Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaslar ben esperenzaa ya kefilim. Eminim benden daha iyi kaptanlik yapacaktir. Bende buralardayim zaten. Bir sorun olursa devreye girerim. Bir referansa daha ihtiyacimiz var. Ben en gec 2 ay icinde biraz toparlandiktan sonra gorevime geri donerim.:KK36:
Ben kaptan olsam olurdum hemen kaptan olmayınca olamadım. Ben de burda olduğum sürce yardım ederim canım. :KK36:

Arkadaslar ben esperenzaa ya kefilim. Eminim benden daha iyi kaptanlik yapacaktir. Bende buralardayim zaten. Bir sorun olursa devreye girerim. Bir referansa daha ihtiyacimiz var. Ben en gec 2 ay icinde biraz toparlandiktan sonra gorevime geri donerim.:KK36:
Yine geç kalmışım :işsiz:
kardeş takımımız için ben kefil olmak isterdim ama sorun çözülmüş sanırım :)
esperenzaa esperenzaa canım hayırlı olsun :KK200:

Püsküütüm dün yazacaktım aslında şimdi yazayım, ben kaptan adayını hiç tanımadığım için referans da bulunmam anlamsız olur diye düşündüm.
Haklısınız ben de olsam aynı şekilde düşünürdüm:KK66:
Bende henüz yeniyim birine referans oldum bisey olursa benim başıma patlar mı diye düşündüm :KK64:
:KK70:Kredi çekeceğim benim için kefil ol demedim ki yaw:KK70:
6. takım Kaptan adayı esperanzaa esperanzaa kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.
Teşekkür ederim :KK200:iyi tanımamana rağmen risk aldığın için:KK66:
Senin de kandilin mübarek,duaların kabul olur inşallah:nazar:
Ben senin bu ayrılığının süreli olduğunu ve bi süre sonra geri döneceğini biliyorum canımm:KK200:Aklında olanları halledip bir an önce takımın başına dönmen dileğiyle Elif’cm:KK36:
6. takım Kaptan adayı esperanzaa esperanzaa kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.
Çok çok teşekkürler canım:KK66:
Ben kaptan olsam olurdum hemen kaptan olmayınca olamadım. Ben de burda olduğum sürce yardım ederim canım. :KK36:
Teşekkür ederimm canım çok çok:KK36:
Yine geç kalmışım :işsiz:
kardeş takımımız için ben kefil olmak isterdim ama sorun çözülmüş sanırım :)
esperenzaa esperenzaa canım hayırlı olsun :KK200:
Canımm ben izine ayrılırken senin düğün telaşen vardı, evliliğin de bebeğin de hayırlı uğurlu olur inşallah:KK66: sağlıkla mutlulukla doğması be büyümesi dileğiyle canımm.:KK200:Teşekkürler

Ben senin bu ayrılığının süreli olduğunu ve bi süre sonra geri döneceğini biliyorum canımm:KK200:Aklında olanları halledip bir an önce takımın başına dönmen dileğiyle Elif’cm:KK36:

Canımm ben izine ayrılırken senin düğün telaşen vardı, evliliğin de bebeğin de hayırlı uğurlu olur inşallah:KK66: sağlıkla mutlulukla doğması be büyümesi dileğiyle canımm.:KK200:Teşekkürler
güzel dileklerin için coook teşekkür ediyorum:KK36::KK36:
evet bi koşu evlendim cocuk yaptım geldim bende işte :KK70:

Hahahahaha acemi olunca kefil olmuş gibi hissettim kendimi ya ben ahahahahah hayırlı olsun tatlim

X