Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

samp770cf4f71843951b.jpg

3. Takımdan Denas14__ Denas14__ 11 haftada 11,9 kilo vererek mezun olmuştur. :nazar:

Karnesi:

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-68#post-54803530

Kaldı iki karne..

Bu gece bitirmeye çalışıyorum sevgili arkadaşlar.. Çünkü bu hafta, özellikle de ilk iki gün zaman ayıramayacağım. Sonrasında kalan analizleri bitireceğim.

Yarışmaya dair sıkıntılarınızı her daim özel mesajla paylaşabileceğinizi tekrar hatırlatıyorum. Birine bir şey söylemeden ve/ya bir karar almadan önce bana bir danışın. Belki hemen cevap veremeyebilirim ama mutlaka cevap veririm. Her fikre saygı duyarım, yeter ki üsluba dikkat edilsin.

Benim tek amacım burada sizin kilo vermenizi motive etmek. Zaten platformumuzun adı da Zayıflama Yarışması.
Bunu bilen ve idrakinde olarak burada ve yapıcı olan herkese teşekkür ederim.

Bir ricam daha var.. yeni üyeler için yaptığımız son değişiklik nasıl gidiyor? Yaşadığınız sorun varsa lütfen iletin. Sizin için daha iyi olmadıysa iptal edelim.

seaBahAR seaBahAR bir sorum olacak, mezun olan o gruptan ayrılıyor değil mi ?

Duruma göre değişebiliyor.

Kısa vadeli hedef belirleyip mezun olan ve sonrasında kalan kilosunu vermek için yarışmaya tekrar devam eden kişiler var. Ancak bunu yapabilmesi için aradan 6 ay geçmesi gerekiyor. Bu süre zarfında da takımında kurduğu dostlukları devam ettirmek istediği için kalabiliyor. Ancak 6 ay dolmadan üye listesine dahil olamıyor.

Bazı durumlarda da mezun olduğu halde takımda devam eden, çünkü yönetim kadrosunda olan arkadaşlarımız da olabiliyor. Ancak üye listesinde yer almıyorlar.

Kısa vadeli hedef belirleyip mezun olan ve sonrasında kalan kilosunu vermek için yarışmaya tekrar devam eden kişiler var. Ancak bunu yapabilmesi için aradan 6 ay geçmesi gerekiyor. Bu süre zarfında da takımında kurduğu dostlukları devam ettirmek istediği için kalabiliyor. Ancak 6 ay dolmadan üye listesine dahil olamıyor.

Bazı durumlarda da mezun olduğu halde takımda devam eden, çünkü yönetim kadrosunda olan arkadaşlarımız da olabiliyor. Ancak üye listesinde yer almıyorlar.

Tamam ben mezunlara az sonra yapacağım bir ikonu ekleyeceğim hemde takip etmeniz rahat olur 1 dakika sonra bitiyor

3 mezun var galiba daha da varsa bana etiketleyerek bildirirseniz onlarada bir kep verelim

3 mezun var galiba daha da varsa bana etiketleyerek bildirirseniz onlarada bir kep verelim

Ben kupa veriyorum, siz kep.. Güzel bir takım olmuş.
Kepin ikon olarak sabitlenmesi daha da manalı. Böylece kilo almazlar yeniden..

Peki.. bugüne kadar mezun olmuş olan 380 arkadaşımızı nasıl hallederiz? Ya da bu uygulamaya an itibari ile mi geçiyoruz?
Ellerinize sağlık..

Sevgili K Kazen

Çok yorgunluk vermeyeceksek, kep ikonu uygulamasını 2018 başlangıcından bu yana geçerli kılabilir miyiz? Eğer uygunsa ben bir ara derleyip toplayıp mezunları size özel mesajla ileteyim.

Bir de bundan sonraki aşamalar için, her etap sonrasında mezunları size özel mesajla mı bildireyim.. yoksa paylaşımda etiketlemem yeterli olur mu?

X