Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bende akil edemedim deadline kusura bakma kötü bir haber aldim,pek kafam yerinde degil.
tekrar kusura bakma.
oldu artık canım önemli değil bende bu aralar çok yoğunum yardımcımda yok aktif ortada kaldık gibi oldu bu hafta ne yapalım yetişemedim düşünmen yeter seninde üzüntün neyse çabucak düzelir inşallah

seaBahAR elimde olmayan sebeplerle 1. takım listesini zamanında paylaşamadığım için bu hafta etap dışı kaldık sana iki iş çıkmasın şimdiden bilgilendirmek istedim

bu arada sonuç listeleri hazır dereceye giren tüm takımları ve bireysel dereceleri tebrik ederim bu hafta çok güzel kilolar verilmiş herkesi tebrik ederim

Canim saglik olsun da kardes takiminiz yada sen kaptan oldugunda refarans olan kaptanlar el atmaliydi bana gore olaya kardes takim ve referans kaptanlar bu gibi durumlarda olmali yardima kosmali diye dusunuyorum bir de aktif bir yardimci bulursan iyi olur tatlim butun sorumlulugun tek kiside olmasi zor tatlim

evet kaptanım farkındayım ve zorlanıyorum yetişemiyorum bu aralar birde çok yoğun çalışınca bazen giremiyorum takımda aktif yerdım edecek kimse kalmadı ama gerçekten ihtiyacım var

deadline ellerine sağlık ....

diğer konuda da toplight kaptanıma katılıyorum , bence de kardeş takım olayı aktif hale gelmeli ..

hem liste paylaşımında , hem yüzde kontrolünde ... hatalar oluyor , olabiliyor ... geç kalma , yetişememe de olabiliyor ... her takımın kardeş takımı aktif işlese yine

evet aslında aktif kardeş takım çok iyi olur her iki taraf için de birde tüm kaptanlar her takıma bakamaz ama kardeş takımını girdiği zaman kontrol edebilir bende katılıyorum aus kaptanım

evet aslında aktif kardeş takım çok iyi olur her iki taraf için de birde tüm kaptanlar her takıma bakamaz ama kardeş takımını girdiği zaman kontrol edebilir bende katılıyorum aus kaptanım
Bence gündüzden listeni paylaş canım. Mesela öğle tatilin varsa ya da müsait olduğun saatte. O saate kadar herkes bildirimini yapsın. Kural olsun bu takımınızda.

Canim biz 8.takimla kardes takimiz ayrica ben 14.tk kaptani sekerpancarina da referans oldugum icin her hafta bu iki takimin listesi varmi yok mu bakiyorum diger kaptanlarimda bu sekilde davranirsa iyi olur bir ara da sonuclar kardes takimlarca kontrol edilip paylasima yaziliyordu ama sonradan o ihmal edildi islemeyen bir kural oldu

sevgili kaptanlarim" bende "diye aciklama yaparken zaten kardes takim olayi yüzünden aciklama yapma geregi duydum yoksa gerekeni yapardım daha öncede yapmıştım:)

sevgiler

sevgili kaptanlarim" bende "diye aciklama yaparken zaten kardes takim olayi yüzünden aciklama yapma geregi duydum yoksa gerekeni yapardım daha öncede yapmıştım:)

sevgiler

takımların kardeş takımlarını bilmeden yazdık bizde canım .

Bu olay vesilesi ile daha önce yazmak istediğim konuya da parmak basmak istedim ...

Kontrol için listeler tekrar kardeş takıma yollansa.. çok daha sorunsuz geçecek etaplar ... bunu bir çok takım artık yapmıyor ... biz de dahil .. yapan var mı bilmiyorum

Canim ben farkettim cnm ama bu konustugumuz 1. Takim orneginde butun takimlar icin gecerli sana ozel degil cnm

kardes olsun olmasin bakiyorum vaktim oldugunca paylasmayan varmi falan diye . alinganlikta etmis olabilirim sanirim biraz
kotu hissettirdiysem affola

ananem 2.kez beyin kanamasi gecirdi ve yogun bakimda anka kaptanim ki öğlen telefon da konusup iyi olduğunu kendisinden duydugumuz halde.donukluk var uzerimde ,ilgilendigin icin tesekkur ederim ❤

çok çoook geçmiş olsun canım ... dualarımda olacak ..Rabbim şifa versin tez zamanda

kardes olsun olmasin bakiyorum vaktim oldugunca paylasmayan varmi falan diye . alinganlikta etmis olabilirim sanirim biraz
kotu hissettirdiysem affola

bende bakarım genelde biliyorsun canım ... ama bu ara kafam leyla azıcık ...

benim de size güzel haberlerim var , hadi gülümseyin azıcık aus kaptan için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…