Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bir kaç gündür özel problemlerden dolayı kendi takımıma bile uğrayamadım düzenime girdiğime göre 14. takımla da ilgilenebilirim

elimden geldiğince destek olmaya çalışırım tabiki

Sevgili kaptanlarım, sanırım ben anlatamadım. Sizler ve kardeş takım kaptanı aranızda konuşup, bir destek programı oluşturabilirsiniz. Sizi zorlamadan ne yapabilirsiniz, sırayla birer hafta destek mi olursunuz, bu arada takımın kaptanı ne düşünür, devam mı eder, bırakır mı vs.

Bana cevap verin diye yazmadım yani..

Sorunu olan bir takım var, takım topiğinde aranızda konuşmanız uygun geldi bana.. Referans verdiniz neticede ve takım zor durumda.. Konu budur. Sizin aranızdaki bir iletişim bu yani..

ondan bulamadım o zaman. Çok teşekkur ederim...

ben kardes takim olarak ilgileniyorum. Ama kaptan sorunu halletmis sadece takima uye lazimmis. Onuda halledicez yonlendirme yaparak

ben kardes takim olarak ilgileniyorum. Ama kaptan sorunu halletmis sadece takima uye lazimmis. Onuda halledicez yonlendirme yaparak
Bizde sorun takimdaki uye sayisi değil canim benim takimla ilgilenememem cok teşekkür ederim sadece yeni bi kaptan arayışındayım yoksa cok aday geldi ama daha hic birinin bilgilerini bile kaydedemedim sorun bende takimda degil

Ya kızlar ben bu kalori olayını anlayamıyorum. Günde 1000 kalori alsam haftada kac kilo veririm ? Ve günde 1000 kalorilik bi diyet uygulasam, gunde kac kalori yakmam gerekir kilo vermem icin

Bizde sorun takimdaki uye sayisi değil canim benim takimla ilgilenememem cok teşekkür ederim sadece yeni bi kaptan arayışındayım yoksa cok aday geldi ama daha hic birinin bilgilerini bile kaydedemedim sorun bende takimda degil
Ben kaptinn le konustugumda uye sayimiz az demisti :/ senin islerin ne zaman biter yada biter mi mesela bi kac hafta sonra ilgilenebilirim dersen ozamana kadar bende ilgilenebilirim. Yardimcin yok mu o ilgilense gelen uyelerle. keptin istemez mi kaptanlik yapmak acaba

kaptan mı arıyosun bilmiyodum ki ben onusorunu hallettik sanıyodum
ben sorun cözüldü sanıyodum canım tamamen benim hatam zaten 14.takım kaptan yardımcılıgı görevindeyim şu an
düğün ev vs derken anca düzen oturtturabildim bi kaç haftaya kaptanlıga geri dönerim inşallah sorunda tamamen çözülmüş olur

Sevgili arkadaşlarım, konuya dair yazdığım ilk mesajı lütfen okur musun bir kez daha..
14. takımın problemini "aranızda" konuşarak, sonucu bize iletmenizi rica etmiştim.
Aranızda, 14. takım topiğinde konuşarak planlarsanız sevinirim.
Göstereceğiniz özen için şimdiden teşekkürler.

Evet kuzum kaptan arayışındayım sende sadece isteyken girebiliyosun takimda her zaman bulunabilecek disiplini saglayabilcek birine ihtiyacımız var biliyosun

Mesaj arkada kalmış, size kolaylık olsun diye getirdim buraya tekrar:

Tamamdir canim kusura bakma buraya taşındı konu hemen kapatiyorum ve sessiz bi arayışla devam ediyorum

Tamamdir canim kusura bakma buraya taşındı konu hemen kapatiyorum ve sessiz bi arayışla devam ediyorum
Hayır tatlım, kusura bakmadım. Bu senin sessiz bir arayış devam etmeni gerektiren bir durum değil. Birlik ve beraberlik gerekiyor, laf değil, eylem gerekiyor.
Ortada bir problem var.. ve bu problemin ivedilikle çözülmesi gerekiyor.
Eğer çözülmüyorsa gerek kardeş takım gerekse kaptan referanslığı sistemlerimiz hiçbir işe yaramıyor demektir.
Ben işin öncelikle bu kısmıyla ilgileniyorum.

O nedenle bir kez daha aşağıda ismini yazdığım kişilerden, ne yapacaklarına dair 14. takım topiğine giderek seninle irtibata geçmelerini rica ediyorum. Birer hafta sırayla mı bakarlar, sen bu arada kendini toparlayabilir misin, ya da yeni bir kaptan arayışına mı gidersiniz.

Lütfen bir şekilde 14. takım topiğinde iletişime geçiniz sevgili:
toplight
askrhpozitif
Kanguru_

Tamam canim toplight la iletisimdeyiz biri varmış aklinda konusucaz gelince beraberce halledicez

sevgili bahar biz şekerpancarı ile özelden iletişim halindeyiz burayı gereksiz yere meşgul etmeyelim diye kaptan netleşene kadar takımın yanındayız

sevgili bahar biz şekerpancarı ile özelden iletişim halindeyiz burayı gereksiz yere meşgul etmeyelim diye kaptan netleşene kadar takımın yanındayız
Teşekkürler bilgilendirme için..
Konunun paylaşım alanına taşındığını görünce ister istemez tekrar hatırlatmam gerektiği kanısına vardım, kusura bakılmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…