Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Herkesee kocaman selammm...Bendeniz 562.etabin sonuncusu merii..
Evet sonuncu oldum..oldum ama sorun neden oldum,nicin oldum..
:cool:
19 mart pazartesi sabahi kapali safra kesesi ameliyati oldum..
Ameliyattan sonra serum yedim..
Ameliyattan sonra yedigim serumlar odem yapti..tabiki hareketsizlikte cabasi..
Yoksa takimimda gereken gayreti verdigimi takim arkadaslarimda bilir..
Ustuste operasyon gecirmemde hastaligi biraz agrili gecirmeme sebeb oldugu icin artilarla karsinizdayim..
İnsaallah bu sancili sureci atlatip birdahaki etaba ismimi yazdiracagim ama bu sefer sonuncu olarak degil tabiki:-):KK6::KK6::KK6:
Ozaman ben sizlere guzel bir tarif vereyim...
Saygilar !!!!!

Evet saglikli bir tarif ile karsinizdayim..
Haftada en az birkez yapip afiyetle yedigim bir tarif..
Tabii su var..bu bir salata tarifi..sayilirmi??
Olmazsa beni bilgilendirirsiniz ben baska tarif bulurum tabiki..
Evet gelelim tarife .
Tarifimin malzemeleri;
Yesil mercimek
Koy peyniri(az tuzlu,az yagli)
Havuc
Maydanoz
Dereotu
Sut sogani(beyaz sogan)
Mercimegimizi hasliyoruz ...birguzel suzuyoruz..
O sogumadayken soganlarimizi ay ay dograyip tuz ile ovuyoruz..
Peynir ve havucu rendeliyoruz..
Dereotu ve maydanozu kiyiyoruz..
Evetttt.
Salata kasemizin icine yesil mercimegi koyduk..uzerine dogradigimiz sogan maydanoz ve dereotunu,rendeledigimiz havic ve peyniri koyuo uzerine zeytinuagi gezdiriyoruz..
İsterseniz sumak kimyon veya istediginiz baharat katip guzellestirebilirsiniz...
Afiyet olsun..

:olamaz::olamaz::olamaz:
Benim de dün uyuyacağım tuttu :olamaz: kusura bakma canım sahgull sahgull kaptanım teşekkür ederim:KK36:

inşallah moni kaptanım :dua:
Her etap bitiminde mezunların kep taleplerini toplight toplight kaptanım yapıyor. Farklı yerlerden talep gelince belki gözardı ediliyordur.
Bu hafta seni de eklesin olmazsa.

Tatlımmmm
Nerde hata yaptımı bu topiğe yazıcaksın
sahgullcüm teşekkür ederim.
Ben de etap raporunda "buraya" yerine "linke" yazayım bundan sonra.
Buraya deyince "paylaşım alanına" anlaşılması kuvvetle muhtemel. :KK48:

Her etap bitiminde mezunların kep taleplerini toplight toplight kaptanım yapıyor. Farklı yerlerden talep gelince belki gözardı ediliyordur.

A Anka sus sakın sesini çıkarma :sus:sana kep geliyor :KK53:
:KK53::KK45::KK45::KK45:

samp9b319fb167f620c5.jpg

6. Takımdan NEHIR34 NEHIR34 13 haftada 10,6 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için buraya tıklayınız.

Ayy evet ben oyle anladim..aslinda direk buraya kismina tiklasam anlicakmisim ama ben belirtmek icin bu basliga kismi yazildi zannettim

2008 den sonrasına veriyoruz bir kişiye taviz verirsek 2006 ya kadar gider dedi ben de peki didim:110:şimdi sorun çıkmasın:110:

:KK70: :KK70:

A Anka sus sakın sesini çıkarma :sus:sana kep geliyor :KK53:
:KK53::KK45::KK45::KK45:
Gelmezse seninkini virsene bana:KK53:

Ben bunu yüzdesi yükselen gibi kalmış aklımda biz de girdik diyordum :bicak: hayal kırıklığı oldu:bicak:

2008 den sonrasına veriyoruz bir kişiye taviz verirsek 2006 ya kadar gider dedi ben de peki didim:110:şimdi sorun çıkmasın:110:

:KK70: :KK70:

Gelmezse seninkini virsene bana:KK53:

Ben bunu yüzdesi yükselen gibi kalmış aklımda biz de girdik diyordum :bicak: hayal kırıklığı oldu:bicak:
2008 sonrasıysa sen her türlü alırsın anka :)

2018 olmasın o:deli: al benimkini tamam :bicak:

Kızlar bir sorum var A Anka kaptanımız geçen farkettigi bir durum üzerine bizim takımda benden başka nerdeyse kimse de takım sembolümuz civcivimiz yokmuş çünkü listeye ondan sonra girdi arkadaşlar onu nerden alacağız nasıl yapiyoruz anka kaptanım söylemese kimsenin de haberi yokmuş ben de unutmustum ama şimdi öğrenenler öğrenmiş oldu :KK70:

Kızlar bir sorum var A Anka kaptanımız geçen farkettigi bir durum üzerine bizim takımda benden başka nerdeyse kimse de takım sembolümuz civcivimiz yokmuş çünkü listeye ondan sonra girdi arkadaşlar onu nerden alacağız nasıl yapiyoruz anka kaptanım söylemese kimsenin de haberi yokmuş ben de unutmustum ama şimdi öğrenenler öğrenmiş oldu :KK70:
Her yerden de anka çıkıyor:KK70: o ne zaman oldu :KK70:
Kazene olmayanların ismini etiketleyerek özel mesaj yazıyorsun canım.

Ağzım kulaklarımda. :halay:

LAydLiNe LAydLiNe kaptanım ya-aa!
Sen git geçen hafta etap sonuncusu ol, sonra de ki "gaza geldim haftaya birinci olacağım" ayhhh sonra da gel bu hafta birinci ol!

Ne güzelsin! :KK200:

:nazar: :KK9: :nazar: :KK9:

Demiştim ama ben dermişim :KK70::KK70::KK70:

Bir hafta etap sonuncusu diğer hafta etap birincisi komedi gibiyim resmen :KK53::KK53:

Ama sonuncu olduğuma sevindim çünkü benim babaanne salatası tarifim pek sevildi. Yıllarca ben severek yemiştim. Şimdi benden başka sevenlerde oldu. :KK68::KK68:

Şaka bir yana motivasyonum çok düşmüştü Püsküütüm. Mesajımda da söylediğim gibi bu sonunculuk tokat gibi çarptı bana. Amacına ulaştı yani yeni uygulama.

Bi de ben :oops: kimseyi tanımadım senden daha güzel :KK200:

X