Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

cok teşekkürler kızlar :KK200:
zatn takımın basında ben vardım ama disiplin için gerekliydi resmi olarak kaptan olmam :KK51:
dogurana kadar burdayım korkmayın:KK53: 7 ay sorun cıkarmam giderkende birini bulur öyle giderim :dondurma:
Hayirli olsun cnm kolay gelsin :)

Bir takımdaki pürüz daha çözüldü.. :nazar: :KK9:

İçimden geldi.. huzur güzel şey yahu.

pr_01_11735.jpg

zatn takımın basında ben vardım ama disiplin için gerekliydi resmi olarak kaptan olmam :KK51:
dogurana kadar burdayım korkmayın:KK53: 7 ay sorun cıkarmam giderkende birini bulur öyle giderim :dondurma:
Hayırlı olsun kaptanım.. :nazar:
Senden ilk ricam, bir zaman yaratıp karar defterini okuman..
şimdiden teşekkür ederim.
Sağlıklı bir hamilelik dönemi dilerim.

sevgili editörüm seaBahAR seaBahAR
14. takım kaptanı olarak kaptinn kaptinn ' a referans olan kaptanlar 5. takım kaptanı toplight toplight ve 6. takım kaptanı Kanguru_ Kanguru_ 'dir bilginize
Sevgili biricik yardımcım kaptanım pürüzlerin çözümünde verdiğin destek için tüm takımlar adına teşekkürler.. :KK200:
Hafta sonu güncelleme yapmak üzere notumu aldım.
Hepimize hayırlı olsun.

Eki Görüntüle 2114679

Sevgili biricik yardımcım kaptanım pürüzlerin çözümünde verdiğin destek için tüm takımlar adına teşekkürler.. :KK200:
Hepimize hayırlı olsun.
evet ilk fırsatta okuyup takımımla da paylaşıcam onlarında incelemesini sağlıcam :)
cok teşekkürler Allah razı olsun :dua:
toplight toplight cok yardımcı oldu bize sağolsun :KK200:

Eki Görüntüle 2114679

Hepimize hayırlı olsun.
sana yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :21:
evet ilk fırsatta okuyup takımımla da paylaşıcam onlarında incelemesini sağlıcam :)
cok teşekkürler Allah razı olsun :dua:
toplight toplight cok yardımcı oldu bize sağolsun :KK200:
canım referans olmak bunu gerektirir sorunu çözmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz
seaBahAR seaBahAR Merak etme canım sen dutluk olacak yine buralar :KK68::KK68::KK200::nazar:

:KK70::KK70::KK70::KK53:
sevgili kaptanım amacımız aynı buraları dutluk haline getirmek :KK60:

Hayırlı uğurlu olsun :KK66:
Rabbim mucizeni de sağlıkla hayırlı bir şekilde kucağına almayı da nasip eder inşallah...Aminnnn

Merhaba Sevgili Kaptanlarım,
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Kısa bir süre önce yaşanan tatsızlıklardan sonraki gelişmeleri kısaca aktarmak istiyorum.

Farklı zamanlarda olmakla beraber, gerek 7. ve gerekse 9. takım yönetim kadroları ile özelden görüşmeler yaptık.
Kendilerine bundan sonraki zamanlarda takınacakları tavırlar hakkında söylemiş oldukarı olumlu sözler için hepiniz, huzuru kaçmış olan herkes adına teşekkür ediyorum.

Bir daha aynı olayların yaşanmayacağı görüşündeyim, siz de aynı beklentide olun lütfen.

Yeniden 12 takım olduğumuzu duyuruyor ve 7. takımın yarışma topiğini açıyorum.

Elbirliği ile huzur dolu günler diliyorum. :nazar:
Kalın sağlıcakla.

Sevgili arkadaşlar,

Kurucusunun sevgili yardımcım toplight toplight kaptanımın olduğu ve Cuma Zayıflama Yarışması'nı grafiklerle anlatan bir başlığımız var.
Beğeni sayılarından yola çıkarak; henüz pek alışmadığınızı düşünüyorum.

Bugün 5 grafik ekledim. Sonuncu grafik mesajında eklediklerimin hepsini toparladım. Bakmanızı dilerim.

Yarın görüşmek ümidiyle, iyi geceler.

Sevgili arkadaşlar,

Kurucusunun sevgili yardımcım toplight toplight kaptanımın olduğu ve Cuma Zayıflama Yarışması'nı grafiklerle anlatan bir başlığımız var.
Beğeni sayılarından yola çıkarak; henüz pek alışmadığınızı düşünüyorum.

Bugün 5 grafik ekledim. Sonuncu grafik mesajında eklediklerimin hepsini toparladım. Bakmanızı dilerim.

Yarın görüşmek ümidiyle, iyi geceler.
Aa ben sadece mezun grafigini gormustum hemen kosuyorum zaten cocuklardan ve islerden o grafiklerin devamini getiremedim en kisa surede devamlari gelecek:KK55::KK55:

seaBahAR seaBahAR K Kazen Mune Mune
Gectigimiz haftalarda 2 takim arasinda bi sorun yasandi
Biz olay aksami cuma gunu konuyu kapatmistik ve gerekli gorulen kisiler cezasini aldi
Ama 7.takimda olayin ertesi pazar gunu
Ozellikle ben ve takimim hedef haline getirildi
Birsuru hakaretler iftiralar vs.
Biz bahara ve yonetime saygimizdan, onlar daha fazla zor durumda kalmasin diye hic birine cevap vermedik farkimizi gosterip sukunetimizi koruduk

Ama simdi gordukki biz bosuna susmusuz, o kadar lafi bosuna yemisiz
Cevap versek bizde nasil olsa 2 gun sonra geri gelecekmisiz
Bizim 7.takimla degil (orda kaliteli isimlerde var cunku) kisilerle problemimiz var
Ve bu kisilerle ayni ortamda bulunup tukurdugumuzu yalamak istemiyoruz

O yuzden yarin itibariyle 9.takim KAPATILACAKTIR

Herkese huzurlu, adil yarismalar

Son düzenleme:
X