Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bu soruyu duymadım ben.
Çünkü; sen bi'koşu karar defterine baktığın için bir sonraki bireysel sıralama listesinin tarihini öğrendin ve bu soruyu sormamış oldun.
Screenshot_20180501-132213.png

Etme kaptanim eylül mü ben o zamana mezun olurum ama:cry:

Eklentiler

• Screenshot_20180501-132213.png
    Screenshot_20180501-132213.png
    166,9 KB · Görüntüleme: 26

Son iki aylık dönemi kapsayan ve 567. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 7, 13 ve 14. takıma tebrikler! :nazar: :KK9:
Liste birincisi
LAydLiNe kocaman tebrikler! :nazar: :KK9:

Eline sağlık püsküütüm. :KK200:
İlk 60 da listemdeki tüm kızçelerimi görmek beni mutlu etti.:KK36:
LAydLiNe LAydLiNe kaptanım tebrik ederim.:KK9:

Son düzenleme:

Son iki aylık dönemi kapsayan ve 567. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizde hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

İlk ona, ikişer üyesini yerleştiren 7, 13 ve 14. takıma tebrikler! :nazar: :KK9:
Liste birincisi
LAydLiNe kocaman tebrikler! :nazar: :KK9:

Şaka gibi şok yaşıyorum şu an o kadar mutluyum ki anlatamam :KK200::KK200:

En çok önem verdiğim listede birinci olmak muhteşem bir duygu. Bahar’ ımmm ellerine sağlık. İyi ki mezun olmamışım ve iyi ki tekrardan gelip yarışmışım :KK36::KK36:

Bu hafta hem parmak kaldırdım hem de listede birinci oldum haftaya da mezun oluyorum daha ne isteyebilirim ki :KK53: Bir de en önemlisi yeni yaza incecik giriyorum var mı dahası :KK200:

LAydLiNe LAydLiNe tebrik ederim.demek mezun olmasam birinci benmisim :KK70:
:-):-):-)

Eline sağlık püsküütüm. :KK200:
İlk 60 da listemdeki tüm kızçelerimi görmek beni mutlu etti.:KK36:
LAydLiNe LAydLiNe kaptanım tebrik ederim.:KK9:
. Teşekkür ederim kaptanım :KK200:

En çok önem verdiğim listede birinci olmak muhteşem bir duygu. Bahar’ ımmm ellerine sağlık. İyi ki mezun olmamışım ve iyi ki tekrardan gelip yarışmışım :KK36::KK36:

Bu hafta hem parmak kaldırdım hem de listede birinci oldum haftaya da mezun oluyorum daha ne isteyebilirim ki :KK53: Bir de en önemlisi yeni yaza incecik giriyorum var mı dahası :KK200:

Süpersin kaptan seninle olmak güzel..tabi listede kendimi 5.sırada görmekte öyle...

Tebrik ederim canım:KK9:Bu hafta kesinlikle senin haftanmış:KK66:
Neden mezun olmadın ki :KK53: Keşke bir an önce mezuniyet kepini taksaydın da ben birinci olsaydım:KK70:Şaka bir yana çok iyi kilo vermişsin, azmin ve istikrarın alkışı hak ediyor.

Tebrik ederim canım:KK9:Bu hafta kesinlikle senin haftanmış:KK66:
Neden mezun olmadın ki :KK53: Keşke bir an önce mezuniyet kepini taksaydın da ben birinci olsaydım:KK70:Şaka bir yana çok iyi kilo vermişsin, azmin ve istikrarın alkışı hak ediyor.
Çok teşekkür ederim canım. :KK200: Demek ki nasipte 1. Olmak varmış yoksa bu hafta mezuniyetimi isteyecektim. Senin de kaptanlığın hayırlı olsun. İnşallah sen de birincilik koltuğuna oturursun en kısa zamanda :KK36:

Çok teşekkür ederim canım. :KK200: Demek ki nasipte 1. Olmak varmış yoksa bu hafta mezuniyetimi isteyecektim. Senin de kaptanlığın hayırlı olsun. İnşallah sen de birincilik koltuğuna oturursun en kısa zamanda :KK36:
Tebrikler canım :KK9:
Mezun olsan da sen birinciydin zaten son listedeki herkes alınıyor sıralamaya bildiğim kadarıyla:KK9:

Allahımmm çok yoğun saçma sapan bir ay geçiriyorum, çok takip edemiyorum burayı
esperenzaa esperenzaa hayırlı olsun kaptanım
LAydLiNe LAydLiNe iyiki kilo almışsın da gelmişsin birbirimizi tanımışız:KK200: tebrik ediyorum
seaBahAR seaBahAR yaptığın herşey için ellerine sağlık:KK200:
Bakmam gereken bir durum olursa etiketlerseniz sevinirim
Çokk yoğunum çokkk:confused::confused:

Birincilik yada iyi derecede olmak motivasyon için iyi oluyor tabi ki ama senin çabalarının azminin karşılığıydı canım:KK66:Tekrar tebrikler:KK66:
Tebrikler canım :KK9:
Mezun olsan da sen birinciydin zaten son listedeki herkes alınıyor sıralamaya bildiğim kadarıyla:KK9:
:KK12: Hıhh hiç de öyle değildi:KK70:
Aaaaaa o da iyiymiş bilmiyordum teşekkür ederim canım :KK200::KK200:
Birincilik her türlü senin çabalarının karşılığıymış canım:KK66:
LAydLiNe LAydLiNe iyiki kilo almışsın da gelmişsin birbirimizi tanımışız:KK200: tebrik ediyorum
Çook çok kolay gelsin bir an önce ayakbağı olacak tüm işlerini halledip kurtulman dileğiyle canım. Teşekkürler...:KK36:

Duygularımız karşılıklı kaptişim iyi ki o mesajı göndermişsiniz ki sizi tanımışım. Kocaman seviliyorsunuz :KK200:

Evet arkadaslar sanirim beyin obezligimi yenmis bulunuyorum 2 gundur canimin cektigi seylere karsi direbc gosteriyorum aksam aciksamda bisiler yemiyorum bol su iciyorum bu hafta odulunu alirim muhtemelen tartilmicam kafaya koydum en sin pazartesi tartildim cuma umarim bi supriz yapar tarti bana:KK68:

Birdeeeee sabah olmayan bir pantolonum.vardi onu giydum cok mutluyummmmm :KK200:

X