Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık kaptaniçem
4. ve 8. Takım boş kalmış
canım hemen ekledim onların mavi boncuğunu da
Emeğine sağlık canım bir notamız olacaktı oralarda biryerlerde ha bu da benden yazmıyorum dersen saygı duyarım hatta havalara uçarım
tatlım yeni bir dönem başladığı için eski notalarınız siliniyor sizin nota 29. turda kaldı
sekiz haftalık 30. tur bu hafta itibari ile başladı

canım hemen ekledim onların mavi boncuğunu da

tatlım yeni bir dönem başladığı için eski notalarınız siliniyor sizin nota 29. turda kaldı
sekiz haftalık 30. tur bu hafta itibari ile başladı
Wuhuyyyyyyyyyyyyyyyyy yaşasın 30. Hafta o zaman

Ellssa Kaptanım söyleyecek hiç bir şey bulamadım. Allah sabır versin.

Püsküütüm ellerine sağlık bayıldım bu maratoncu takımlar listesine

Sağ ol tatlım.. İlgin için teşekkür ederim.

Günaydınlar
Yeni Bir performans turuna başlamış bulunmaktayız, 30. tur ilk hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması
Ellerine sağlık.

Senin de başın sağ olsun. Huzur içinde yatsın.
Yazma önerin çok yerinde bana göre... dilerim @akrep33 kaptanım dinler. Bir mektup yazmaya bile başlayabilir. Tecrübeyle sabit.

Ellssa Kaptanım söyleyecek hiç bir şey bulamadım. Allah sabır versin.

Püsküütüm ellerine sağlık bayıldım bu maratoncu takımlar listesine
Sevindim beğenmene Laydim.
İzin konusunda başka neler yapabiliriz? Her öneriye açığım.

Aklıma hedefinin bilmem kaçını veremeyen izne çıkamaz diye bir madde geldi.. sonra vazgeçtim.
İzne çıkamazsın desen ne olacak? Kaybolur gider.
Katı kuralla çözmek yerine öne çıkartmak da mantıklı geldi.
O yüzen zaten analizlere de soktum izinli üye oranını.

Eskiden diskalifiye çok fazlaydı. O yoluna girdi şükür. Sıra izin konusunda.

Ben genelde kendi içimizde çözmeye çalışıyorum canım bu izin meselesini. Şu ana kadar 3 üyem izin için geldi bana, durumlarını anlattılar. Takıma uyum sağlayamadıklarından yakındılar. Uzaklaşırlarsa verdiklerini de alacaklarını, kalmak istedikleri takdirde her türlü desteği vereceğimi, paylaşımlarını ve menülerini idare edeceğimi anlattım ve şükür hiç birisi bırakmadı hepsi devam ediyor. Çünkü biliyorum ki izne ayrılan tekrar dönmüyor, dönse bile eski motivasyonuna kavuşması çok zor oluyor. Şu an için yoğun günler yaşıyorum ama yoğunluk geçer geçmez bu konuda düşünmeye başlayacağım. Son olarak bu konuda büyük bir hatırlatma yapmak isterim, takım kaptanlarının izin konusundaki tutumu çok ama çok önemli. Sorunu takım içinde çözebilirsek eğer genel duruma da yansımış olur.

Sen de ve biz de bu azim varken bize konu mu dayanır püsküütümm, izin konusunu da hallederiz

Kaptanın önemini ortaya koyan bir paylaşımda bulunmuşsun Laydim, teşekkürler.
Senin müdahalenle 3 kişi kilo vermeye devam ediyor, düşünsene yarattığın etkiyi.
Ve dediğin gibi, takım içinde bu sorunlar çözülürse genele de yansıyacaktır.

Yoğun dönemlerin rast gitsin.

10. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 561. ve 572. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 15

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 8
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 57%

Yeni Üye Sayısı: 14
Yeni Üyenin Oranı: 93%

Mezun Üye Sayısı: 0

Analizi değerlendirmeden önce önemli bir konuyu aklımızda tutmamız gerekiyor. Takımınız 561. etapta aramıza katıldı. Bu nedenle analiz periyodunuz, göreceli olarak 5 hafta daha az bir dönemi kapsıyor.
Yeni üye oranı ve mezun üye sayısı takımın yeni bir takım olmasından kaynaklı veriler.
Ancak izne ayrılan üye oranınız çok yüksek. Bu da elbette üyelerin hepsinin yeni olması ve henüz takımla bağ kuramama olasılıkları ile ilgili.
Yeni üyelere baktığımda neredeyse hepsi takımın kuruluş zamanında giriş yapmış. Sonraki dönemde kan tazelenmemiş.
Oysa yeni üye alımını hiç aksatmamak gerek. Her zaman deneme sürecinde olan en az bir-iki üye takımda olmalı ki, izne ayrılan olunca devreye sokulabilsin.
Bir sonraki analiz döneminde bu sorunların giderileceğine ve başarı çizginizin yükseleceğine inanıyorum. Yeni kurulan bir takım olarak analiz dönemi ortalamanız bunun bir kanıtı.

Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,648%
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: miyaww_ analiz döneminde 14,2 kilo (14,34%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
miyaww__

Sıra bize geldi çok heyecanlıyım

İnşallah güzel olur analizimiz

Eline emeğine sağlık püsküütüm.
İlk analiz raporumuz ve heyecanla bekliyordum, geçer not almış olmamız da harika.
İnşallah sonraki dönemlerde daha güzel sonuçlarımız olur.
İzinli üyelerimin durumu aslında şu şekilde, 2 üyem sağlık sebebi ile mecburen izinli, 2 üyem yoğunluktan izin almıştı iki hafta içinde listeye dönecekler. Maalesef diğer izinli üyelerimi sırf dönme ihtimallerine karşı izinli yazdım çünkü diskalifiye olacaklardı, habersiz ortadan kayboldular ve hala haber yok.
Güzel haberim ise, on tane deneme sürecinde üyem var yakında listede olacaklar.

Son düzenleme:
Senin de başın sağolsun canım.
Gerçekten güzel fikirmiş teşekkürler

Sıra bize geldi çok heyecanlıyım

İnşallah güzel olur analizimiz

Ayyyhhhh ben de ben de
Akşam başlarım.

Eline emeğine sağlık püsküütüm.

Sonraki analizde daha başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok monişim.. Nasıl mücadele ettiğinin biliyorum.
Deneme sürecindekiler sevindirici.
Yedekte her zaman tutmak lazım. Baktın izin alan oldu, hooop yeni isim listeye.

Böyle böyle kemikleşmiş yapıyı kurarsın zaten. Sonrasında sen de rahat edersin.
Tabii bunlar benim fikrim.

13. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 556. ve 572. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 26

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 7
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 27%

Yeni Üye Sayısı: 16
Yeni Üyenin Oranı: 62%

Mezun Üye Sayısı: 6
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım analizinden önce unutmamak gerekir ki; 13. Takım analiz döneminde kaptan değiştirmiştir. Yeni kaptanla başlayan yeni bir süreç, eski üyelerden bir kısmının başka bir takıma transfer olması, kalan üyelerle yeni kaptanın tanışma sürecini analiz değerlendirmesinde gözönüne almak gerekmektedir.

Yeni üye sayısı en yüksek orana sahip, bu da takımın kan değiştirdiğini gösteriyor.
Emekleme dönemine rağmen üyelerin sadece %27 sinin izne ayrılmış olması çok önemli bir başarı.
İzne ayrılan 7 üyenin 4 tanesi yeni üyelerden. Bu da eski üyelerin izin oranının daha düşük olduğunu gösteriyor.
Mezuniyet oranının da hayli başarılı olduğunu düşünüyorum. Takımın neredeyse 1/4 ü mezun olmuş.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,602%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,730%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre hayli yükselme göstermiş. Geçiş döneminin yarattığı olanca soruna rağmen bu yükselme, bir sonraki analiz döneminde daha da başarılı olunacağının bir kanıtıdır.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: umudum2 analiz döneminde 9,9 kilo (15,05%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
@umudum2

,

Ellerine emeğine sağlık canım

Teşekkür ederim . kalanlarımıza sağlıkla yaşayacakları uzun ömürler . senin başın sağolsun
Senin de başın sağolsun canım.
Gerçekten güzel fikirmiş teşekkürler
evet dene içinin biraz hafifler anılar yazılarda kalır

Bir güzel Analiz Raporu daha.
püsküütüm eline sağlık.

LAydLiNe kaptanım tebrik ediyorum.

Ellerine, emeklerine sağlık Püsküütüüümmmm

Şu an öyle çok mutlu oldum ki anlatamam. Hem yükselmişiz hem de çok güzel bir analiz raporu olmuş Bu kadarını beklemiyordum. Veeeeee bu bana öyle büyük bir motivasyon oldu ki anlatamam. Dönüp dönüp yeniden okuyacağım bu analiz raporunu. Çookkkkkk teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…