Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlar bir sorum var A Anka kaptanımız geçen farkettigi bir durum üzerine bizim takımda benden başka nerdeyse kimse de takım sembolümuz civcivimiz yokmuş çünkü listeye ondan sonra girdi arkadaşlar onu nerden alacağız nasıl yapiyoruz anka kaptanım söylemese kimsenin de haberi yokmuş ben de unutmustum ama şimdi öğrenenler öğrenmiş oldu :KK70:

Bende daha dün Kazene mesaj atıp yeni gelen kızlara Kelebek kondurdum :KK70:

Heyyyy bizi sabote etmeye calisiyorlar az once bana recelle ilgili bir anket geldi forumdan ve isin kotu yani su an sut receli cekiyo canim imdaaat :skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:

Kızzzzzzzzzzzz neler görüyorum :skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:

Yokk valla yemedim kim kaybetmis ki ben bulayim sut recelini gecenin o vaktinde :KK70:

Bana hep bebek urunleri cikiyo, eskiden dominos reklamlari cikardi, artik chicco, boyner fln cikiyo :KK70:

Ohhhh çok şükür rahatladım :21: Efferim minik kelebeğim :KK60: Bak hedefe gitmek için bunlardan uzak durmak şart :KK66:

mezun arkadaşlar beni buradan işaretlerlerse bende cesaretimi toplayıp kazen le bir konuşayım mor kep olayını
belki bir güzellik yapar bütün mezunlar değilde en azından sevgili seaBahAR seaBahAR ın dediği gibi isteyenlere verilebilir tabii bu arada en başta benim kendim var bir de A Anka kaptanım :KK53:
Bir de ben :KK3:
Aklıma gelen L losefar

mezun arkadaşlar beni buradan işaretlerlerse bende cesaretimi toplayıp kazen le bir konuşayım mor kep olayını
belki bir güzellik yapar bütün mezunlar değilde en azından sevgili seaBahAR seaBahAR ın dediği gibi isteyenlere verilebilir tabii bu arada en başta benim kendim var bir de A Anka kaptanım :KK53:
Erken mezun olmuşuz kaptanım. Bence hala mezun olup görevine devam eden kaptan ve yardımcılarına verilebilir. Zaten maaş sigorta yok bari kep olsun :KK53:

X