Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

oy.jpg

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,

Haftaya bayrama denk gelen cuma için etapların birleştirilip birleştirilmemesi ile ilgili oylamadır.

Kurban bayramı sebebiyle üyelerin bayram tatiline gidecekleri düşünülerek; 584. Etap ve 585. Etabın birleştirilmesi icin EVET, birleştirilmemesi için HAYIR olarak oyunuzu kullanınız.
Takım olarak oyunuzu kullanır mısınız..

ÖNERİ

Bayram haftasına denk gelen yarışma etabı (584. etap) ile bir sonraki etap (585. etap) birleştirilsin.

2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
10. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama için son gün 22 Ağustos Çarşamba günüdür.
  • Oy çokluğu esastır.
  • İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Şu ana kadar 9 tane sürpriz hazırlamışım.
Jetonum dokuz köşeliyse demek.. yeni düştü.

Ben neden yılları bölüyorum ki. Yarışmanın sürecini tek bir grafikte görmek daha mantıklı değil mi? Evet, Bahar daha mantıklı. Bunda sonra kilo verme sürecini tek grafikle yapmayı unutma. Peki. Bak, peki dedin, unutma sakın.
:rapci:
parmak kaldırmaya geldim ama parmak kaldırma şeysi değilmiş :)

Eki Görüntüle 2179597

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,

Haftaya bayrama denk gelen cuma için etapların birleştirilip birleştirilmemesi ile ilgili oylamadır.

Kurban bayramı sebebiyle üyelerin bayram tatiline gidecekleri düşünülerek; 584. Etap ve 585. Etabın birleştirilmesi icin EVET, birleştirilmemesi için HAYIR olarak oyunuzu kullanınız.

ÖNERİ

Bayram haftasına denk gelen yarışma etabı (584. etap) ile bir sonraki etap (585. etap) birleştirilsin.

4. TAKIM : EVET
5. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.

Bu sefer bir değişiklik olsun.. Malum tatile falan çıkarsınız, parmak mesajına cevap veremezsiniz.
Ben buralardayım. Ne zaman bitirip teslim ederim bilmiyorum ama elimin altında üç tane parmak olsun. Aynı fotoğraftaki gibi. :KK52:

Ha'di bakalım, üç kişi istiyorum.
İlk kimler parmak kaldırıyor bakalım?

Bu sefer bir değişiklik olsun.. Malum tatile falan çıkarsınız, parmak mesajına cevap veremezsiniz.
Ben buralardayım. Ne zaman bitirip teslim ederim bilmiyorum ama elimin altında üç tane parmak olsun. Aynı fotoğraftaki gibi. :KK52:

beeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü::süslü:

Diğeri de benim olsun :)

Eki Görüntüle 2179597

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,

ÖNERİ

5. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.

Sevgili sahgull sahgull

2013 yılından bu yana bizlerlesin. Yarışmada olduğun süreyi gözönünde bulundurarak, her biri üçer yıllık dönemi kapsayan iki grafik hazırladım.

Birinci grafik 2013 ve 2015 yılları arasındaki dönemi kapsıyor.
Yarışmaya Ekim 2013 tarihinde 75,4 kilo ile kayıt olmuşsun.
2013 yılını, 3 ay gibi bir sürede 5,2 kilo vererek başarıyla tamamlamışsın.
2014 yılında düzenli kilo vermene rağmen, Mayıs ve Kasım aylarında kullandığın izinler ne yazık ki kilo almana sebep olmuş.
İzin sonrası kilolarından kurtulmayı başarmış ve hatta mezuniyet hedefin olan 60 kiloya çok yaklaşarak 2014 yılını bitirmişsin. (62,1 kilo)
2015 yılında tam da hedefe çok yaklaşmışken, Ocak-Temmuz arasında kullandığın izin sonrası yine kilo almış ve 66 kilo olarak geri dönmüşsün.
İzin sonrası düzenini bir türlü oturtamamışsın ve kilon 65-67 bandında inip çıkmış.

İkinci grafik 2016 ve 2018 yılları arasındaki dönemi kapsıyor.
Üç yıl içerisinde yarışmada aktif olduğun süre yaklaşık olarak 14 ay.
Dolayısı ile de başarı gösterememiş hatta bir ara, Ocak 2019 da daha önce hiç olmayan bir şey olmuş ve 76,9 kilo ile yarışma kayıt kilonun da üstüne çıkmışsın.
Son üç yıl alıp vermelerle geçmiş ve bu süreyi toplamda 1,7 kilo almış olarak tamamlamışsın.
Mayıs 2018 de 69 kilo ile izne ayrılmışsın.
Açıkça görülüyor ki izinde iken kilo veremediğin gibi aksine kilo alıyor ve yarışmadayken katettiğin zorlu yolu yok ediyor, başa dönüyorsun.
Ama ilk üç yıllık periyoda baktığımızda, yarışmada aktif olduğunda kilo verme konusunda başarılı olduğun görünüyor.
Yani aslında ne yapacağını biliyorsun, tek koşul aktif olman.
Ben senin yerinde olsam Ocak 2015 tarihinde 61,6 kilo olduğumu, bunun da başarımın bir ispatı olduğunu ve eğer istersem aynı başarıya tekrar ulaşacağımı aklımdan hiç çıkartmam.
Kendine inan.

Bu grafik de bir zamanlar, hedefine ne kadar yaklaştığını unutmaman için. :KK15:
Ellerine sağlık canımm
Evet söylediğin herseyde haklısın
Kilo verme problemim yok veriyorum ama koruyamıyorum
Biraz zayıflayınca şımarıp izne çıkıyorum
Sonrası malum
Bak bu sefer mezun olucam söz olsun sana:olamaz:
İnşallah bayramdan sonra başlayıp noktalıycam bu kış
Tekrar teşekkürler emeklerine sağlık:KK200::KK200:

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,

ÖNERİ

3. TAKIM : EVET
4. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.

seaBahAR seaBahAR bir şey rica edeceğim.. günlerden beri bu parmak kaldırma şeysini bekliyorum tetikte.. ben parmak kaldırdım hızlıca da gönderdim geç kalmasın diye..

ama özel bir parmak kaldırmaydı eğer kabul eder isen:))))

bu parmağı takımdaki arkadaşım malipina malipina için kaldırdım olur mu öyle?

bu hafta mezun olacak..
listeye girdi ve hiç izne ayrılmadan 40 küsür kilo verdi.. kaptanlık sürecimin bana en gurur veren listelisi..

çok istiyorum onun bu analizinin yapılmasını..

olsun mu öyle.. ben istemiyorum onunki olsun.
nolur olsun
olsun ki lütfen
lütfen lütfen

eminim sen de hazırlarken çok çok iyi hissedeceksin. Buranın amacının göstergesi gibi olacak sanki..

lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::dua::KK200::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,

ÖNERİ

3. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.
Sahgul kaptanım ben düzenleyecektim ama senin mesajdan devam edecegi icin sen düzenle istersen.
@tuzsuz_ruh kaptanım da EVET oyu kullanmış fakat aradaki mesajlarda ben onu kaçırmışım. Sen son mesajında onların oyunu da düzenler misin? Yanlış devam etmesin.

Sahgul kaptanım ben düzenleyecektim ama senin mesajdan devam edecegi icin sen düzenle istersen.
@tuzsuz_ruh kaptanım da EVET oyu kullanmış fakat aradaki mesajlarda ben onu kaçırmışım. Sen son mesajında onların oyunu da düzenler misin? Yanlış devam etmesin.
Tamam canım düzenledim:KK68:

X