Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eminim o da istemez kapatmayı, o da üzülür ama son olaydan sonra Bahar'ın yazdıklarını hatırlıyor musun Kanguru_ Kanguru_ kaptanım. Bir daha olursa demişti. Daha geçen hafta sular duruldu, yoluna girdi her şey. Çok yıprandık, çok yıprattık seaBahAR seaBahAR ı el emeğiyle, oy çokluğuyla. Yazık değil mi ona da? İki gün şurada tek başımıza bıraksa bizi baksana birbirimize gireceğiz kanlı bıçaklı. Nedir insanlardaki bu ego hırsı anlamış değilim. Aslı astarı kilo vereceğiz. Ben hala Bahar' dan yanayım. Kapansın diyorsa vardır bir bildiği kapansın. Kimsenin kimseyi üzmeye hakkı yok. Çok üzüldü seaBahAR seaBahAR :KK43:
Hatirliyorum tabiki dedigini. Ama bi takimin kaptani gitmek istedi diye bunun bedeli bizlerede odetilmemeli. Giden gider yerine gelen mutlaka bulunur. Bahar tabi yiprandi bu surecde ama ben kapatilmamasindan yanayim

Nedir bu anlamadım niye bu nefret bu kin isteyen gider isteyen kalır burdaki herkes gidici birgün yalnızca takımlar ve emekler kalıcı ne istiyorsunuz birbirinizden bu kadar insanın niye vebaline girmek 20 kişi tartıştı diye 300 kişi ceza alıyor resmen biz motive ediyoruz birbirimizi iyi arkadaşlıklar ediniyoruz ayıp degilmi yaaa ne istiyosunuz

seaBahAR seaBahAR artık kapatalım mı bu diyet takımlarını ? Bugün son kilo bildirimlerini al bence ve bir devir kapansın.

hatayı nerede yaptık biliyor musun ? Ben buldum...

Eskiden tüm kontrol seaBaharda idi şimdi takım kaptanları ele aldı bunu. Ne zaman ki bu takım kaptanları ben insanları istediğim gibi yönlendiriyorum dedi iş kontrolden çıktı. Kaptan diyor ki şuraya gidiyoruz hayde hepsi oraya. Ne oluyorsa 3 gün sonra pişman oluyorlar bunu çözemedim işte...

Hiç uzun cümleler kurasım yok.
Bugün bildirim de yapılmasın.

Kapatalım.

Huzursuzluk dolu özel mesajlar yığılmış posta kutumda. Bu nasıl nefrettir anlamam mümkün değil. Herkes bir şansı hak eder. Adam cinayet işliyor da iyi niyet indirimi alıyor.

Takım kapatma kararı.. kaptanlığı bırakacağı açıklayan iki kaptan..
ve daha bir çok şey.

Benim buradaki amacımı ve emeğimi yanlış değerlendirdiniz sanırım.
Ben kimsenin psikoloğu değilim.

Zayıflamak isteyenler de artık kendilerine başka yer bulsunlar.

Benden bu kadar.

K Kazen rica ediyorum, yarışma topiklerini kapatabilir miyiz?

Şurada bir kaç Ego'lu ve kibirli insanlar yüzünden burada bir sürü insanı est geçip, boşverip kapatmanız sizce gerçekten doğru bir karar mı ????

Huzursuzluk dolu özel mesajlar yığılmış posta kutumda. Bu nasıl nefrettir anlamam mümkün değil. Herkes bir şansı hak eder. Adam cinayet işliyor da iyi niyet indirimi alıyor.

Takım kapatma kararı.. kaptanlığı bırakacağı açıklayan iki kaptan..
ve daha bir çok şey.

Benim buradaki amacımı ve emeğimi yanlış değerlendirdiniz sanırım.
Ben kimsenin psikoloğu değilim.

Zayıflamak isteyenler de artık kendilerine başka yer bulsunlar.

Benden bu kadar.

K Kazen rica ediyorum, yarışma topiklerini kapatabilir miyiz?

Anlamıyorum, anlamlandıramıyorum... çok üzüldüm sizin adınıza. Empati yapıyorum yerinizde olsam aynı kararı verirdim eminim. Ancak burda bissürü insan kader arkadaşlığı yapıyor. Kaptanlığı bırakan için “işte kapı buyur bu da sapı” muamelesi olması gerekiyor naçizane fikrim bu yönde. Yani takım kapatma kararı kaptana ait olmamalı. Ben 4. Takımdan mezun oldum ve ara ara takımıma bakıp durumlar ne alemde diye kontrol ederken takımın kapatılma ihtimalini okudum ve desteğe geldim bu ben değil de bir başkası da olabilirdi. Yani demem o ki gitmek isteyene kapı açık biri gider biri gelir... lütfen kendinizi yıpratmayın. Ha derseniz ki ben yapamıyorum artık kaldıramıyorum o zaman taktir sizin sonuna kadar saygı duyarım.

Böyle saçma sapan mesaj atan arkadaşlara da bi çift sözüm var beceremediğiniz işin çamurunu başka insanlara atmayın. Ben takımımı çok seviyorum arkadaşlıklarımız çok çok iyi. Sizin şımarıklığınızın bedelini bizler ödemek zorunda değiliz. Burda ki amacınız kilo vermek ve verdirmek amacınızı aşmayın.

Son düzenleme:
Neler konusulmus Boyle
biz kaptan degiliz alelade yarismacilariz ama soz hakkimiz oldugunu dusunuyorum.
Ben 3. takimla tanistigimdan beri neredeyse 20 kilo verdim. bunu kendi basima basaramazdim.
takimlar bir siyasi parti mi ki kaptan bitti dedi diye kapansin.
gerekirse istifa eden kaptan bir daha kaptan yapilmasin, bir kaptan sayet takimini dusunuyorsa kendi ayrilir ama takimini kalmasi icin motive eder. ben ciktim takim da kapandi diyen birine de bir daha kaptanlik verilmemeli. giden kaptana arkandayiz yuruu diye gaz vermek yerine uyeler de kaptanini sakinlestirmeyi bilmeli.
burada yarismak icin degil kilo vermek icin variz. herkes once bunu idrak etmeli. Kaptan ne bizim cobanimiz ne de sahibimiz. Kaptan bizim beraber ayni hedefe yurudugumuz yoldasimizdir.
bizim verdigimiz kilolarin kime faydasi var? aldiklarimizin kime?
hepsi kendimize.
boyle bireysel tartismalar yuzunden bu takimlarda yarisan 100 kisiyi nasil magdur etme karari alirsiniz K Kazen

Neler konusulmus Boyle
biz kaptan degiliz alelade yarismacilariz ama soz hakkimiz oldugunu dusunuyorum.
Ben 3. takimla tanistigimdan beri neredeyse 20 kilo verdim. bunu kendi basima basaramazdim.
takimlar bir siyasi parti mi ki kaptan bitti dedi diye kapansin.
gerekirse istifa eden kaptan bir daha kaptan yapilmasin, bir kaptan sayet takimini dusunuyorsa kendi ayrilir ama takimini kalmasi icin motive eder. ben ciktim takim da kapandi diyen birine de bir daha kaptanlik verilmemeli. giden kaptana arkandayiz yuruu diye gaz vermek yerine uyeler de kaptanini sakinlestirmeyi bilmeli.
burada yarismak icin degil kilo vermek icin variz. herkes once bunu idrak etmeli. Kaptan ne bizim cobanimiz ne de sahibimiz. Kaptan bizim beraber ayni hedefe yurudugumuz yoldasimizdir.
bizim verdigimiz kilolarin kime faydasi var? aldiklarimizin kime?
hepsi kendimize.
boyle bireysel tartismalar yuzunden bu takimlarda yarisan 100 kisiyi nasil magdur etme karari alirsiniz K Kazen
Kesinlikle katılıyorum,kapatma kararı kaptanlarda olmasın,pire için yorgan yakılmasın artık:KK43:

Arkadaşlar takımları kaptanlar kapatmıyor. Yani kaptanın yetkisi dahilinde değil. Yanlış anlaşılma var. Zaten şuan ki mesele takım kapanması değil, cuma zayıflama yarışmalarının bitirilmesi.
zaten zayiflama yarismasi bitirilecegi icin yaziyoruz laydim :) kaptanlar kapatmiyor elbet ama uyeler kaptan kapattim dediginde yarismaya devam ederlerse kaptanina ihanet olarak goruyorlar, yarismaci kalmadigi icin takim da kapaniyor.

zaten zayiflama yarismasi bitirilecegi icin yaziyoruz laydim :) kaptanlar kapatmiyor elbet ama uyeler kaptan kapattim dediginde yarismaya devam ederlerse kaptanina ihanet olarak goruyorlar, yarismaci kalmadigi icin takim da kapaniyor.

Sorun o da değil canım benim. Kapansın takım sorun yok. Bugün kapanır, yarın bir gün yine açılır. Sonuçta tek takım yok bu topikte. Giden gider, kalan kalır. Ama bu son olaylar o kadar büyük ve bıkkınlık verecek derecedeydi ki herkes gerildi, herkes yıprandı. Yıllardır buradayım Bahar' dan ilk kez duydum bu kapatalım lafını. Demek ki bıçak kemiğe dayanmış artık. Olması gereken bu değil ama ilk mesajımda şahsi düşüncemi söyledim. Ama bu topiği ayakta tutan kişi seaBahAR seaBahAR dır. O her defasında ben değilim, kaptanlardır dese de o olmasaydı bu yarışma 10 yılını tamamlamazdı. Her defasında kaptanların ne kadar önemli olduğunu söyledi defalarca. Ama maalesef ki bazı kaptanlarımız çok yüz bulup tepesine çıktılar. Eğer durum kapatılmayı gerektiriyorsa kapatılsın. O çok değerli kaptanlarımız da başka yerlerde yaparlar kaptanlıklarını. Burası da kimseye kalmaz!

Arkadaşlar takımları kaptanlar kapatmıyor. Yani kaptanın yetkisi dahilinde değil. Yanlış anlaşılma var. Zaten şuan ki mesele takım kapanması değil, cuma zayıflama yarışmalarının bitirilmesi.
Bizde onun için itiraz ediyoruz işte kapanmasın diye :KK59:

Sorun o da değil canım benim. Kapansın takım sorun yok. Bugün kapanır, yarın bir gün yine açılır. Sonuçta tek takım yok bu topikte. Giden gider, kalan kalır. Ama bu son olaylar o kadar büyük ve bıkkınlık verecek derecedeydi ki herkes gerildi, herkes yıprandı. Yıllardır buradayım Bahar' dan ilk kez duydum bu kapatalım lafını. Demek ki bıçak kemiğe dayanmış artık. Olması gereken bu değil ama ilk mesajımda şahsi düşüncemi söyledim. Ama bu topiği ayakta tutan kişi seaBahAR seaBahAR dır. O her defasında ben değilim, kaptanlardır dese de o olmasaydı bu yarışma 10 yılını tamamlamazdı. Her defasında kaptanların ne kadar önemli olduğunu söyledi defalarca. Ama maalesef ki bazı kaptanlarımız çok yüz bulup tepesine çıktılar. Eğer durum kapatılmayı gerektiriyorsa kapatılsın. O çok değerli kaptanlarımız da başka yerlerde yaparlar kaptanlıklarını. Burası da kimseye kalmaz!
seaBahAR seaBahAR in nasil efor harcadigi ne kadar ciddiyetle burasi icin calistigi sirf yeni acilan grafikler konusundan belli. cok guzel bi is yapiyor ve bir cok insanin hayatini degistirdi burasi. Elbette kaptanlar cok onemli ama uyeler gibi onlar da gelip gecici, sorumluluklari kaptan olduklari surece var. istifa ettikleri andan itibaren takim uzerinde etki etmemeleri gerek. sayet buna yelteniyorlarsa kaptan olma amaclari kendi egolarini yukseltmekten oteye gitmemis demektir. Kazen biraz ani cikisli bugun kapatiriz der yarin vazgecer :) ama seabahar in yazmasindan dolayi uzuldum ve yorum yapma geregi hissettim.

seaBahAR seaBahAR in nasil efor harcadigi ne kadar ciddiyetle burasi icin calistigi sirf yeni acilan grafikler konusundan belli. cok guzel bi is yapiyor ve bir cok insanin hayatini degistirdi burasi. Elbette kaptanlar cok onemli ama uyeler gibi onlar da gelip gecici, sorumluluklari kaptan olduklari surece var. istifa ettikleri andan itibaren takim uzerinde etki etmemeleri gerek. sayet buna yelteniyorlarsa kaptan olma amaclari kendi egolarini yukseltmekten oteye gitmemis demektir. Kazen biraz ani cikisli bugun kapatiriz der yarin vazgecer :) ama seabahar in yazmasindan dolayi uzuldum ve yorum yapma geregi hissettim.
Çokkkk haklısın canımmmm :KK200:

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 558. ETAP En Büyük TÜRKİYE Sonuç Listesi
( 9-16 Şubat)

***13.TAKIM 558. ETAP***

Bademellaa (55.7///) Bildirim yapmadı. İzne ayrılmak istiyor
cankizzzz (93.8/93.3/0.5/%0.53)

Zerra (65.9/64.6/1.3/%1.97)
umudum2 (65.5/64.9/0.6/%0.92)
LAydLiNe (65.6/64.7/0.9/%1.37)
Behmen (75.3/75.1/0.2/%0.27) İzne ayrılmak istiyor
Nurdan1616(66.2/66/0.2/%0.30)

aylahl(82.5/81.7/0.8/%0.97)
ada81(69.1/68.6/0.5/%0.72)
bilmece811 (62.5/61.2/1.3/%2.08) Yeni üye Baş.Tar: 4 Şubat 2018 Baş.Kilosu: 66.8 Hedef: 54
polekey2244(73/71.7/1.3/%1.78) Yeni üye Baş.Tar: 4 Şubat 2018 Baş.Kilosu: 75 Hedef:60

13. Takım ortalaması: %0.991

***14. TAKİM 558. ETAP***

munter (66.6/ 65.9/ 0.7/1.05%)
UMEYYE(66.8/65.7/ 1.1/1.65)

06Derya (82.1/ 81.9/ 0.2/0.24%)
tgb1907 (72.00/71.70/0.3/0.42 % )
SchonerDuft (71.90/70,30 /1,60 /2,23% )

14.Takım Ortalaması :%1,118

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 558. ETAP En Büyük TÜRKİYE Sonuç Listesi
( 9-16 Şubat)

***3. Takım 558.Etap***

Ayaklarım3kilo: (81/80,1/0,9/%1,11)

Mavi kedi : (62,5/62/0,5/%0,80) hedefini 58 olarak revize etmek istiyor
geodal : (64,5/64/0,5/%0,78)
gammy : (63,4/62,3/1,1/%1,74)
Cigdemm85 : (69,8/69,6/0,2/%0,29) kendi isteğiyle ayrıldı
Sismaniye : (63,8/63,6/0,2/%0,31)
Ladyamore : (69,7/68,7/1/%1,43)
Sahgull : (73,2/73,8/+0,6/%-0,82)
Ervanazlim : (82,2/81,4/0,8/%0,97)
ASABA : (109/107.2/1,8/%1,65) yeni üye, baş.tarihi 02/02/2018 , baş.kilosu 114,4 , hedef kilosu 85
Uykucu melek : ( 66,3/66,2/0,1/%0,15) yeni üye, baş.tarihi 05/02/2018, baş.kilosu 69,1 , hedef kilosu 55

3.Takım ortalaması : % 0,765

***13.TAKIM 558. ETAP***

Bademellaa (55.7///) Bildirim yapmadı. İzne ayrılmak istiyor
cankizzzz (93.8/93.3/0.5/%0.53)

Zerra (65.9/64.6/1.3/%1.97)
umudum2 (65.5/64.9/0.6/%0.92)
LAydLiNe (65.6/64.7/0.9/%1.37)
Behmen (75.3/75.1/0.2/%0.27) İzne ayrılmak istiyor
Nurdan1616(66.2/66/0.2/%0.30)

aylahl(82.5/81.7/0.8/%0.97)
ada81(69.1/68.6/0.5/%0.72)
bilmece811 (62.5/61.2/1.3/%2.08) Yeni üye Baş.Tar: 4 Şubat 2018 Baş.Kilosu: 66.8 Hedef: 54
polekey2244(73/71.7/1.3/%1.78) Yeni üye Baş.Tar: 4 Şubat 2018 Baş.Kilosu: 75 Hedef:60

13. Takım ortalaması: %0.991

***14. TAKİM 558. ETAP***

munter (66.6/ 65.9/ 0.7/1.05%)
UMEYYE(66.8/65.7/ 1.1/1.65)

06Derya (82.1/ 81.9/ 0.2/0.24%)
tgb1907 (72.00/71.70/0.3/0.42 % )
SchonerDuft (71.90/70,30 /1,60 /2,23% )

14.Takım Ortalaması :%1,118

X