Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Dilerim bir an önce hayallerine kavuşursun tatlım..
Apartmanda zor diye, köpekli yaşamdan mahrum etmedim kendimi. Garip bir enerji o. Bir kere hayatına girmey görsün, fark ediyorsun ki yerini başka bir şey tutamıyor.

Kısacık ömürleri var. Ve ölümleri çok zor geliyor. Ama yine de "rağmen" devam ediyorum işte.. Odin 3. köpeğim.

Sen o zaman kesin dişi almalısın.. ve av köpeklerinden uzak durmalısın.

İnşallahhhhhhhhh o günleri de görürüm hatta çok yakın zamanda olursa daha bir mutlu olurum :KK66:
Bende Golden Hayranlığı var :KK68:Arkadaşımda var dişi Golden ( kızına hamileyken eşi hediye etmişti ve şu anda 7 yaşında :KK66: ) Resmen Anne rolüne ortak olmuş vaziyette ve ne zaman bir araya gelsek daha bir aşkım depreşiyor :KK68:Eskiden eşim asla diyordu ama artık oda istiyor hem kızlara arkadaş olur hemde bizlere :KK66: tabiki Pet Shopdan almayı asla düşünmüyoruz ama yavruyken bizim ailemize katılırsa sanırım daha kolay olur bizler için :KK66:

Sevgili kaptan arkadaşlarım. Maalesef 12. Takımı kapatmak zorunda kaldık. Hamileliğimden dolayı diyetten baya uzaklaştım. İnşallah doğumdan sonra gelirim yine... emeği geçenlere, yardımlarını esirgemeyenlere herkese teşekkür ediyorum:KK36:

@seaBahAR sana da yardımların için emeklerin için çok teşekkürler :KK36: çok başını ağrıttım hakkını helal et. Takımı kilitleyebilirsen sevinirim:KK36:

Herkese başarılar diliyorum arkadaşlar. Ben yine buralardayım her zaman etiket ve özel mesaj yazabilirsiniz...
sevgilerimle :KK36:
Canım tekrar tekrar hayırlı olsun hamileliğin arada 14.takıma da ugra :KK200:

Neye niyet neye kısmet..
Hayat güldürüyor beni. Sen planlar yap, ben ilgilenirim der gibi.

Sabah deli köpeklerimle gezerken düştüm. Geçen sene de aynı şekilde düşmüş ve bir hafta yatmıştım. Bu sefer ne olacak bilmiyorum.

Düştüm, döndüm. Aksi gibi yalnızım ve akşam yine yürüyüş var.

Neyse işte.. Ayağım masanın tepesinde karne falan.
Planlarıma pek uygun değil ama.
:spor: Ayy dur. İp de atlamamam gerekir.

:kahve:
coook geçmiş olsun :KK36::KK36:

Neye niyet neye kısmet..

Sabah deli köpeklerimle gezerken düştüm. Geçen sene de aynı şekilde düşmüş ve bir hafta yatmıştım. Bu sefer ne olacak bilmiyorum.

Çok geçmiş olsun ...

Sağ ol monişim..
Ben de bir tane diye biliyordum. Sonra bir baktım iki oldular. Sokak adamı Güçlü, köpek Odin gelince ona aşık oldu sanırım. Aralarındaki ilişkiyi henüz çözemedim. Biri bahçede ağlar, diğeri pencereden ona bakar.
Bana da onları kavuşturmak düşer.
Evim ufacık. Başa çıkabileceğimi bilsem Güçlü'yü de alırım eve.. ama mümkün görünmüyor.. ikisi bir araya gelince deliriyorlar. Sanırım ev diye bir şey kalmaz. Hele benim gibi evinin düzeniydi, temizliğiydi takıntılı olunca zor.

ve evet.. çok keyifli.
ne zaman ikisiyle birlikte olsam dünyadan ayrılıyorum ki zaten dünya ayrılması gereken bir yer.

:KK200::KK200:

Ahhh profesör ahhh!
Dün 4 bölüm izlemişim üst üste. Hayatımda başıma gelmez dememek lazım. Rutinde uyumadan önce bir bölüm dizi seyrederim. Ama hastalık işte.. Başka boyuta geçtim.

Seni yiyebilir bence.
Teklifin için gerçekten çok teşekkür ederim tekrar.
Krizi atlattık. Kocam döndü İstanbuldan dün gece.
Ben yatmaya devam.

Dilerim bir an önce hayallerine kavuşursun tatlım..
Apartmanda zor diye, köpekli yaşamdan mahrum etmedim kendimi. Garip bir enerji o. Bir kere hayatına girmey görsün, fark ediyorsun ki yerini başka bir şey tutamıyor.

Kısacık ömürleri var. Ve ölümleri çok zor geliyor. Ama yine de "rağmen" devam ediyorum işte.. Odin 3. köpeğim.

Sen o zaman kesin dişi almalısın.. ve av köpeklerinden uzak durmalısın.

Ellerine sağlık sevgili toplight.
:KK200::KK200::KK200:

2. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 551. ve 568. etaplar arası

Toplam Üye Sayısı: 12
İzne Ayrılan Üye Sayısı: 5
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 42%
Yeni Üye Sayısı: 7
Yeni Üyenin Oranı: 58%
Mezun Üye Sayısı: 0

Mevcut üyelerin neredeyse %60 ı yeni üyelerden oluşmakta.
Kalan üyeler içinde merrr hariç herkes izinli, ciddi oranda devamsızlık var.
Azmi ve sebatı nedeniyle merrr 'i kutluyorum.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,044%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,404%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre yükselmiş, tebrikler. Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Cavidancg analiz döneminde 9,1 kilo (10,82%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
merrr merrr
@Cavidancg

Sevgili arkadaşlar,

Takım analiz raporlarını ilgili başlığa ekliyorum biliyorsunuz.
Bundan sonra sadece ilgili başlığa ve paylaşım alanına ekleyeceğim.
Takımlara girip mesaj yazmama kararı aldım.
İlgilenen bilgilenir.
Ellerine sağlık kaptanim emeğine sağlık geçmiş olsun bu arada iyimisiniz daha yavrularınızı gördüm aralarda sevgiyle bakildiklari çok belli umarım uzun yıllar sizle olurlar

Sevgili arkadaşlar,

İlgilenen bilgilenir.
Eline sağlık seabahar aslında paylaşımın amacı da bu değil ki bence çok güzel bir fikir :KK66:

Ben de 13. takım olduğumuz için üzüldüm analizi beklemek zor olacak :oops::oops:
Laydcim.. milattan önceden beri burada olduğum için karıştırıyor olabilirim.. Sen miydin yoksa başka bir kaptan mıydı bilemedim.
Analiz sıralaması ile ilgiliydi konu.
Böyle bir talep gelmiş, ben de kıramamıştım. Bir sonraki analizleri sondan başa yapmıştım.
Sonra şahane karışmıştı. :skandal:

Neyse ki akıllandım.. bekleyin anacım. :lülülü:

Ellerine sağlık kaptanim emeğine sağlık geçmiş olsun bu arada iyimisiniz daha yavrularınızı gördüm aralarda sevgiyle bakildiklari çok belli umarım uzun yıllar sizle olurlar
Sağ ol canım..
Bu seferki düşmemi daha ucuz atlatacağıma inanıyorum. Yarın ayaklanacakmışım gibi geliyor. Umarım yani.
Ah bu yavrucaklar.. bi lokmacık ömür biçilmiş onlara.. Güzel geçirtelim o vakti de.

Eline sağlık seabahar aslında paylaşımın amacı da bu değil ki bence çok güzel bir fikir :KK66:
Rica ederim kaptanım.
Ben bu cümleyi okudum. Sonra bir daha okudum.
Bu iyi mi kötü mü dedim. Bir daha okudum.
Sonra şu kanıya vardım.

"değil ki"
"değil mi" olacaktı sanki. :rapci:

Evet ya di mi. Karneleri de nasıl burada paylaşıyorsam analizleri de öyle yapayım dedim. Herkes haberdar olsun.
Kaptan nasıl olsa dilediği yerden toplayıp götürür takımına raporu.

Laydcim.. milattan önceden beri burada olduğum için karıştırıyor olabilirim.. Sen miydin yoksa başka bir kaptan mıydı bilemedim.
Analiz sıralaması ile ilgiliydi konu.
Böyle bir talep gelmiş, ben de kıramamıştım. Bir sonraki analizleri sondan başa yapmıştım.
Sonra şahane karışmıştı. :skandal:

Neyse ki akıllandım.. bekleyin anacım. :lülülü:

Sağ ol canım..
Bu seferki düşmemi daha ucuz atlatacağıma inanıyorum. Yarın ayaklanacakmışım gibi geliyor. Umarım yani.
Ah bu yavrucaklar.. bi lokmacık ömür biçilmiş onlara.. Güzel geçirtelim o vakti de.

Rica ederim kaptanım.
Ben bu cümleyi okudum. Sonra bir daha okudum.
Bu iyi mi kötü mü dedim. Bir daha okudum.
Sonra şu kanıya vardım.

"değil ki"
"değil mi" olacaktı sanki. :rapci:

Evet ya di mi. Karneleri de nasıl burada paylaşıyorsam analizleri de öyle yapayım dedim. Herkes haberdar olsun.
Kaptan nasıl olsa dilediği yerden toplayıp götürür takımına raporu.
evet ya orası mi olacaktı ama telefonun azizliğine uğramışim tabiki güzel amaçlı yazmıştım :olamaz::oops:

Sevgili arkadaşlar,

İlgilenen bilgilenir.
Çok geçmiş olsun:KK200:
Ellerine sağlık cnm sıra bizde heycanla bekliyorum:KK200:

Neye niyet neye kısmet..

çok gecmis olsun. Umarim en kisa zamanda toparlanirsin:KK200::dua:

nasıl o_O ciddi sıkıntılar çekiyorum ben de : (

Ya öyle önemli bir şey değil de.. Şu mesajı yazarken yine debelenince, bütün etiketleri sildim ve en alta bilgi olarak ekledim. (en alt sağ tarafa bak)

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-paylasim-alani.37798/page-2618#post-55935904
Böyle yapınca kabul etti sistem. :rapci:

Hayır yani bir anlasak ne zaman kabul ediyor ne zaman etmiyor, ona göre biz de önlem alırız ama sanırım bu sistemin cinsiyeti kadın.. Kestirmek mümkün değil. :KK48:

İki kaptana sormak istediğim bir şey var.. Beni rahatsız eden bir durum bu.

deadline ve akrep33 kaptanlarım,

1. takımın analiz raporunu beğenen 7. takım kaptanı Miulego ve 10. takım kaptanı moni
2. takımın analiz raporunu beğenen yine aynı iki kaptanım ve 3. takım kaptanım sahgull

Beğenenler arasında ne takım kaptanı olarak sizler varsınız, ne de takım üyelerinizden herhangi bir kişi.
Beğeniye bastığınızda benim başım göğe ermiyor. Bu bana göre, okudum, haberim var demenin bir yolu.
Rapor alıntılanıp takımda da paylaşılmıyor. Öyle olsa bana bildirim gelecek.
Bu raporlar bana göre; takımınızın başarısını ölçen, eğer bir hata yapıyorsanız bunu görmenizi ve üstünde düşünmenizi sağlayan, üyelerinizi motive etmek için kullanabileceğiniz araçlardan biri.

Sorum şu:
Bu görmezden gelme durumunuz için bir açıklamanız var mı?

Eğer sizin için bir önem arz etmiyorsa -ki etmek zorunda değil- lütfen açıklıkla iletin ben de sizlerin analizini yapmakla bir daha uğraşmayayım. Bunu çözelim lütfen. Ben zamanımı doğru şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
deadline deadline
@akrep33
@MiuLego
moni moni
sahgull sahgull

X