Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine emeğine sağlık Baharım
Bireysellerde sıralama değişmiş ama olsun maksat zaten hedefe bir adım daha yaklaşmak değilmi
Yinede güzel motivasyon oldu bizim takım adına

Şükür bir derece de olsa yükseldiğimizi gördük
Tekrar teşekkür ederiz uğraşıyorsun okadar

@helopini gonlumuzun ve takimimizin birincisisin yine de :)

Pşşşt kız ses etmeseydin diyeceğim ama farkedenler olmuş Şaka bir yana ama cidden takımımızın istikrarlı birşekilde eksi gören arkadaşımız her daim gönlümüzün birincisi

Neyse ki hata düzelmiş. Eline emeğine sağlık canım. İnşallah istediğin sonuçları alırsın sınavında

@Whiteblacklife canım sana da teşekkür ederim dikkatin için

Son düzenleme:
Bu hafta tek bir karne vardı. Ama üye girişi 2011 yılı olduğu için 5 karneye bedeldi.
Karneyi ekleyip öyle gireyim banyoya dedim.

Sıkı durun.. karne neredeyse 45 dakikamı aldı.
Tam eklemeye geldim ki kötü haber.

Şimdi sil baştan et birncisi sil baştan etap raporu.
Keşke kontrol etseydim.

Dikkatin için teşekkürler sevgili Whiteblacklife
Çok bunaldım..

Dün gelemedim ben gelsem en baştan fark ederdim sana da iş çıkmazdı ama

Ellerine emeğine sağlık. Ben de şu 45 dk süren karneyi çok merak ettim bekliyorum sabırsızlıkla

571. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI

Yarışmamız 571. Etap birincisi 13. Takımdan Ballarin annesi

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 571. Etap sonuncusu 4. Takımdan Minikpanda1107

Yarışmacımızın aldığı kiloyu kısa sürede vereceğine inanıyor ve yükümlülüklerini yerine getirerek kilo alma nedenini ve sağlıklı yemek tarifini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:
4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 3. Takımdan Ayaklarım3kilo mezun oldu, tebrikler.
  • 4. Takımdan hawar 2. kez mezun oldu, tebrikler.
  • 13. Takımdan Chentiq 2. kez mezun oldu, tebrikler.

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini linkte paylaşabilirler.
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

Ellerine ve emeğine sağlık canım

günaydınlarrrr
Sınavın nasıl geçti.

Neyse ki hata düzelmiş. Eline emeğine sağlık canım. İnşallah istediğin sonuçları alırsın sınavında

@Whiteblacklife canım sana da teşekkür ederim dikkatin için
kızlar teşekkür ederim bitti sonunda sınavlarım rahatladım ama haftasonu diye birşey kalmadı 2 gün boyunca hem sabah hem öğleden sonra sınava girince çok lazımmış gibi 2. üniversite diplomasını da alacağız hayırlısı ile

ben hemen performans raporuna koşayım malum bu hafta 29. tur bitiyor

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR 29. tur performans yarışması sonuçlanmıştır. Aşağıdaki linkte sonuçları inceleyebilirsiniz.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması

SONUÇ: Performans uygulaması 29. turda 2 adet sarı kartı olan 2. takım takip eden 4 hafta boyunca etap sonuç listelerini hazırlayacaktır. Program karar defterinde güncellenecektir. 29. tur boyunca hiç nota almamış 5. ve 7. takımı tebrik ederiz

Eline sağlık canımcım

Ellerine ve emeğine sağlık canım ♡♡♡♡

Sevgili arkadaşlar,

Son oylamamızda, mezun olan üyenin yarışmaya geri dönmek için 6 ay bekleme kuralına, eğer mezun kilosunun altında ise istediği zaman dönebilir, istisnası getirmiştik.

Peki bu dönüşte kilo bildirimi nasıl yapılacak?
Az önce bu konuya açıklık getirdim karar defterimizde.

Özetle;

Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu: Mezun olduğu kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu: Güncel kilo

Detaylar burada.

Ellerine ve emeğine sağlık Baharım
İnşallah mezun olan herkes asla artı yüzü görmezlerde diledikleri zaman yine listeye dönebilirler

7. Takım Analiz Bilgileri
Analiz Dönemi: 554. ve 571. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 25

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 5
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 2%

Yeni Üye Sayısı: 12
Yeni Üyenin Oranı: 48%

Mezun Üye Sayısı: 12
Mezun Üyenin Oranı: 48%

Öncelikle muhteşem mezuniyet oranınız için tebrik etmek istiyorum. Takım üyelerinin neredeyse yarısı mezun olmuş.
İzin oranınızın sadece %2 olması da çok güzel. Bu üyelerin takıma olan yüksek bağlılıklarının ve disiplinlerinin bir göstergesi.
Takım üyelerinin yaklaşık yarısını yeni üyeler oluşturuyor. Ancak detaylı inceleyince bu 12 üyenin 7 tanesi mezuniyet sonrası dönüş yapanlar ki bu da yeni üyenin neredeyse %60 ı demek.
Gönül ister ki; böyle bir başarı çizgisini yakalamış olan bir takımdan daha çok yeni üye yararlansın.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 1,298%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 1,175%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre çok az da olsa düşüş göstermiş. Bunda bir kez etap dışı kalmanızın etkisi olduğunu düşünüyorum.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Lunya analiz döneminde 15,2 kilo (20,43%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi.

@Lunya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…