Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

valla bende mesela mezun oldum 2. defa girdim ama 514. etapta izne ayrıldım bi türlü listelere tekrar giremedim ne olacak bilmiyorum bu karışık biraz yaaa kafam karıştı o_Oo_O
topluca bir karar verelim
Bu arada tebrikler canım.. Sigarayı bırakmışsın.
Yeşil elmayı yeni öğrendimde:-)

Aslında asıl mantıklı olan tüm mezun olanların alması..
Özellikle mezun olduğu halde hala burda emek verenler canım..
Tabi karışıklığa yol açarsa ayrı bi durum.
Bilmem bana hala listede olanlara verilmesi mantıklı gelmiyor. Kayıtlarda yarışmacı görünenler yarışmacıdır mezun değil ki. Son karar yönetimin zaten ben fikir belirttim. Milattan önce derken de uzun zamandır burdasın diye takılmıştım kırmak istemedim :KK60:

Bilmem bana hala listede olanlara verilmesi mantıklı gelmiyor. Kayıtlarda yarışmacı görünenler yarışmacıdır mezun değil ki. Son karar yönetimin zaten ben fikir belirttim. Milattan önce derken de uzun zamandır burdasın diye takılmıştım kırmak istemedim :KK60:
Yok canım kırılmadım da hala ve hala şişko olduğum hatırlatılınca içim sızladı bi an:KK42::cry:

mezun arkadaşlar beni buradan işaretlerlerse bende cesaretimi toplayıp kazen le bir konuşayım mor kep olayını
belki bir güzellik yapar bütün mezunlar değilde en azından sevgili seaBahAR seaBahAR ın dediği gibi isteyenlere verilebilir tabii bu arada en başta benim kendim var bir de A Anka kaptanım :KK53:
Kaptanım beni nasıl unutursun yaa kep diye diye başının etini yedim oysa ki :KK53::KK53:
Daha mı çok yemem lazımmış :KK53:

Takım içinde 100 defa demişimdir buraya da yazayım. Doğum sonrası kilolarımı takım içinde ama listeye girmeyerek verdim, nasıl olsa mezunlar bir daha karne almıyorlar diye. Ama ben kilolarımı verdim, hedefime 1 kg falan kala kep olayı çıktı. Şimdi o 1 kg için listeye de giremem, ya da girip o hafta mezun olup çıkayım :KK53::KK53: Kararınızı verin üst yönetim kaptanlarım :KK48::KK48:

Kaptanım beni nasıl unutursun yaa kep diye diye başının etini yedim oysa ki :KK53::KK53:

Takım içinde 100 defa demişimdir buraya da yazayım. Doğum sonrası kilolarımı takım içinde ama listeye girmeyerek verdim, nasıl olsa mezunlar bir daha karne almıyorlar diye. Ama ben kilolarımı verdim, hedefime 1 kg falan kala kep olayı çıktı. Şimdi o 1 kg için listeye de giremem, ya da girip o hafta mezun olup çıkayım :KK53::KK53: Kararınızı verin üst yönetim kaptanlarım :KK48::KK48:
Sonuçta kayıtlarda mezunsun olabilir bence benim mantığıma uygun :KK70:

Bi daha listelere girmişsin tekrar mezun olman lazım:KK53:
Sizin yine umudunuz var bizim yine kilo almamız lzım kep için :-)

Valla ben o zaman 3 tane kep isterim bu üçüncü mezuniyetim olacak. Bence eski yeni bütün mezunlara verilmeli. Tekrar kilo aldık diye kepimizi elimizden alacak değiller yaaaaa :KK70::KK70:Hatta kepin yanına cübbe bile olabilir 3 defa mezun olan az kişi vardır :KK53:

Sevgili kaptanlarım sakin.:KK28:
Bir şeyi atlıyorsunuz, kimse "eski mezunlara asla kep verilmeyecek sadece 2018 üyelerine verilecek" gibi bir şey söylemedi ki.

Sadece 2007 yılından beri çok fazla mezun olduğu için hepsine kep vermek, Kazen Bey'i zorlayacağı için ilk etapta hızlıca düşünülen ve makul olan sonuç olarak 2018 mezunlarına verildi.
Bu, konuyu mühürledik açılmayacak demek değil.

Kep tüm mezunlara nasıl verilebilir diye düşünerek bir liste çıkarmıştım. Listeye sadece 1 Ocak 2018 yılı itibari ile siteye giriş yapan mezunları eklemiştim ortalama 190 civarı bir sayıydı sanırım, sanırım diyorum çünkü listem yaptığım bir hata yüzünden yok oldu.
Bu konuyu bir kez daha gündeme getirmiştim ve seaBahAR seaBahAR tüm mezunların listesinin kendisinde bulunduğunu söylemişti.
Mezun listesini püsküütümden rica edip, mezun üyeler üzerinden aynı işlemi tekrar severek ve mutluluk duyarak yapabilirim.

Sayın Kazen'in bizleri kırmayacağını düşünüyorum.
püsküütüm zaten bu konuda bizden daha çok mutlu olur. :KK200:
Bu konuda fikir ve onay bekliyorum.

upload_2018-3-26_12-53-30.jpeg

Son düzenleme:

Canim seni yazmaya gerek yok sen cunku ceptesin kendi adimdan once seni yazacagim icin senin adini etiketlememistim :KK200:

Demiştim ama ben dermişim :KK70::KK70::KK70:

Bir hafta etap sonuncusu diğer hafta etap birincisi komedi gibiyim resmen :KK53::KK53:

Ama sonuncu olduğuma sevindim çünkü benim babaanne salatası tarifim pek sevildi. Yıllarca ben severek yemiştim. Şimdi benden başka sevenlerde oldu. :KK68::KK68:

Şaka bir yana motivasyonum çok düşmüştü Püsküütüm. Mesajımda da söylediğim gibi bu sonunculuk tokat gibi çarptı bana. Amacına ulaştı yani yeni uygulama.

Bi de ben :oops: kimseyi tanımadım senden daha güzel :KK200:
:KK200::KK200::KK200:

Sevgili kaptanlarım sakin.:KK28:
Bir şeyi atlıyorsunuz, kimse "eski mezunlara asla kep verilmeyecek sadece 2018 üyelerine verilecek" gibi bir şey söylemedi ki.

Sadece 2007 yılından beri çok fazla mezun olduğu için hepsine kep vermek, Kazen Bey'i zorlayacağı için ilk etapta hızlıca düşünülen ve makul olan sonuç olarak 2018 mezunlarına verildi.
Bu, konuyu mühürledik açılmayacak demek değil.

Kep tüm mezunlara nasıl verilebilir diye düşünerek bir liste çıkarmıştım. Listeye sadece 1 Ocak 2018 yılı itibari ile siteye giriş yapan mezunları eklemiştim ortalama 190 civarı bir sayıydı sanırım, sanırım diyorum çünkü listem yaptığım bir hata yüzünden yok oldu.
Bu konuyu bir kez daha gündeme getirmiştim ve seaBahAR seaBahAR tüm mezunların listesinin kendisinde bulunduğunu söylemişti.
Mezun listesini püsküütümden rica edip, mezun üyeler üzerinden aynı işlemi tekrar severek ve mutluluk duyarak yapabilirim.

Sayın Kazen'in bizleri kırmayacağını düşünüyorum.
püsküütüm zaten bu konuda bizden daha çok mutlu olur. :KK200:
Bu konuda fikir ve onay bekliyorum.

monişim şimdi sana özelden atıyorum listeyi.
Ama liste yarışmanın kuruluşundan bu yana olan bütün mezunları kapsıyor.
2018 diye bir ayırım yok.
Sanırım sen yine bir şekilde mezunlar topiğine bakacaksın. Ben gerçi her etap sonunda yeni mezunu son satıra ekliyorum ama yine de bu eksik kalacak bir bilgi. Yani 2018 Ocak ilk mezunu buradan topikten bulup, bendeki listede de o üyyi bulursan sonraki üyeler 2018 başından bu yana olan mezunlar.
Problem şu ki; daha önce mezun olanları yeniden eklemedim listeye doğal olarak.

Uğraşlı bir iş. Ben göndereyim sana yine de. :KK200:

Not: Ben kep ya da sembol istemiyorum. Yeşil elma dahil.

samp87604aaa8bca9013.jpg

7. Takımdan matematik61 matematik61 18 haftada 22,8 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Mezunumuzun karnesi için buraya tıklayınız.

Mezunumuzun yarışma süresini 18 hafta olarak hesaplamıştım.
Doğrusu 21 hafta olacak.

Düzeltilmiş karnesi için buraya tıklayınız.

matematik61 matematik61 e dikkatinden ve nazik uyarısından ötürü teşekkür ediyor ve yaptığım hata için özür diliyorum. :oops:

X