Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

@Kazen @Mune seaBahAR seaBahAR

Çok özür diliyorum amacım kesinlikle saygısızlık yapmak değil ama büyük bir yanlışlık yapılıyor. Böyle olmaz resmen idam bu. Ben sabahtan beri yazılanları geçmiş olaylar sanıyorum daha akşam farkettim olanları. Bir takımda herkesi silip yakıp diğer takıma hak vermek büyük haksızlık.

Ne 7. Takım ne diğer takımlar haklı diyemem. Hiç biri haksız da diyemem. Ama ortada yapılan herşey aynı. Birinin diğerinden farkı yok. Neden bütün diyet bir takıma ödetiliyor ki.

Gidenler kendi isteğiyle ayrıldı yazmışsınız. Hiç kimse KK dan güle oynaya ayrılmıyor. Eğer ayrılma kararı alınıyorsa büyük kırgınlık vardır. Bizler siteye bu kadar anlam yükleyip neredeyse hayatımızın yüzde 90 ınını burada geçirirken sizler neden bi anda gözden çıkarıyorsunuz herkesi.

Yılların emeği var bir takımın üzerinde bu kadar kolay kapanmamalı. :KK43:

Yapılacak bir şey mutlaka vardır. Böyle silip atmak yerine büyüklerimiz olarak bir yol gösterseniz. Herkes üzgündür eminim. :KK43: sinirle herşey söyleniyor insanız duygularımız var. Ama son şansı herkes hakeder:KK43:
Bu paylaşımı okuduktan sonra 7.takıma gittim neler oluyor diye.. Çok şaşırdım ve üzüldüm..
Bunca insan.. Bunca emek..

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda yer alan kararlar, bu mesajın yayımlanma anından itibaren geçerlidir.
Oylamaya sunulmayacaktır.

KARAR 1
Bir yarışmacı, diğer yarışmacıya ve/ya takıma iğneyeleyici, hakaret içeren, küçümseyen, saygı yoksunu mesaj yazamaz.
Takımlar arası bu türde tartışmalar olduğunda, ilgili kişiler site kuralları gereği ceza alır.

İlgili takımlar bir sonraki etapta yarışma dışı kalır. Yarışmaya dahil oldukları etapta, ortalamalar ikiye bölünür.

Tekrarı halinde bir kez daha yarışma dışı kalacaktır.
Üçüncü kez aynı sebepten yarışma dışı kalan takım üyeleri ve yönetim kadrosu diskalifiye edilerek, takım kapatılır.

Bu kural içeriğinde; sizlerden bu tür konuşmalara denk geldiğinizde bana ivedi olarak özel mesajla ilgili mesajın linkini atmanızı rica ediyorum.

KARAR 2
Yarışma kurallarının iyileştirilmesine dair öneriler bundan sonra bana özel mesaj ile iletilecektir. İlgili kuralı öncelikle ben değerlendireceğim. Gerekli ve uygun görürsem oylama başlatacağım.

KARAR 3
Herhangi bir yarışmacıyı diskalifiye etme kararı vereceğiniz zaman öncelikle bana özel mesajla diskalifiye nedenini açıklayacaksınız. Ben gerekiyorsa üye ile görüşeceğim. Diskalifiye ile ilgili son kararı ben vereceğim.

KARAR 4
Kaptan değişikliklerinde iki referans almadan önce kaptan adayını bana özel mesaj yoluyla ileteceksiniz. Kaptanın değerlendirmesini öncelikle ben yapacağım. Uygun görürsem, referans isteyeceksiniz.

KARAR 5
Transfer olan üye, ayrıldığı takımın bildirim listesinde son kez yer almayacak. Transfer olduğu takıma geçtiği an itibariyle yeni takımın listesinde olacak ve “x takımdan transfer oldu” notu yazılacak.

İlgili kararlar, Karar Defteri’nin ilgili bölümlerine montelenecektir, bilginize.
Aklıma takılan bir soru..
Bunca zamandır özel mesajlardan uzak durmaya çalıştın. Ki burdaki paylaşımları bile zaman kavramından dolayı okumayıp etiketlememizi istedin..
Şimdi bunca özel mesajla nasıl başa çıkacaksın canım?
Zira ben gibi gerekmedikçe özel mesaj atmayan da olacak, her kafasına estiğinde özel mesaj yollayan da..

İmzamı da güncelliyorum arkadaşlar, özellikle ilk madde bütün üyeleri ilgilendiriyor. Bu nedenle bütün takımların okunmasını sağlayınız.
Gönüllü bir arkadaşım mesaj linkini kopyalayarak takımlara dağıtırsa sevinirim.

Birinci kural gereği 9. takımı bu hafta etap dışı bırakmam gerekir, ancak bırakmıyorum. Çünkü 9. takımda üslup sorunu olan mesajlar Cuma akşamı yazıldı. Dün özelden görüşme imkanı bulabildiğim arkadaşlarım da bir daha olmamasına özen göstereceklerine söz verdiler.
Bu nedenle şu anda ceza vermeyi etik bulmuyorum.
Çünkü dediğim gibi bu kararlar yayımladığı andn itibaren geçerli ve olaylar bu kararlar öncesinde oldu.

Dilerim "huzur" sağlamak amaçlı bu yaklaşımdan gerekli ders alınmıştır.
püsküütüm , tüm takımlara mesajını ilettim, eline sağlık:KK200:

Sabah beri olan olayları okuyunca kafam allak bullak oldu o_O
Keşke bunların hiç biri yaşanmamış olsaydı :KK43:

Ben kendi adıma ne zaman 7.Takıma baksam çok enerjik bir takım görüyordum :KK66: Hatta daha evvelde itiraf etmiştim bunlar ha bire birinci oluyor nedir bunun sırrı gıcık oluyorum diye :KK48: ama bu gıcık olma durumu asla kötü anlamda olmadı hiç bir zaman aksine imrenerek baktım çünkü inanılmaz bir birlik ve beraberlik vardı ve kilo verme konusunda birbirlerini en güzel destekleyen takımdı bana göre :KK68:Ben bile her fırsatta gidip motive oluyordum :KK66:

Yönetimin kararlarını okudum ve tabiki saygı duyuyorum :KK52: sonuçta kolay değil bir sürü takımla uğraşmak :KK57: Ben şahsen yapamazdım doğruya doğru :KK66:
Uslup konusunda bazılarına göre farklı gelebilir ama bir çok takıma da destek olduklarına ben şahidim :KK66:
Kızlar bir anlık heycanla biraz fevri davranmış olabilirler sonuçta birbirlerine fazlasıyla bağlanmışlardı o_O
Eminim bir iki gün sonra daha doğru yaklaşırlar :KK66:

Haddim değil ama :oops: 7. takım kapanmasa ne kadar güzel olurdu :cry:
Hani atıyorum şöyle 1 haftalık ceza olsa son ihtar hesabı olmazmı :KK22:

Aklıma takılan bir soru..
Bunca zamandır özel mesajlardan uzak durmaya çalıştın. Ki burdaki paylaşımları bile zaman kavramından dolayı okumayıp etiketlememizi istedin..
Şimdi bunca özel mesajla nasıl başa çıkacaksın canım?
Zira ben gibi gerekmedikçe özel mesaj atmayan da olacak, her kafasına estiğinde özel mesaj yollayan da..

akrebim teşekkür ederim bu ayrıntıyı yakaladığın için..
gönül isterdi ki.. ben bu kararları almak zorunda kalmayayım, kaptanlar sorumluluklarını yani ilk başta takımdaki huzuru sağlyabilsin.. kavgalar çıkmasın.. kimse ceza almasın. vs. vs. vs.

Ben de sadece raporlarla uğraşayım. Çünkü onlar bile benim yaşantı akışımı büyük ölçüde etkiliyor.

Yapacak bir şey yok..

Dayanabildiğim yere kadar.. Orası neresi hiçbir fikrim yok.

püsküütüm , tüm takımlara mesajını ilettim, eline sağlık:KK200:

Çok teşekkür ederim monişim.. ellerine sağlık.

Merhabalar,
Ben 1 şubattan itibaren rejim yapıyorum. Daha doğrusu sağlıklı beslenme diye biliriz. 84.10 kiloyum. 88 kilo ile başlamıştım. Bir arkadaşım kadınlar klubünün kilo vermek için bu uygulamasından bahsetti. Bende yeni bilgiler öğrene bilmek. Hatalarımı görebilmek için takımlarınıza katılmak istiyorum. Sizde uygun görürseniz tabiki oyi günler.

yok.. hala gidemiyorum.

hayatımı kaybettim.. hükümsüzdür.
seaBahAR seaBahAR bence senin de kafanda soru işretleri kaldı bence için rahat değil. :KK43:

Ben kabul etmiyorum olanları. Daha adaletli çözümler olabilir. Yok konu kapandı diyorsanız bişey diyemem.

Kim haklı kim haksız tartışılmasına gerek yok. Her iki taraf da haksız. Ben 7. Takımı sevmem ki daha yeni büyük olay yaşadık benim de takımım kapanma noktasına geldi. Ama ohhh iyi oldu diyemiyorum. Olmadı çünkü. Yorulduğunu biliyorum çok iyi anlıyorum ama bu takım böyle giderse çok büyük haksızlık olacağını düşünüyorum.

Mesajı yazdıktan sonra gördüm tamam ne diyelim
Evet sayin kaptan bizim takimimizla problemler yasandi,kavgalar edildi,kiranlar oldu,kirdiklarimizda oldu.Ve sonunda onca emek verdigimiz takimimiz kapatildi.Takim kapatilabilir ancak bizler yine beraberiz.Burada paylasim yaparak kilo verdik,motive olduk,motive ettik derece yapmak icinde elimizden geleni yaptik.Cunku emin ol takim sorumlulugumuz cok ust noktadaydi.

Evet buranin sahibi seabahar olabilir.Ancak burada bizler variz var oldugumuz surece yarismalar var

Bir anda takim kapatmak olmadi.Bizlere yazik edildi.Tarafsiz durulmasi gerekirken durulmadi.

Evet takim kaptanimin mizaci ters geldi.Asla kimsenin savunmasini yapmiyorum.Ancak uyesi bulunmadigi halde neden takimimiza gelip her kelimeleri uzerlerine alinip kiblemek icin siraya girildi.

Dikkat ederseniz en aktif takimdi takimimiz.Gunde binlerce mesaj yazilan gece yarilarina kadar susmayan bir takimdi

Sayin kaptan size yazma acimda su
Evet kavgalar edildi ancak adalet tektir
Adalet kafaya gore degildir
Adil durusunuz icin tesekurler
Dogru birdir cunku

Uslubuma cok dikkat etmeye calistim
Ancak burada uslubunda goreceli bir kavram oldugunu gordum.

Gözden kaçıranlar için ufak bir hatırlatma yapayım:

13. Takım eski kaptanı berilceee berilceee kaptanlık görevini bıraktığını, aşağıdaki mesajla açıklamıştı.

Sayın edıtörüm aldığınız kararlar mutlaka ki sorgu kabul etmeyıp dırek karar defterınde olmasına saygım sonsuz.

Şüphesiz bızlerın sükünetı,daha mutlu mesut paylaşımlar yapmamız adına olduğunu düşünüyorum.

Ama bazı kararlarınız düşüncelerıme cok ters mesela,

Takım içi sorumluluk bendeyse dıskalıfıye hakkıda kaptanındır bana göre

Yıllardır burdayım ve parmakla sayılı dıskalıfıye yaptım gerekçede takıma uğramayıp bıldırım yapmamasından kaynaklıydı

Aslında her madde hakkında yazacağım bırseyler var ama zamanınızı almak istemem

Zaten kuralların genelıne bakıldığında bana göre askerı bır düzen var

Reel hayatta bıle bu kadar kurallarla kendımı hıc bağlatmadım

Aldığınız bır cok karar düşüncelerıme cok ters bu durumda 13. Takımın görünen kaptanı olmak istemıyorum-13. Takımda herkes kaptandır amacımız sadece bırbırımıze daha verımlı olmak adına-

Takımı atıp gıtmek gıbı algılanmasını istemem @philosophergirl kaptan olarak önerecegım bır isimdir.

Bu yazdıklarımda 1. Kurala aykırı bır durum varsa hemen diskalifiye edebılırsınız.

Bır saygısızlığımda varsa @Mune abla üyelık iptalımı yapabılır

Sevgıyle kalın

Ben de önerdiği yeni kaptan adayını incelemeden önce, 13. takımın eski kadim kaptanı LAydLiNe LAydLiNe dan, yeniden 13. Takımda kaptan olmasını rica ettim.

Kendisine çok teşekkür ediyorum. Beni kırmadı ve elini taşın atına sokmaya gönüllü olduğunu iletti.

Eski üyeler bilir. Özellikle de üslup, özen, kişilerle yapıcı iletişim konusunda mükemmeldir.

Sonuç olarak; 13. Takımın yeni kaptanı LAydLiNe LAydLiNe dır. Yardımcı kadroya dokunmadan karar defterini güncelliyorum şimdi.. ve kendisine başarılar diliyorum.

Evet buranin sahibi seabahar olabilir.Ancak burada bizler variz var oldugumuz surece yarismalar var

Sadece bu kısmı alıntıladım.. çünkü bu doğru değil.
Lütfen haksızlık etmeyiniz.
Defalarca dile getirdiğim bir şeyi tekrar dile getiriyorum:

Ben buranın sekreterya işlerini yapıyorum. Üyeler olduğu için yarışma var. Kaptanlar olduğu için de üyeler var.

Bunun aksi br söylemde hiçbir zaman bulunmadım.

Gözden kaçıranlar için ufak bir hatırlatma yapayım:

13. Takım eski kaptanı berilceee berilceee kaptanlık görevini bıraktığını, aşağıdaki mesajla açıklamıştı.

Ben de önerdiği yeni kaptan adayını incelemeden önce, 13. takımın eski kadim kaptanı LAydLiNe LAydLiNe dan, yeniden 13. Takımda kaptan olmasını rica ettim.

Kendisine çok teşekkür ediyorum. Beni kırmadı ve elini taşın atına sokmaya gönüllü olduğunu iletti.

Eski üyeler bilir. Özellikle de üslup, özen, kişilerle yapıcı iletişim konusunda mükemmeldir.

Sonuç olarak; 13. Takımın yeni kaptanı LAydLiNe LAydLiNe dır. Yardımcı kadroya dokunmadan karar defterini güncelliyorum şimdi.. ve kendisine başarılar diliyorum.

Güzel sözlerin ve güzel düşüncelerin için çok ama çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte yine eski güzel günlerimize döneriz. İyi ki varsın @seaBahAR :KK200:

Sadece bu kısmı alıntıladım.. çünkü bu doğru değil.
Lütfen haksızlık etmeyiniz.
Defalarca dile getirdiğim bir şeyi tekrar dile getiriyorum:

Ben buranın sekreterya işlerini yapıyorum. Üyeler olduğu için yarışma var. Kaptanlar olduğu için de üyeler var.

Bunun aksi br söylemde hiçbir zaman bulunmadım.
Sahibinden kastim buranin bas kaptani oldugunuzu soylemeye calistim

Güzel sözlerin ve güzel düşüncelerin için çok ama çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte yine eski güzel günlerimize döneriz. İyi ki varsın @seaBahAR :KK200:
Canımmm
Biz seni çok sevdik kısa zamanda
Ben eminim başarıyla altından kalkıcaksın
Tebrik ederim hem hüzünlüyüm hem çokkkk mutlu:KK200:

X