Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben kaptan olsam olurdum hemen kaptan olmayınca olamadım. Ben de burda olduğum sürce yardım ederim canım.

Yine geç kalmışım
kardeş takımımız için ben kefil olmak isterdim ama sorun çözülmüş sanırım :)
esperenzaa canım hayırlı olsun

Püsküütüm dün yazacaktım aslında şimdi yazayım, ben kaptan adayını hiç tanımadığım için referans da bulunmam anlamsız olur diye düşündüm.
Haklısınız ben de olsam aynı şekilde düşünürdüm
Bende henüz yeniyim birine referans oldum bisey olursa benim başıma patlar mı diye düşündüm
Kredi çekeceğim benim için kefil ol demedim ki yaw
6. takım Kaptan adayı esperanzaa kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.
Teşekkür ederim iyi tanımamana rağmen risk aldığın için
Senin de kandilin mübarek,duaların kabul olur inşallah
Ben senin bu ayrılığının süreli olduğunu ve bi süre sonra geri döneceğini biliyorum canımmAklında olanları halledip bir an önce takımın başına dönmen dileğiyle Elif’cm
6. takım Kaptan adayı esperanzaa kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.
Çok çok teşekkürler canım
Ben kaptan olsam olurdum hemen kaptan olmayınca olamadım. Ben de burda olduğum sürce yardım ederim canım.
Teşekkür ederimm canım çok çok
Yine geç kalmışım
kardeş takımımız için ben kefil olmak isterdim ama sorun çözülmüş sanırım :)
esperenzaa canım hayırlı olsun
Canımm ben izine ayrılırken senin düğün telaşen vardı, evliliğin de bebeğin de hayırlı uğurlu olur inşallah sağlıkla mutlulukla doğması be büyümesi dileğiyle canımm.Teşekkürler

güzel dileklerin için coook teşekkür ediyorum
evet bi koşu evlendim cocuk yaptım geldim bende işte

Hahahahaha acemi olunca kefil olmuş gibi hissettim kendimi ya ben ahahahahah hayırlı olsun tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…