Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ellerine emeğine sağlık atom karıncam,diyetdaşım,yoldaşım,kızkardeşim:KK200:
banuşum yanlış bakmadıysam bireyselde 2.lik benim değil ,7.takımdan bir arkadaşımızın.3.benim.vakit varken bakıver tatlışım:KK60:

Hemen bakıyorum canım sağ ol uyarın için :KK66:
Çok dikkatli baktım hesapta ama gözler çavlamadı sanırım :KK70:

Sevgili kaptanlarim,
Takim uyelerinden birisi bildirimk cuma degilde baska bir gun yapsa ben onu cuma gunu listeye yazsam bir sorun olur mu ? Sizlere danismak istedim. Eger sorun olmazda bir takim arkadasim icin oyle yapmayi dusunuyorum

Eger cuma günü yoğunluktan giremeyecek gibiyse son saatte kadar o zaman Perşembe akşamından bildirimini yapabilir canım sıkıntı yok o konuda :KK66:

Sevgili kaptanlarim,
Takim uyelerinden birisi bildirimk cuma degilde baska bir gun yapsa ben onu cuma gunu listeye yazsam bir sorun olur mu ? Sizlere danismak istedim. Eger sorun olmazda bir takim arkadasim icin oyle yapmayi dusunuyorum
Bu daha önce benım basıma gelmıstı
Amelıyat olacaktı salımı crs mı tartılmıştı hatırlamıyorum şimdi
Ben cuma lısteye kılosunu yazmıştım
Bir sürü olay olmustu
Yarın bıldırecek haftaya cumaya yazacaksan olmaz gıbı ama crs prs tartılıp mazeretıde varsa bana göre olur

Bir sürü olay olmustu
Yarın bıldırecek haftaya cumaya yazacaksan olmaz gıbı ama crs prs tartılıp mazeretıde varsa bana göre olur
Hallettik ablam ya gerek kalmadi ❤

Bir sürü olay olmustu
Aylindi dimi o olay öyle olmamıştı. Kanguru_ Kanguru_ diyor ki üyem hep cumartesi tartılsın ben o kiloyu cuma günleri alayım. Biz cumadan cumaya tartılıyoruz o da cumartesiden cumartesiye tartılacak. Ben fikrim yok dedim ama burda konu tam anlaşılmadı.

Aylindi dimi o olay öyle olmamıştı. Kanguru_ Kanguru_ diyor ki üyem hep cumartesi tartılsın ben o kiloyu cuma günleri alayım. Biz cumadan cumaya tartılıyoruz o da cumartesiden cumartesiye tartılacak. Ben fikrim yok dedim ama burda konu tam anlaşılmadı.
Hııı anladım
Hafıza süper yalnız

sahgull sahgull kaptanım yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Emeği geçen bütün kaptanlarıminda ellerine sağlık...
Ayrıca bu hafta çokta iyi kilo vermissin tebrik ediyorum.
Kolay gelsin.
Canım benim ne demek herzaman birbirimize yardımcı olucaz:KK200:
Teşekkür ederim canım :KK68:

Sevgili arkadaşlar,

Geçen hafta bahsettiğim, yarışmaya dair ve oylamaya sunmayacağım kararlarımı açıklamadan önce rutin işlere başlamıyorum haberiniz olsun.
Bu nedenle işler biraz gecikebilir.

Bilginize.

Not: Buraya bir sonraki dönüşüm karar mesajıyla olacak, lütfen takipte kalınız.
Oylamaya sunmadan karar almak da varmış.

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda yer alan kararlar, bu mesajın yayımlanma anından itibaren geçerlidir.
Oylamaya sunulmayacaktır.

KARAR 1
Bir yarışmacı, diğer yarışmacıya ve/ya takıma iğneyeleyici, hakaret içeren, küçümseyen, saygı yoksunu mesaj yazamaz.
Bu kural; yönetim kadroları da dahil olmak üzere bütün üyeleri kapsar.
Bu tür mesaj yazan üyeler yarışmadan diskalifiye edilecektir. Bu tür diskalifiyelerin geri dönüş oylaması olmayacaktır.

Bu kural içeriğinde; sizlerden bu tür konuşmalara denk geldiğinizde bana ivedi olarak özel mesajla ilgili mesajın linkini atmanızı rica ediyorum.

KARAR 2
Yarışma kurallarının iyileştirilmesine dair öneriler bundan sonra bana özel mesaj ile iletilecektir. İlgili kuralı öncelikle ben değerlendireceğim. Gerekli ve uygun görürsem oylama başlatacağım.

KARAR 3
Herhangi bir yarışmacıyı diskalifiye etme kararı vereceğiniz zaman öncelikle bana özel mesajla diskalifiye nedenini açıklayacaksınız. Ben gerekiyorsa üye ile görüşeceğim. Diskalifiye ile ilgili son kararı ben vereceğim.

KARAR 4
Kaptan değişikliklerinde iki referans almadan önce kaptan adayını bana özel mesaj yoluyla ileteceksiniz. Kaptanın değerlendirmesini öncelikle ben yapacağım. Uygun görürsem, referans isteyeceksiniz.

KARAR 5
Transfer olan üye, ayrıldığı takımın bildirim listesinde son kez yer almayacak. Transfer olduğu takıma geçtiği an itibariyle yeni takımın listesinde olacak ve “x takımdan transfer oldu” notu yazılacak.

İlgili kararlar, Karar Defteri’nin ilgili bölümlerine montelenecektir, bilginize.

X