Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

13. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 556. ve 572. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 26

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 7
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 27%

Yeni Üye Sayısı: 16
Yeni Üyenin Oranı: 62%

Mezun Üye Sayısı: 6
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım analizinden önce unutmamak gerekir ki; 13. Takım analiz döneminde kaptan değiştirmiştir. Yeni kaptanla başlayan yeni bir süreç, eski üyelerden bir kısmının başka bir takıma transfer olması, kalan üyelerle yeni kaptanın tanışma sürecini analiz değerlendirmesinde gözönüne almak gerekmektedir.

Yeni üye sayısı en yüksek orana sahip, bu da takımın kan değiştirdiğini gösteriyor.
Emekleme dönemine rağmen üyelerin sadece %27 sinin izne ayrılmış olması çok önemli bir başarı.
İzne ayrılan 7 üyenin 4 tanesi yeni üyelerden. Bu da eski üyelerin izin oranının daha düşük olduğunu gösteriyor.
Mezuniyet oranının da hayli başarılı olduğunu düşünüyorum. Takımın neredeyse 1/4 ü mezun olmuş.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,602%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,730%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre hayli yükselme göstermiş. Geçiş döneminin yarattığı olanca soruna rağmen bu yükselme, bir sonraki analiz döneminde daha da başarılı olunacağının bir kanıtıdır.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: umudum2 analiz döneminde 9,9 kilo (15,05%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
@umudum2
Ellerine emeğine sağlık Bahar’cım:KK36:
Ellerine, emeklerine sağlık Püsküütüüümmmm :KK68::KK68:

Şu an öyle çok mutlu oldum ki anlatamam. Hem yükselmişiz hem de çok güzel bir analiz raporu olmuş:nazar: Bu kadarını beklemiyordum. Veeeeee bu bana öyle büyük bir motivasyon oldu ki anlatamam. Dönüp dönüp yeniden okuyacağım bu analiz raporunu. Çookkkkkk teşekkürler :KK200:
Tebrik ederim canım.:KK73:Çok güzel toparlanmış takımın,çok iyi iş çıkarmışsın:KK66:

13. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 556. ve 572. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 26

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 7
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 27%

Yeni Üye Sayısı: 16
Yeni Üyenin Oranı: 62%

Mezun Üye Sayısı: 6
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım analizinden önce unutmamak gerekir ki; 13. Takım analiz döneminde kaptan değiştirmiştir. Yeni kaptanla başlayan yeni bir süreç, eski üyelerden bir kısmının başka bir takıma transfer olması, kalan üyelerle yeni kaptanın tanışma sürecini analiz değerlendirmesinde gözönüne almak gerekmektedir.

Yeni üye sayısı en yüksek orana sahip, bu da takımın kan değiştirdiğini gösteriyor.
Emekleme dönemine rağmen üyelerin sadece %27 sinin izne ayrılmış olması çok önemli bir başarı.
İzne ayrılan 7 üyenin 4 tanesi yeni üyelerden. Bu da eski üyelerin izin oranının daha düşük olduğunu gösteriyor.
Mezuniyet oranının da hayli başarılı olduğunu düşünüyorum. Takımın neredeyse 1/4 ü mezun olmuş.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,602%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,730%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre hayli yükselme göstermiş. Geçiş döneminin yarattığı olanca soruna rağmen bu yükselme, bir sonraki analiz döneminde daha da başarılı olunacağının bir kanıtıdır.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: umudum2 analiz döneminde 9,9 kilo (15,05%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
@umudum2
Emeğinize teşekkür ederiz :KK68:

Ellerine, emeklerine sağlık Püsküütüüümmmm :KK68::KK68:

Şu an öyle çok mutlu oldum ki anlatamam. Hem yükselmişiz hem de çok güzel bir analiz raporu olmuş:nazar: Bu kadarını beklemiyordum. Veeeeee bu bana öyle büyük bir motivasyon oldu ki anlatamam. Dönüp dönüp yeniden okuyacağım bu analiz raporunu. Çookkkkkk teşekkürler :KK200:

Motivasyon sağlayınca öyle çok seviniyorum ki ben de bunu anlatamam.
Her zaman tek amacım bu oldu biliyorsun.. demek ki diyorum oluyor.

Ben de teşekkür ederim Laydim. :KK200:

Sevgili seaBahAR seaBahAR bayramda etapları birleştirecek miyiz? Haftayaki etap olacak mı?
Genelde birleştiriyoruz kaptanım.
İstersen oylama başlat, birleşme istemeyen takımlar olabiliyor. Emin olmakta ve herkesin fikrini almakta fayda var.
Bana kalırsa "oybirliği" olmalı ama yine de sen bilirsin tabii.

Motivasyon sağlayınca öyle çok seviniyorum ki ben de bunu anlatamam.
Her zaman tek amacım bu oldu biliyorsun.. demek ki diyorum oluyor.

Ben de teşekkür ederim Laydim. :KK200:

Genelde birleştiriyoruz kaptanım.
İstersen oylama başlat, birleşme istemeyen takımlar olabiliyor. Emin olmakta ve herkesin fikrini almakta fayda var.
Bana kalırsa "oybirliği" olmalı ama yine de sen bilirsin tabii.
Birleştirelim bence de..
İlk günü bayramın cumaya denk geliyor zira.

Oylama başlatalım o halde değil mi kaptan arkadaşlar?

Oybirliği değil de oy çokluğu ile bu konuya karar verilmesi mantıklı gibi sanki. Beş kaptan ve takımı müsait olamayacak ama ikisi olacaksa mesela.. sırf bu yüzden müsait olamayacakların zor durumda kalması kötü olur. Ne düşünüyorsunuz?

Oylama başlatalım o halde değil mi kaptan arkadaşlar?

Oybirliği değil de oy çokluğu ile bu konuya karar verilmesi mantıklı gibi sanki. Beş kaptan ve takımı müsait olamayacak ama ikisi olacaksa mesela.. sırf bu yüzden müsait olamayacakların zor durumda kalması kötü olur. Ne düşünüyorsunuz?
Bence de oy çokluğu olsun. Eskiden de o şekilde karar verilirdi zaten. Başlatalım bence oylamayı..

OYLAMA

Haftaya bayrama denk gelen cuma için etapların birleştirilip birleştirilmemesi ile ilgili oylamadır.

ÖNERİ

Önümüzdeki cuma (bayramın 1. günü) 574. etap yapılmasın ve diğer hafta 574-575. etaplar birleştirilsin.

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
10. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama için son gün 12 Haziran Salı günüdür.
  • Oy çokluğu esastır.

ördenk oylama bulayım ben.. hiç oylama başlatmadım nasıl yapılır bilmiyorum da :oops:
Miu geçen senenin oylama başlatılan mesajını buldum aşağıya alıntı olarak ekliyorum
Bence senin yazdığın da olur. Ya da güncellemek istersen sen bilirsin :)

Sevgili kaptanlar ramazan bayrami sebebiyle uyelerin bayram tatiline gidecekleri dusunulerek 523. Etap ve 524. Etabin birlestirilmesi icin evet degilse hayir oylama olarak oyunuzu kullaniniz oycoklugu ile sonuclanacaktir
Takim olarak oyunuzu kullanirmisiniz

1.takim evet/hayir
2.takim evet/hayir
3.takim evet/hayir
4.takim evet/hayir
5.takim hayir
6.takim evet/hayir
7.takim evet/hayir
8.takim evet/hayir
9.takim evet/hayir
10.takim evet/hayir
12.takim evet/hayir
13.takim evet/hayir
14.takim evet/hayir

Not:5. Takim olarak sehir disina cikacak uyelerimiz cuma bildirimi yapacaklar

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,
Haftaya bayrama denk gelen cuma için etapların birleştirilip birleştirilmemesi ile ilgili oylamadır.
Ramazan bayrami sebebiyle uyelerin bayram tatiline gidecekleri dusunulerek 574. Etap ve 575. Etabin birlestirilmesi icin evet, degilse hayir oylama olarak oyunuzu kullaniniz.
Takim olarak oyunuzu kullanir misiniz..

ÖNERİ

Önümüzdeki cuma (bayramın 1. günü) 574. etap yapılmasın ve diğer hafta 574-575. etaplar birleştirilsin.

7. TAKIM : EVET
10. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.

OYLAMA

Sevgili kaptanlar,
Ramazan bayrami sebebiyle uyelerin bayram tatiline gidecekleri dusunulerek 574. Etap ve 575. Etabin birlestirilmesi icin evet, degilse hayir oylama olarak oyunuzu kullaniniz.

Takim olarak oyunuzu kullanir misiniz..

ÖNERİ

7. TAKIM : EVET
10. TAKIM : EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oy çokluğu esastır.

X