Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar,

Kurucusunun sevgili yardımcım @toplight kaptanımın olduğu ve Cuma Zayıflama Yarışması'nı grafiklerle anlatan bir başlığımız var.
Beğeni sayılarından yola çıkarak; henüz pek alışmadığınızı düşünüyorum.

Bugün 5 grafik ekledim. Sonuncu grafik mesajında eklediklerimin hepsini toparladım. Bakmanızı dilerim.

Yarın görüşmek ümidiyle, iyi geceler.

Ellerine ve emeğine sağlık Baharcığım :KK66: Cidden işini fazlasıyla ciddiye alıp büyük emek veriyorsun hakkın ödenmez :KK66:

:KK36::KK37:teşekkür ederiz

Tekrar hoşgeldiniz canım :KK66:
İnşallah bundan sonra çooook daha güzel olur herşey :KK68:

seaBahAR seaBahAR K Kazen @Mune
Gectigimiz haftalarda 2 takim arasinda bi sorun yasandi
Biz olay aksami cuma gunu konuyu kapatmistik ve gerekli gorulen kisiler cezasini aldi
Ama 7.takimda olayin ertesi pazar gunu
Ozellikle ben ve takimim hedef haline getirildi
Birsuru hakaretler iftiralar vs.
Biz bahara ve yonetime saygimizdan, onlar daha fazla zor durumda kalmasin diye hic birine cevap vermedik farkimizi gosterip sukunetimizi koruduk

Ama simdi gordukki biz bosuna susmusuz, o kadar lafi bosuna yemisiz
Cevap versek bizde nasil olsa 2 gun sonra geri gelecekmisiz
Bizim 7.takimla degil (orda kaliteli isimlerde var cunku) kisilerle problemimiz var
Ve bu kisilerle ayni ortamda bulunup tukurdugumuzu yalamak istemiyoruz

O yuzden yarin itibariyle 9.takim KAPATILACAKTIR

Herkese huzurlu, adil yarismalar

Canım belki bana düşmez ama tam herşey düzene girdi yine huzurla herkes yarışıyor derken böyle bir karara gerek yoktu bence :KK43:
Tamam gerginlik anında herkes herkese birşeyler yazmıştır, belki ipin ucuda kaçmıştır ama madem sizler farkınızı gösterip sükunetinizi korudunuz o zaman yine aynı şekilde devam etseniz daha güzel olmazmı :KK66:
Takımlar arasındaki gerginlik ister istemez alakası olmayan bizleri de etkiliyor ve bizlerde artık huzurlu bir ortamda hedeflerimize ulaşmak istiyoruz :KK66:
Hee bu saatten sonra tekrar bu şekilde bir tatsızlık olursa evet haklısınız sonuna kadar denir ama şu an sırf 7. Takım açıldı diye 9. takımı kapatmak bence sadece olayları tekrar tırmandırmaktan başka bir şey olmaz o_O

Kimse kimseyle muhattap olmak zorunda değil :KK66: cevap mı vermek istiyorsunuz sadece hedeflerinize ulaşarak gereken cevabı verin :KK66:
Hep diyorum bu olayı bukadar büyütmenin alemi yok sonuçta Maaş bağlanmıyor bizlere derece alınca yada atıyorum hedefe ulaşınca :KK66: hee olaydı iyidi :KK48:

Lütfen bir anlık sinirle yine aynı şeyleri ne sizler yaşayın nede bizlere yaşatın :KK68:

( Umarım haddimi aştığımı düşünmez kimse ama içimde kalmasın istedim :KK66: )
Herkese cidden huzurlu bir süreçte sağlıkla hedefine varmayı nasip etsin Rabbim ...Aminnnnnnnn

Ellerine ve emeğine sağlık Baharcığım :KK66: Cidden işini fazlasıyla ciddiye alıp büyük emek veriyorsun hakkın ödenmez :KK66:

Tekrar hoşgeldiniz canım :KK66:
İnşallah bundan sonra çooook daha güzel olur herşey :KK68:

Canım belki bana düşmez ama tam herşey düzene girdi yine huzurla herkes yarışıyor derken böyle bir karara gerek yoktu bence :KK43:
Tamam gerginlik anında herkes herkese birşeyler yazmıştır, belki ipin ucuda kaçmıştır ama madem sizler farkınızı gösterip sükunetinizi korudunuz o zaman yine aynı şekilde devam etseniz daha güzel olmazmı :KK66:
Takımlar arasındaki gerginlik ister istemez alakası olmayan bizleri de etkiliyor ve bizlerde artık huzurlu bir ortamda hedeflerimize ulaşmak istiyoruz :KK66:
Hee bu saatten sonra tekrar bu şekilde bir tatsızlık olursa evet haklısınız sonuna kadar denir ama şu an sırf 7. Takım açıldı diye 9. takımı kapatmak bence sadece olayları tekrar tırmandırmaktan başka bir şey olmaz o_O

Kimse kimseyle muhattap olmak zorunda değil :KK66: cevap mı vermek istiyorsunuz sadece hedeflerinize ulaşarak gereken cevabı verin :KK66:
Hep diyorum bu olayı bukadar büyütmenin alemi yok sonuçta Maaş bağlanmıyor bizlere derece alınca yada atıyorum hedefe ulaşınca :KK66: hee olaydı iyidi :KK48:

Lütfen bir anlık sinirle yine aynı şeyleri ne sizler yaşayın nede bizlere yaşatın :KK68:

( Umarım haddimi aştığımı düşünmez kimse ama içimde kalmasın istedim :KK66: )
Herkese cidden huzurlu bir süreçte sağlıkla hedefine varmayı nasip etsin Rabbim ...Aminnnnnnnn
Banucum sen olayi yanlis anladin heralde
Bizim ne 7.takimla nede takimin acilmasiyla ilgili bi sorunumuz yok
Tabiki acilsin bizde seviniriz. Orda cok degerli arkadaslar var
Ama kurallarda yazdigi gibi takim ehil kisilere teslim edilmeliydi

Ayrica bizim bazilari gibi ne huzursuzluk cikarmaya nede fevaran etmeye niyetimiz yok
Ne yazikki o seviyeye inemiyoruz
Sadece kapanma nedenimizi buraya bildirmek durumundaydim
Konu kapanmistir

Sevgiler

Banucum sen olayi yanlis anladin heralde
Bizim ne 7.takimla nede takimin acilmasiyla ilgili bi sorunumuz yok
Tabiki acilsin bizde seviniriz. Orda cok degerli arkadaslar var
Ama kurallarda yazdigi gibi takim ehil kisilere teslim edilmeliydi

Ayrica bizim bazilari gibi ne huzursuzluk cikarmaya nede fevaran etmeye niyetimiz yok
Ne yazikki o seviyeye inemiyoruz
Sadece kapanma nedenimizi buraya bildirmek durumundaydim
Konu kapanmistir

Sevgiler

Hayırlısı olsun canım ne diyelim ama gönül istemezdi böyle bir karar çıksın :KK66:

IMG-20180216-WA0009.jpg

seaBahAR seaBahAR K Kazen @Mune
Gectigimiz haftalarda 2 takim arasinda bi sorun yasandi
Biz olay aksami cuma gunu konuyu kapatmistik ve gerekli gorulen kisiler cezasini aldi
Ama 7.takimda olayin ertesi pazar gunu
Ozellikle ben ve takimim hedef haline getirildi
Birsuru hakaretler iftiralar vs.
Biz bahara ve yonetime saygimizdan, onlar daha fazla zor durumda kalmasin diye hic birine cevap vermedik farkimizi gosterip sukunetimizi koruduk

Ama simdi gordukki biz bosuna susmusuz, o kadar lafi bosuna yemisiz
Cevap versek bizde nasil olsa 2 gun sonra geri gelecekmisiz
Bizim 7.takimla degil (orda kaliteli isimlerde var cunku) kisilerle problemimiz var
Ve bu kisilerle ayni ortamda bulunup tukurdugumuzu yalamak istemiyoruz

O yuzden yarin itibariyle 9.takim KAPATILACAKTIR

Herkese huzurlu, adil yarismalar

Takımlar kalıcı üyeler geçicidir. O takımın kapatılması oraya yorum yazıp konuyu başka yönlere çekmemeleri veya olay dışındaki üyelerin üzülmemesi için idi... Biz hiç bir zaman kalana git gelene de gelme demedik. O kadar zehir zemberek yazıp sonra geri dönüp bu yazdıklarını görmezden geliyorlar ise bu bizim değil onların sorunudur. Şimdi sıra sizde sizde yazdınız bakalım sonu ne olacak ? İlk uyarıyı sizde aldınız artık aslan armalarınız yok .....

Takımlar kalıcı üyeler geçicidir. O takımın kapatılması oraya yorum yazıp konuyu başka yönlere çekmemeleri veya olay dışındaki üyelerin üzülmemesi için idi... Biz hiç bir zaman kalana git gelene de gelme demedik. O kadar zehir zemberek yazıp sonra geri dönüp bu yazdıklarını görmezden geliyorlar ise bu bizim değil onların sorunudur. Şimdi sıra sizde sizde yazdınız bakalım sonu ne olacak ? İlk uyarıyı sizde aldınız artık aslan armalarınız yok .....
Ayıpsın kazen abi takım senin :super:biz gidiyoruz dedik aslanları ne yapalım :ıslık:kendine iyi bak güzel insan
Hormonları tavan yapmış bu kadar kadınla uğraştığına göre sende normal değilsin abi kabul et :KK22:

Ben de merak ettim şimdi:KK64: Nerede?

Eskiden tüm kontrol seaBaharda idi şimdi takım kaptanları ele aldı bunu. Ne zaman ki bu takım kaptanları ben insanları istediğim gibi yönlendiriyorum dedi iş kontrolden çıktı. Kaptan diyor ki şuraya gidiyoruz hayde hepsi oraya. Ne oluyorsa 3 gün sonra pişman oluyorlar bunu çözemedim işte...

Huzursuzluk dolu özel mesajlar yığılmış posta kutumda. Bu nasıl nefrettir anlamam mümkün değil. Herkes bir şansı hak eder. Adam cinayet işliyor da iyi niyet indirimi alıyor.

Takım kapatma kararı.. kaptanlığı bırakacağı açıklayan iki kaptan..
ve daha bir çok şey.

Benim buradaki amacımı ve emeğimi yanlış değerlendirdiniz sanırım.
Ben kimsenin psikoloğu değilim.

Zayıflamak isteyenler de artık kendilerine başka yer bulsunlar.

Benden bu kadar.

K Kazen rica ediyorum, yarışma topiklerini kapatabilir miyiz?

Ben çok sıkıldım bu huzursuzluktan. Tek amacım kilo vermek. Ve bunun içinde hayattaki en önemli hazinemden zamanımdan harcıyorum. Bir an önce çözülsün lütfen bu huzursuzluk. Bunca yıl emek verilmiş. Bir kaç kişinin suçunu herkes çekmek zorunda değil. Diğer kaptanlara ve üyelere ödetilen bedel bu olmamalı. Bu benim şahsi düşüncem.

seaBahAR seaBahAR ın ben de yeri çok özeldir. O kapatalım diyorsa sebepsiz, sorgusuz tamam derim. Vardır bir bildiği. Kapatalım gitsin. Herkes başının çaresine baksın.

Zaman, zaman çok değerli.....

Hiç uzun cümleler kurasım yok.
Bugün bildirim de yapılmasın.

Kapatalım.
Kurma zaten sen ne kadar uzun cümle kurarsan kur karşıdaki anlamak istediği gibi anlıyor yorma kendini. Yeter artık huzurlu platform diye dillerde tüy bitti hala aynı konular. Kabak tadı verdi gerçekten.

X