Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

şaka bir yana Güçlü'ye bahçede bakıyorum. Korumacılığı çok yüksek.
Seni tanımadığı için saldırma olasılığı %100
20170630_170327.jpg

Yine de çok sağ ol @MiuLego cum.

bu da son foto olsun.. (boyut yüzünden demin ekleyemedim.. içimde kalmasın)

Karneleri bitirdim.. şaka gibi.

Masada daha fazla oturursam sanırım popom tutulacak. :işsiz:
Kitap okuma zamanı..
Belki dizi de seyrederim sonra. Çok heyecanlı bir diziymiş kızlar.. seversiniz sevmezsiniz bilemem. Bakarsınız konusuna.

La Casa de papel
https://www.imdb.com/title/tt6468322/

Bu sene İspanyol dizilerine sardırdım. Bundan önce de Vis a Vis izlemiştim. O da şahaneydi.

Vis a Vis
https://www.imdb.com/title/tt4524056/?ref_=nv_sr_1

Ayağın sakatlanınca geyiğin boynuzuna oturdun bahar hanımcım.

568. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:

sampac52bdb7407effa8.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:
Yarışmamız 568. Etap birincisi 4. Takımdan Minikpanda1107!

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI :duduk:

Yarışmamız 568. Etap sonuncusu 1. Takımdan nil u mihr!

ETAP NOTLARI:
1. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında(!) bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Çok önemli olmamakla beraber ben farklı bir sonuç buldum.
Sizin bildiriminize göre -0,019% olan takım ortalaması, benim hesabıma göre -0,022 çıkıyor.
Bu küçük farkın yuvarlama kaynaklı olduğunu düşünüyorum, yine de sıralamayı etkileyip etkilemediğine bakarak lütfen gerekeni yapınız.

ETAP MEZUNLARI

• 6. Takımdan Belcimim mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 7. Takımdan Melegiimm22 mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 12. Takımdan compeng mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 12. Takımdan Karamelli_turta mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 13. Takımdan Nurdan1616 mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.

Rapor Kaynağı
Eline emeğine sağlık bitanem.:KK200:
Benim kızlar bu ara saldı, çok dertliyim çok.:işsiz:
:anne::anne::anne:

Neye niyet neye kısmet..
Hayat güldürüyor beni. Sen planlar yap, ben ilgilenirim der gibi.

Sabah deli köpeklerimle gezerken düştüm. Geçen sene de aynı şekilde düşmüş ve bir hafta yatmıştım. Bu sefer ne olacak bilmiyorum.

Düştüm, döndüm. Aksi gibi yalnızım ve akşam yine yürüyüş var.

Neyse işte.. Ayağım masanın tepesinde karne falan.
Planlarıma pek uygun değil ama.
:spor: Ayy dur. İp de atlamamam gerekir.

:kahve:
Aaa.. çok geçmiş olsun kuzum, inşallah hafif atlatırsın.:anne:
Ben bir tanesini biliyordum, iki taneymiş. İşin zor ama bir o kadar da keyifli.:KK15:

Sağ ol tatlım.. rica ederim.

Ahahahahah
Merak etme ben hasta olunca kaplumbağa gibi kafamı içeri çekerim. Gıkım çıkmaz. Hiçbir şey isteyemem.
Köpeklere gelince.. Nasıl. talimli misin? Kasların sağlam mı? Sportif misin? :KK53:
Arkadaş bunlar manyak. Biri 36 kilo biri 70 kilo.
Yeminle öldürecekler beni.
Dur şimdi bakayım pc de fotoları var mı ikisi bir arada.
Köpüşler miu'da, bende sana diyet yemekler yaparım.:KK60:
Tek sıkıntı, Ankara İstanbul mesafesi. Çorba soğur belkim.:KK48:

:KK200:

Kitap okuma zamanı..
Belki dizi de seyrederim sonra. Çok heyecanlı bir diziymiş kızlar.. seversiniz sevmezsiniz bilemem. Bakarsınız konusuna.

La Casa de papel

Bu sene İspanyol dizilerine sardırdım. Bundan önce de Vis a Vis izlemiştim. O da şahaneydi.

Vis a Vis

La Casa de papel muhteşem.. profesör, berlin... :KK200:
Vis a Vis hımm izlemeliyim..:süslü:

Sağ ol tatlım.. rica ederim.

Ahahahahah
Merak etme ben hasta olunca kaplumbağa gibi kafamı içeri çekerim. Gıkım çıkmaz. Hiçbir şey isteyemem.
Köpeklere gelince.. Nasıl. talimli misin? Kasların sağlam mı? Sportif misin? :KK53:
Arkadaş bunlar manyak. Biri 36 kilo biri 70 kilo.
Yeminle öldürecekler beni.
Dur şimdi bakayım pc de fotoları var mı ikisi bir arada.
Geçmiş olsun bahar cım maşallah bütün karnelerde bitmiş bende kazen e pc yi açınca mesaj atayım

Geçmiş olsun sabaha inşallah en kısa sürede toparlanirsin hatta hiç bişey yoktur hemen geçer eline sağlık bu halde baya iş yapmışsın :KK66:
Neye niyet neye kısmet..

Sabah deli köpeklerimle gezerken düştüm. Geçen sene de aynı şekilde düşmüş ve bir hafta yatmıştım. Bu sefer ne olacak bilmiyorum.

şaka bir yana Güçlü'ye bahçede bakıyorum. Korumacılığı çok yüksek.
Seni tanımadığı için saldırma olasılığı %100Eki Görüntüle 2143851
Yine de çok sağ ol @MiuLego cum.

bu da son foto olsun.. (boyut yüzünden demin ekleyemedim.. içimde kalmasın)
Ne kadar güzel bir fotoğraf.. nasıl mutlular. Maşallah onlara:KK200:

Saldırma olasılığı %100 se belki ödül mamasıyla falan kandırırım:dondurma:beni yemesin de ödül niyetine:deli:

Sevgili kaptan arkadaşlarım. Maalesef 12. Takımı kapatmak zorunda kaldık. Hamileliğimden dolayı diyetten baya uzaklaştım. İnşallah doğumdan sonra gelirim yine... emeği geçenlere, yardımlarını esirgemeyenlere herkese teşekkür ediyorum:KK36:

@seaBahAR sana da yardımların için emeklerin için çok teşekkürler :KK36: çok başını ağrıttım hakkını helal et. Takımı kilitleyebilirsen sevinirim:KK36:

Herkese başarılar diliyorum arkadaşlar. Ben yine buralardayım her zaman etiket ve özel mesaj yazabilirsiniz...
sevgilerimle :KK36:

Üzüldüm canım ama doğumdan sonra eminim bomba gibi döneceksin yine takımın başına :KK66: tabi önce sağ sağlim bir al kuzunu kucağına az toparlasın sonra nasılsa halledersin sen herşeyi :KK60:

Sevgili püsküütüm ve kaptanlarım, etap sonuç listesi hazırlama sırası 8. takımın fakat kaptanları oynakbasi34 oynakbasi34 Banuşum şehir dışında olduğundan listeleri ben hazırladım bilginize.
Hata, eksik yoktur umarım.:KK23:
Dereceye giren tüm takımları ve bireysel derece yapanları kutluyorum.:KK9:
:nazar:

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri
CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

Ayşem valla senin hakkını nasıl ödeyeceğim bilemiyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:
Allah senden razı olsun :KK66: yoksa gittiğim yerde ara ara çekiyordu cep telefonu bu sefer içim içimi yerdi yapamadım edemedim diye :KK43:
Hakikaten kardeşinin peşini toplayan Abla oldun bana :oops:
Hayatımda en büyük iyikilerimden birisin canım Ayşemmmmm :KK15::KK15::KK15::KK15:
Hakkını helal et valla uğraştırdım senide okadar :KK66:

Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmmm :KK68::KK68::KK68::KK68:

Neye niyet neye kısmet..

Çok çok geçmiş olsun :KK66: Rabbim acil şifalar versin ve bir daha göstermesin ....Aminnnn

Abowwww valla helal olsun ben olsam asla başa çıkamazdım herhalde :KK48: Bir yandan ürkütücü bir yandan da bir okadar da sevimli geliyor insana :KK53: Keşke imkanım olsa da bende şöyle bahçeli bir gecekonduda otursam ( villada bile gözüm yok minik bahçeli bir ev olsa yeter ) Apartman dairesinde köpek bakmak büyük sıkıntı Hayvancığı kısıtlamış hapsetmiş gibi hissederim gibime geliyor :KK43:
Rabbim inşallah banada nasip eder ama tabi ben bu kadar enerjik hayvanlara yetişemem bana keyifçi lazım :KK70: böyle sakin sakin benle gezecek :KK70: omzumu çıkarmadan :KK66:

Şaka bir yana ama inşallah uzunnnn yıllar seninle olur dostların :KK68:

Allah senden razı olsun :KK66: yoksa gittiğim yerde ara ara çekiyordu cep telefonu bu sefer içim içimi yerdi yapamadım edemedim diye :KK43:
Hayatımda en büyük iyikilerimden birisin canım Ayşemmmmm :KK15::KK15::KK15::KK15:

:KK68:
Ne demek Banuşum.:KK74:
Sende bana kız kardeş oldun, burada tanıyıp hayatıma aldığım ve iyi ki dediğim güzelliklerden birisisin.:KK36:
:KK200::KK200::KK200:

Aaa.. çok geçmiş olsun kuzum, inşallah hafif atlatırsın.:anne:
Ben bir tanesini biliyordum, iki taneymiş. İşin zor ama bir o kadar da keyifli.:KK15:
Sağ ol monişim..
Ben de bir tane diye biliyordum. Sonra bir baktım iki oldular. Sokak adamı Güçlü, köpek Odin gelince ona aşık oldu sanırım. Aralarındaki ilişkiyi henüz çözemedim. Biri bahçede ağlar, diğeri pencereden ona bakar.
Bana da onları kavuşturmak düşer.
Evim ufacık. Başa çıkabileceğimi bilsem Güçlü'yü de alırım eve.. ama mümkün görünmüyor.. ikisi bir araya gelince deliriyorlar. Sanırım ev diye bir şey kalmaz. Hele benim gibi evinin düzeniydi, temizliğiydi takıntılı olunca zor.

ve evet.. çok keyifli.
ne zaman ikisiyle birlikte olsam dünyadan ayrılıyorum ki zaten dünya ayrılması gereken bir yer.

Köpüşler miu'da, bende sana diyet yemekler yaparım.:KK60:
Tek sıkıntı, Ankara İstanbul mesafesi. Çorba soğur belkim.:KK48:

:KK200::KK200:
La Casa de papel muhteşem.. profesör, berlin... :KK200:
Vis a Vis hımm izlemeliyim..:süslü:
Ahhh profesör ahhh!
Dün 4 bölüm izlemişim üst üste. Hayatımda başıma gelmez dememek lazım. Rutinde uyumadan önce bir bölüm dizi seyrederim. Ama hastalık işte.. Başka boyuta geçtim.
Ne kadar güzel bir fotoğraf.. nasıl mutlular. Maşallah onlara:KK200:

Saldırma olasılığı %100 se belki ödül mamasıyla falan kandırırım:dondurma:beni yemesin de ödül niyetine:deli:
Seni yiyebilir bence.
Teklifin için gerçekten çok teşekkür ederim tekrar.
Krizi atlattık. Kocam döndü İstanbuldan dün gece.
Ben yatmaya devam.

Üzüldüm canım ama doğumdan sonra eminim bomba gibi döneceksin yine takımın başına :KK66: tabi önce sağ sağlim bir al kuzunu kucağına az toparlasın sonra nasılsa halledersin sen herşeyi :KK60:

Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmmm :KK68::KK68::KK68::KK68:

Çok çok geçmiş olsun :KK66: Rabbim acil şifalar versin ve bir daha göstermesin ....Aminnnn

Abowwww valla helal olsun ben olsam asla başa çıkamazdım herhalde :KK48: Bir yandan ürkütücü bir yandan da bir okadar da sevimli geliyor insana :KK53: Keşke imkanım olsa da bende şöyle bahçeli bir gecekonduda otursam ( villada bile gözüm yok minik bahçeli bir ev olsa yeter ) Apartman dairesinde köpek bakmak büyük sıkıntı Hayvancığı kısıtlamış hapsetmiş gibi hissederim gibime geliyor :KK43:
Rabbim inşallah banada nasip eder ama tabi ben bu kadar enerjik hayvanlara yetişemem bana keyifçi lazım :KK70: böyle sakin sakin benle gezecek :KK70: omzumu çıkarmadan :KK66:

Şaka bir yana ama inşallah uzunnnn yıllar seninle olur dostların :KK68:
Dilerim bir an önce hayallerine kavuşursun tatlım..
Apartmanda zor diye, köpekli yaşamdan mahrum etmedim kendimi. Garip bir enerji o. Bir kere hayatına girmey görsün, fark ediyorsun ki yerini başka bir şey tutamıyor.

Kısacık ömürleri var. Ve ölümleri çok zor geliyor. Ama yine de "rağmen" devam ediyorum işte.. Odin 3. köpeğim.

Sen o zaman kesin dişi almalısın.. ve av köpeklerinden uzak durmalısın.

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR seaBahAR 29. tur 5. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Umarım hatam yoktur
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-26#post-55930089
Ellerine sağlık sevgili toplight.

Neye niyet neye kısmet..

Geçmiş olsun canım bol bol dinlen basma üstüne. Bu iş alışkanlık yapar biraz artık daha dikkatli olmalısın. :KK36:

Kitap okuma zamanı..

La Casa de papel

Vis a Vis

Ellerine sağlık. Dizi önerisi içinde teşekkürler sınavlarım biter bitmez bi göz atarım.:KK200: Bu arada çocukları büyütmüşsün maşallah çok tatlılar :KK36:

1. Takım Analiz Dönemi Bilgileri

Analiz Dönemi: 551. ve 568. etaplar arası

Toplam Üye Sayısı: 22
İzne Ayrılan Üye Sayısı: 10
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: %45
Yeni Üye Sayısı: 11
Yeni Üyenin Oranı: %50
Mezun Üye Sayısı: 0
Bu durumda mevcut üyelerin yarısını yeni üyeler oluşturmakta olup, kalan yarının sadece %5 i eski üyelerden oluşmaktadır. Takım üyelerinin devamlılık sorunu var.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,438%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,310%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre gerilemiştir ancak 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: YesilinBuyusu analiz döneminde 8,4 kilo (11,63%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

X