Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Yok yok.. 2. Takımda izne ayrılmak yazmıyordu kuzum.. listeye yeni dahil oluyordu orada. Sadece yeni üye işlemi değil de izinden dönen üye işlemi yapılmalıydı. Seabahr geldiğinde o değişikliğe izin verebilir bence.. belki sonuçlar da değişir o zaman

Ben şu seninde alıntıladığın cümleye takıldım :

1. TAKIM 576. ETAP***DOKUZUNCUSU

chihiro79 (59/58/1/%0.56)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü (izine ayrılmak istiyor)

Son izne ayrılmak istiyor kısmı sonradan kalkmış ama ben saftirik aman hata olmasın diye direk çıkardım ay Akrep beni gebertse yeridir yoksa 3.cülük 2.takımın

Artık Seabahar derse hemen düzeltirim sıkıntı olmaz sonuçta benim hatam yoksa Akrep eklemişti

Benim alıntıladığım o mesaj o üyenin 1. Takımsan izne çıktığını göstermek içindi.576. Etap sonuç listesinden alıp gösterdim onu canım bu hafta etabı değildi. İzinde olan bir üye, izinden dönüş uygulaması yapılacaktı. Her halükarda o haliyle kalmayacaktı zaten canım. Sadece listede kalmasını istiyordu muhtemelen akrep kaptan. Halledilir seabahar düzelmtye izin verir bence inşallah yani.

Sen iyi niyetle düzeltme yapmışsın sıkıntı olmaz halledilir bence :)

Estağfurullah canım..
Ellerine sağlık
Ben 1.takım kapandı diye öyle düşünmüştüm. Hani mezun olsun diye ama kısmet değilse demekki..

Eline emeğine sağlık canım bizim takımda cgdmk nickli arkadaşımızın izin notu eksik kalmış
bu senden kaynaklı bir hata da değil aslında.kaptan yardımcımız izin notu düzenlemesi eklemesini yaptığı dakikalarda ,başka bir takımın paylaşımı yapılmış ve izin notu eksik kalmış,sonraki paylaşımlarda bu şekilde devam etmiş
sevgili
seaBahAR gerekirse bilgin dahilinde cgdmk ‘nin izin notunu düzenleyebilirim.

Neyse artık fazla karıştırmayalım olan olmuş. 3.lüğü de biz almışız.
Elimizden kaçırmayalım.

Ellerine sağlık kaptanım..

Estağfurullah canım..
Ellerine sağlık
Ben 1.takım kapandı diye öyle düşünmüştüm. Hani mezun olsun diye ama kısmet değilse demekki..

akrebim ne itirazları ne de senin cevabını anlamadım ben, ifadeler karışık geldi bana.
Elimdeki veri şu:
576. etapta 1. takım üyesi chihiro79 58 kilo ile izne ayrılıyor.
577. etapta 1. takım kapanıyor -ki bu bizim konumuz değil-

Senin yaptığın bildirim şu:
chihiro79( 59 / 57 / 2 / 3,39%) 1.takım üyesi idi. Takıma geliş tarihi 5 Temmuz, geliş kilosu 58, hedef kilosu 55

Veriye dayanarak yapılan hata da şu:
Üye 59 değil 58 kilo ile izne ayrıldı. Güncel kilo 57. Bu durumda da sen 576. etapta ayrıldığı izinden dönen üye için hesap yapacaksın. Verdiği 1 kiloyu izinli olduğu etap sayısına böleceksin.
Takımın kapanması ile ilgili bir durum yok burada. Transfer gibi düşün.
Bu şekilde düşünerek listeyi düzenle lütfen.

Eline emeğine sağlık canım bizim takımda cgdmk nickli arkadaşımızın izin notu eksik kalmış
Listeyi düzenle lütfen.

moni şim ya nasıl da ucundan kaçırmışsınız 1. liği!

7. takım birinciliğe zaten doymuştur bu nedenle keşke sizin lehinize olsaydı bu minnak fark. Yalnız böyle bireysel sıralama da görmedim ben. Etap sonuncusu sizden olmasa açık ara 1. olacakmışsınız.
Olsun, başarı başarıdır. Tescil başka konu.

Listeyi düzenledim
Mutlu hafta sonları diliyorum

Dİyetteyiz açız doyamadık

Minicik bir fark. Gösterimde bir sıralama var ama aslında iki takım da birinci zaten bence

Baharcığım 2. Takımdaki arkadaşı çıkaran ben olduğum için de düzeltmeyi de ben yaptım Dereceleri etkileyen bir durum yok Umarım hata yoktur

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-160

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…