Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

image.jpeg
image.jpeg

Ne senaryolar kurdum yaprak dökümüne kadar gittim :KK70:

Dizici olduğunu bu kadar belli etmesen iyiyidi :KK70::KK70::KK70:

bence asıl yalnız benim. :KK53:

iç sese bakın siz:

"yaprak dökümüne kadar gitmek... senaryo kurmak. sonbahar. sonbaharda palto giyilir onun senaryosu herhalde..

laydim de dizici demiş.. dizgici mi demek istedi acaba.. anka matbaada mı çalışıyor.

yani.. ama güldüklerine göre vardır bir sebep.
anlamadığım bir şey olduğu kesin. ama olsun bu haliyle de komik. "

iç sese bakın siz:

"yaprak dökümüne kadar gitmek... senaryo kurmak. sonbahar. sonbaharda palto giyilir onun senaryosu herhalde..

laydim de dizici demiş.. dizgici mi demek istedi acaba.. anka matbaada mı çalışıyor.

Hiçbirimiz normal değiliz:KK70::KK70::KK70::KK70:
Mutluluktan manyadık:KK48:

iç sese bakın siz:

Ağzım kulaklarımda okudum. Gözümden de yaş geldi valla. Koptum resmen gülmekten :KK70::KK70:
Yaaaaaaa iyi ki varsın :KK200:

iç sese bakın siz:

Hiçbirimiz normal değiliz:KK70::KK70::KK70::KK70:
Mutluluktan manyadık:KK48:

Kahkaha attım resmen siz çok yaşayın:KK70:
1 hafta böyle gülsem karın kası yaparım :KK70: mekik çekerken böyle ağrımıyor:KK70:

Merhaba,

Veda metnim çok uzundu, dönüşüme tek cümle yeter:

Gidişime gerçekten üzüldüğünü hissettiğim onca güzel yüreğin, olaylara müdahil olmadığı halde bu gerginliklerden haksız yere nasibini alanların, bana olan duygularını ve özürlerini ileten gerek paylaşım alanında gerekse posta kutumdaki mesajların hatrına; Merhaba.

Başlıyoruz.

(Güncel yoğunluk sebebi ile işleri yarın halletmeye başlayacağım, bilginize.)

:KK200: Muhtemelen beni tanımıyorsunuz , ama dönüşünüze çook sevindiğimi yazmak istedim. Derdimizle dertlenip bizi motive etmeye çalışmanız, saatlerinizi buraya ayırmanız benim için çok kıymetli. Kendi adıma çok teşekkür ederim.

iç sese bakın siz:

Sende bizi coook seviyormuşsun :KK36::KK36::KK36:bizde seniiiiiiiiiiiii :KK36::KK200:

LAydLiNe LAydLiNe
kaptinn kaptinn
@MiuLego

Sevgili Kaptanlarım,

13. takımın, 14. takımın ve 7. takımın yönetim kadrolarını, değişiklikleriyle birlikte bana iletir misiniz yeniden?
Aldığım notları bulamadım. Geriye dönüp bulmam zor.
14. takımın referansları da lazım.

Bugün biraz karmaşa hali var evde.. o nedenle de sanırım vakit bulamayacağım.. işlerin ucundan yarın tutabileceğim, bilginize.
seaBahAR seaBahAR öncelikle hoşgeldin butün tatsizliklarin bitmesine ve bunca insani kirmayip geri dönmene cok sevindim:KK200:

poncikbirgelincik poncikbirgelincik ve SchonerDuft SchonerDuft kaptan yardimcilarim olacak :KK19:

Rica ederim:KK36:
Etap raporu da hazırlamaya çalışmıştım ama kağıdı bulamıyorum:-)
Gazeteyi vereyim. Güya sen gelince iş bırakmayacaktım kahve içecektik

:KK73:Ellerine sağlık kaptanım..
Yarın etap raporuna başlayacağım.. Bunları da araklarım artık. :-)

seaBahAR seaBahAR öncelikle hoşgeldin butün tatsizliklarin bitmesine ve bunca insani kirmayip geri dönmene cok sevindim:KK200:

poncikbirgelincik poncikbirgelincik ve SchonerDuft SchonerDuft kaptan yardimcilarim olacak :KK19:

seaBahAR seaBahAR elin degmisken bizim 6. Takim kaptan yardimcilarina plasticwoman plasticwoman i da ekler misin :) ❤

Karar defterini yeniden güncelleyeyim hemen.. bir hafta beklemesin madem.
Nasıl ols bugün etap raporuna da başlayamadım. Bari defter işleri bitsin.
Şimdi güncelliyorum.

Güne son bir mesaj bırakayım..

Gidişime üzülenler ve dönüşüme sevinenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öyle çok yazdınız ki (bir de özel mesajlar var) ve duygularınızı öyle içten ifade ettiniz ki her biri benim için çok anlamlıydı.

Anne değilim ama anne gibi hissettirdiniz. Herhalde böyle bir duygu, bilemiyorum.

Bu sevgiye layık olduysam ne mutlu bana. Bir şey başarmışım demektir.
Yaşattığınız duygu için teşekkür ederim.

Haydi kalın sağlıcakla.. huzurlu geceler.

Not: Ortalığı dağıtmayın, daha yeni topladım. :anne:

Güne son bir mesaj bırakayım..

Gidişime üzülenler ve dönüşüme sevinenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öyle çok yazdınız ki (bir de özel mesajlar var) ve duygularınızı öyle içten ifade ettiniz ki her biri benim için çok anlamlıydı.

Anne değilim ama anne gibi hissettirdiniz. Herhalde böyle bir duygu, bilemiyorum.

Bu sevgiye layık olduysam ne mutlu bana. Bir şey başarmışım demektir.
Yaşattığınız duygu için teşekkür ederim.

Haydi kalın sağlıcakla.. huzurlu geceler.

Not: Ortalığı dağıtmayın, daha yeni topladım. :anne:
Anne sevkati ve anne otoritesi nin birlesimisin ben buraya katildigimdan beri bunu hissediyorum ve düsünuyorum :)

Kızdıriyoruz kiziyosun sonra gelin kiyamam yavrularim diyosun bize :anne:

X