla ilgili konulara elde olmadan tepkisiz kalmısım:KK17: bugun artık son aşamaya gelinmişken farkedebildim malesef :KK17: elimden birşey gelirse ne mutlu bana :KK19: desteğin için teşekkürler :KK54:

Eğer öyle bişey olursa bende sana yardım etmek isterim elimden geldiği kadarıyla. Kapanması banada dokundu.

Çok güzel olur Prensesim, o akdar yarışmaya katılan gönüllü arkadaşlar varken neden kapansın ki ..
Ben de elimden geleni yaparım.

Prensesim öncelikle o zaman bekleyen arkadaşları davet etmekle başlayalım.
Oturana kadar da listelerine yardımcı oluruz.

Eğer öyle bişey olursa bende sana yardım etmek isterim elimden geldiği kadarıyla. Kapanması banada dokundu.

Çok güzel olur Prensesim, o akdar yarışmaya katılan gönüllü arkadaşlar varken neden kapansın ki ..
Ben de elimden geleni yaparım.

Hepinizi çıtır çıtır yemek istiyorum
:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

güzel düşünmüşsün...
bende arkadaslarım gibi, elimden gelen herşeyi yaparım..liste konusunda olsun, motive konusunda olsun...
Gercekten bekleyen bir çok arkadas var,onları 8. takıma yönlendirip, takımı yenilemek ii olacaktır...

X