Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Mutlu mesut sevgi pıtırcıklı günlerimize döndüğümüze göre çorbada benim de bir tuzum olsun istedim toplight toplight kaptanımızın işlerini bir nebze hafifletmek adına :)

Sevgili kaptan arkadaşlar ve seaBahAR seaBahAR (Seni etiketleyebilmek ne güzel :KK36:)

Performans uygulaması 28. Tur 3. Hafta sonuçlarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Umarım bir hatam yoktur.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-24#post-55017695
7. Takım yok canım. Ellerine sağlık. toplight toplight kaptanım çok şanslı:KK36:

Mutlu mesut sevgi pıtırcıklı günlerimize döndüğümüze göre çorbada benim de bir tuzum olsun istedim toplight toplight kaptanımızın işlerini bir nebze hafifletmek adına :)

Sevgili kaptan arkadaşlar ve seaBahAR seaBahAR (Senin burada olduğunu bilip etiketleyebilmek ne güzel :KK36:)

Performans uygulaması 28. Tur 3. Hafta sonuçlarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Umarım bir hatam yoktur.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-24#post-55017695

Ay evet ya.. sevgi pıtırcıklı günler olsun hep. :nazar:

Eline sağlık, ben de az önce toplight toplight kaptanıma uygulamaya dair özel mesajla bilgi aktarmıştım.
Gerekli kontrolü yapacaktır.

Ay evet ya.. sevgi pıtırcıklı günler olsun hep. :nazar:

Eline sağlık, ben de az önce toplight toplight kaptanıma uygulamaya dair özel mesajla bilgi aktarmıştım.
Gerekli kontrolü yapacaktır.
Sanırım bilmeden işe bulaşmışım :oops::oops:
Amacım yardımcı olmaktı. toplight toplight kaptanıma yardım edeyim derken ekstra bir iş çıkarmamışımdır umarım.

Sevgili arkadaşlar,

10. Takımın açılmasıyla yeniden 12 takım olduk.
Takımın kaptanı moni moni dir.
Çok eski yarışmacılarımızdan olup, kaptanlık konusunda da deneyimlidir.

Ha-aa bir de peridir.

Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Yeni üye alımlarında desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim.

Yolun açık olsun moni moni
Yolun açık olsun 10. takım.

:nazar:

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Yeni üye alımlarında desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim.

Hayırlı olsun tekrardan:KK9:
Aynen ben çektim kendi takımımı katılmak isteyenlerden:KK36:

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

çok teşekkür ederim,hoşbuldum:KK200:
kitlendim ben yine:KK23:

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

Hoş geldin moni moni cimmmmm :KK200:

Ben seni hep kaptan zannediyordum :oops::KK70::KK70::KK70:

10. Takımda aramıza hoş geldi. Yolunuz açık olsun :KK68:

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

moni min yolu açık olsun hem sevindim hem üzüldüm ne diyeyim :KK200::KK60:

Bence butun takimlar cikarilmali butun uyeler 10.takima yonlendirilmeli :) eminim diger kaptanlarda ayni seyi dusunur :)

Ben de eklemiştim bugün ama şimdi çıkarttım takımımı. Eminim diğer arkadaşlar da görünce onlar da aynı şeyi yapacaktır :KK36:

X