Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Haklısınız ben de olsam aynı şekilde düşünürdüm:KK66:

:KK70:Kredi çekeceğim benim için kefil ol demedim ki yaw:KK70:

Teşekkür ederim :KK200:iyi tanımamana rağmen risk aldığın için:KK66:
Senin de kandilin mübarek,duaların kabul olur inşallah:nazar:

Ben senin bu ayrılığının süreli olduğunu ve bi süre sonra geri döneceğini biliyorum canımm:KK200:Aklında olanları halledip bir an önce takımın başına dönmen dileğiyle Elif’cm:KK36:

Çok çok teşekkürler canım:KK66:

Teşekkür ederimm canım çok çok:KK36:

Canımm ben izine ayrılırken senin düğün telaşen vardı, evliliğin de bebeğin de hayırlı uğurlu olur inşallah:KK66: sağlıkla mutlulukla doğması be büyümesi dileğiyle canımm.:KK200:Teşekkürler
Tatlım hangimiz hangimizi iyi tanıyoruzki burda..
Benim için önemli olan takım sorumluluğu almak için gönüllü olmandı.
O güzel gönlünden öpüyorum:KK15:başarılar diliyorum canım:KK36:

Not:Hislerim dahilinde RİSK almayı hep sevmişimdir:KK66::21:

Tatlım hangimiz hangimizi iyi tanıyoruzki burda..
Benim için önemli olan takım sorumluluğu almak için gönüllü olmandı.
O güzel gönlünden öpüyorum:KK15:başarılar diliyorum canım:KK36:

Not:Hislerim dahilinde RİSK almayı hep sevmişimdir:KK66::21:
Güzel gönlün ve güzel düşüncelerin için çok çok teşekkür ederim canımm:KK36:

tuzsuz ruh ve akrep33 ün kefil olduğu esperanzaa başka birisi biliyorsunuz değil mi?
ilk yanlış yazımı kim başlattı bilemedim şimdi ama doğru isim esperenzaa esperenzaa arkadaşlar..

diğer kız da ne oluyor bana niye kefil oluyorlar diye dört dönmüştür herhalde.. garibimin sesi de çıkmadı.:olamaz:
:KK70::KK70::KK70::KK70: hocam ben akrep kaptanın yalancısıyım direk onun mesajını alıntıladım valla suçum yok:KK70:

Son iki aylık dönemi kapsayan ve 567. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 7, 13 ve 14. takıma tebrikler! :nazar: :KK9:
Liste birincisi
LAydLiNe kocaman tebrikler! :nazar: :KK9:

Çok guzelllll ama bu ellerine sağlık kaptanim 42. Olmuşum yahu büyük basari:KK67:

Son iki aylık dönemi kapsayan ve 567. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 7, 13 ve 14. takıma tebrikler! :nazar: :KK9:
Liste birincisi

Ellerine sağlık :)

Çok guzelllll ama bu ellerine sağlık kaptanim 42. Olmuşum yahu büyük basari:KK67:

101 kişi içinde 42. olmak sahiden de başarı ki aşlangıç kilon bi'tık aşağıda olsa 41. de olurdun.
Şimdi sana düşen bu dereceyi yükseltmek. İki ay var önünde. Kos-ko-ca-man 2 ay. Ama dikkat et senden azimliler çıkabilir her an.

tuzsuz ruh ve akrep33 ün kefil olduğu esperanzaa başka birisi biliyorsunuz değil mi?
ilk yanlış yazımı kim başlattı bilemedim şimdi ama doğru isim esperenzaa esperenzaa arkadaşlar..

diğer kız da ne oluyor bana niye kefil oluyorlar diye dört dönmüştür herhalde.. garibimin sesi de çıkmadı.:olamaz:
Ben ki takıntılı biraz da ayrıntı delisi bir başak burcuyum, yanlış nick alıntısını farketmemişim:olamaz: diğer kız farketmemiştir tahminimce.Farketseydi kesin kulağımın sol tarafında derin bir yanma olurdu:KK66:
:KK70::KK70::KK70::KK70: hocam ben akrep kaptanın yalancısıyım direk onun mesajını alıntıladım valla suçum yok:KK70:
bak işte dakika bir gol bir:KK66: bu kefillik işi başına iş açmaya başladı bile canım:KK70:

Liste birincisi

Elinize,emeğinize sağlık:KK36:
5. ve 6. takımın yönetim kadro değişikliklerini güncelledim, bilginize.

Arkadaşlarıma ve takımlarımıza hayırlı olsun. :nazar: :nazar: :nazar:
Teşekkürler:KK36:

101 kişi içinde 42. olmak sahiden de başarı ki aşlangıç kilon bi'tık aşağıda olsa 41. de olurdun.
Şimdi sana düşen bu dereceyi yükseltmek. İki ay var önünde. Kos-ko-ca-man 2 ay. Ama dikkat et senden azimliler çıkabilir her an.
Kaptanim bir dahaki değerlendirme haziran sonu mu ben o zamana hedef koydum kendime mezun olmam lazım o değerlendirmede 1. Olurmuyum acep gideyim bütün takımlara rüşvet mı vereyim napayım iki ayda 10 kilo vericem fazlasını veren olmasın diye:ıslık:

O 41. Arkadaşı alalım o aradan ben geceyim oraya olmamı :ukala:

Gitmeden önce son bir kez daha hatırlatayım arkadaşlar..
Önümüzdeki etap, yani 568. etap itibari ile takım analiz raporlarını hazırlamaya başlıyorum. Yine her hafta ikişer takım olmak kaydıyla ve yine takım numara sıralamasına göre.

Analizler güzel çıksın isterseniz.. siz biliyorsunuz işte. :spor:

Not: Önümüzdeki 6 haftalık dönemde mezun olmazsanız sevinirim. :KK53:

Ben ki takıntılı biraz da ayrıntı delisi bir başak burcuyum, yanlış nick alıntısını farketmemişim:olamaz: diğer kız farketmemiştir tahminimce.Farketseydi kesin kulağımın sol tarafında derin bir yanma olurdu:KK66:

bak işte dakika bir gol bir:KK66: bu kefillik işi başına iş açmaya başladı bile canım:KK70:

:KK70: hangi kağıdı imzaliyordum ben bakayım ne yazıyormuş neeeeeee 1.000.000 kredi mi:confused::confused::confused:

Başak 1 den Başak 2 ye!
Memnun oldum. Stop.

Kaptanim bir dahaki değerlendirme haziran sonu mu ben o zamana hedef koydum kendime mezun olmam lazım o değerlendirmede 1. Olurmuyum acep gideyim bütün takımlara rüşvet mı vereyim napayım iki ayda 10 kilo vericem fazlasını veren olmasın diye:ıslık:

O 41. Arkadaşı alalım o aradan ben geceyim oraya olmamı :ukala:

Bu soruyu duymadım ben.
Çünkü; sen bi'koşu karar defterine baktığın için bir sonraki bireysel sıralama listesinin tarihini öğrendin ve bu soruyu sormamış oldun.

Başak 1 den Başak 2 ye!
Memnun oldum. Stop.
Ben de çok memnun oldum,aslında tahmin etmiştim başak burcu olduğunuzu:KK66:
Yazım kurallarına dikkat edişiniz,hatta bazen aceleyle yazıp, yazdıklarınızı gramer açısından beğenmeyişiniz acaba başak mı diye düşündürtmüştü:olamaz:

X