Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Benim de dün uyuyacağım tuttu kusura bakma canım sahgull kaptanım teşekkür ederim

inşallah moni kaptanım
Her etap bitiminde mezunların kep taleplerini toplight kaptanım yapıyor. Farklı yerlerden talep gelince belki gözardı ediliyordur.
Bu hafta seni de eklesin olmazsa.

Tatlımmmm
Nerde hata yaptımı bu topiğe yazıcaksın
sahgullcüm teşekkür ederim.
Ben de etap raporunda "buraya" yerine "linke" yazayım bundan sonra.
Buraya deyince "paylaşım alanına" anlaşılması kuvvetle muhtemel.

A Anka sus sakın sesini çıkarma sana kep geliyor

Ayy evet ben oyle anladim..aslinda direk buraya kismina tiklasam anlicakmisim ama ben belirtmek icin bu basliga kismi yazildi zannettim

Her etap bitiminde mezunların kep taleplerini toplight kaptanım yapıyor. Farklı yerlerden talep gelince belki gözardı ediliyordur.
Bu hafta seni de eklesin olmazsa.

2008 den sonrasına veriyoruz bir kişiye taviz verirsek 2006 ya kadar gider dedi ben de peki didimşimdi sorun çıkmasın

sahgullcüm teşekkür ederim.
Ben de etap raporunda "buraya" yerine "linke" yazayım bundan sonra.
Buraya deyince "paylaşım alanına" anlaşılması kuvvetle muhtemel.

A Anka sus sakın sesini çıkarma sana kep geliyor
Gelmezse seninkini virsene bana

Ben bunu yüzdesi yükselen gibi kalmış aklımda biz de girdik diyordum hayal kırıklığı oldu

2008 sonrasıysa sen her türlü alırsın anka :)

2018 olmasın o al benimkini tamam

Kızlar bir sorum var A Anka kaptanımız geçen farkettigi bir durum üzerine bizim takımda benden başka nerdeyse kimse de takım sembolümuz civcivimiz yokmuş çünkü listeye ondan sonra girdi arkadaşlar onu nerden alacağız nasıl yapiyoruz anka kaptanım söylemese kimsenin de haberi yokmuş ben de unutmustum ama şimdi öğrenenler öğrenmiş oldu

Her yerden de anka çıkıyor o ne zaman oldu
Kazene olmayanların ismini etiketleyerek özel mesaj yazıyorsun canım.

Ağzım kulaklarımda.

LAydLiNe kaptanım ya-aa!
Sen git geçen hafta etap sonuncusu ol, sonra de ki "gaza geldim haftaya birinci olacağım" ayhhh sonra da gel bu hafta birinci ol!

Ne güzelsin!

Demiştim ama ben dermişim

Bir hafta etap sonuncusu diğer hafta etap birincisi komedi gibiyim resmen

Ama sonuncu olduğuma sevindim çünkü benim babaanne salatası tarifim pek sevildi. Yıllarca ben severek yemiştim. Şimdi benden başka sevenlerde oldu.

Şaka bir yana motivasyonum çok düşmüştü Püsküütüm. Mesajımda da söylediğim gibi bu sonunculuk tokat gibi çarptı bana. Amacına ulaştı yani yeni uygulama.

Bi de ben kimseyi tanımadım senden daha güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…