Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

çok çoook geçmiş olsun canım ... dualarımda olacak ..Rabbim şifa versin tez zamanda :KK200:

:KK68::KK68::KK68::KK68:

bende bakarım genelde biliyorsun canım ... ama bu ara kafam leyla azıcık ...

benim de size güzel haberlerim var , hadi gülümseyin azıcık aus kaptan için :anneadayı:
Ausencia Ausencia Kaptanım sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin gözünüz aydın

deadline deadline ellerine sağlık..

Ausencia Ausencia sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum.. :nazar:

Colorayzn Colorayzn anneannene sağlık diliyorum.. :nazar:

seaBahAR seaBahAR canım bizim takımdan @_Rosebud_ arkadaşımız mezun olmak istiyordu.. Not düşmeyi unutmuşuz..
Mümkünse mezun edebilirmiyiz?
Listeleri dosyama kopyalarken gereken notu düşerim ben.. Hedef yüzdesi tutuyor ise hazırlarım karnesini, problem değil.

gecmis olsun kaptanim. Umarim kisa zamanda sagligina kavusur ananen❤

hayirli olsun aus kaptanim. Rabbim saglikla kucaginiza almayida nasip etsin. Vatana millete hayirli evlat olsun insallah

Canım Ellerine ve emeğine sağlık :KK66:

Ananneciğine Rabbim tez zamanda acil şifalar versin canım ...Aminnn
Yüreğinizi ferah tutup bol bol dua edin bizlerde ederiz :KK66: Hayırlı haberlerin olur inşallah ...Aminnn

Anammmm :KK68: Çok güzel bir haber bu gerçi takımdan emekli oldum diye diye bende emekli memur gibi canlandı üstünede bu haber olunca aman menapoz öncesi tekne kazıntısı geliyor gibi bir ışık belirdi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: artık neyin kafasını yaşıyorsam bende :KK70: :KK70: :KK70:
Şaka bir yana inan çok sevindim ve Rabbim inşallah mucizeni sağlıklı ve hayırlı olarak kucağına almayı nasip eder....Aminnnnnnnnnnn
Rabbim yolunu gözleyenlerede tez zamanda mucizelerini göndersin....Aminnnnnnnnnn

Daha gerçi çok erkendir ama ben içimden geleni söyleyeyim :) bence Prensess gelecek ( Kehanetinide şuracığa bırakan abdal Oynakbaşı sessizce ortamı terk eder :KK70: :KK70: :KK70: demişti dersiniz :KK70: )

Ausencia Ausencia kaptanım sağlıkla kucağınıza alın inşallah, mezuniyet sonrası bekliyordum sizden bu güzel haberi duyunca çok mutlu oldum :KK200:

çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin:KK200:

Aus kaptanım tebrik ediyorum,rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:nazar::KK200:

Ausencia Ausencia Kaptanım sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin gözünüz aydın

deadline deadline ellerine sağlık..

Ausencia Ausencia sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum.. :nazar:

Colorayzn Colorayzn anneannene sağlık diliyorum.. :nazar:

Listeleri dosyama kopyalarken gereken notu düşerim ben.. Hedef yüzdesi tutuyor ise hazırlarım karnesini, problem değil.

Sağlıklı neselı bır hamılelık gecırıp sağlıkla kucağını almanı dılerım

Aminnnnn:dua:...her birinizin çok sağ olun arkadaşlar :KK200:

banu sana yazmak için takımına geliyorum :))

537. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-146#post-52954626

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
samp4bc0393c115296e8.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:

Yarışmamız 537. Etap birincisi 2.Takımdan Zereno Zereno !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:

1. TAKIM
537. etapta bildirim yapmamanızdan ötürü, 538. etap sonuç bildirim listenizde, kilo farklarını ikiye bölmeniz gerekmektedir. Bilginize.

3. TAKIM
20_KELEBEK ile ilgili olarak;
Üyemizin 2017 yılı izin hakları dolmuştur, bilginize.

9. TAKIM
mefkurem ile ilgili olarak;

14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

2. Takımdan _rosebud_ mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
Mezuniyet sonrası dönüş yaptığından, ikinci kez karne hazırlanmamaktadır, bilginize.

Arzu ediyorsa, başarı hikayesini linkini vermiş olduğum başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

Hatırlatma:

Etap bildiriminde bulunmayan 1. takım 537. etabın sonuncusudur ve performans uygulamasında nota alacaktır.
Yeni kararlardan olduğu için gözden kaçmış olabilir, hafızaları tazelemekte fayda var.

ETAP BİLDİRİMİNDE BULUNMAYAN TAKIMIN DURUMU
Bildirimde bulunmayan takım, ilgili hafta etap dışı kalır ve sonuncu ilan edilir.
Bir sonraki etapta takım üyelerinin kilo bildirimleri ikiye bölünür.
Bildirimde bulunulmayan etap için, performans uygulaması kapsamında takım nota alır.

Yaaaa seaBahAR seaBahAR çok güzel olmuş bu, ışıl ışıl bayıldım:KK19:sırf bunu bi daha görmek için tekrar 1.olunur :KK36:çooook teşekkür ederim:KK15:
Acaba bu yazıyı profil fotosu yapamıyor muyuz?:deli:

Hatırlatma:

Etap bildiriminde bulunmayan 1. takım 537. etabın sonuncusudur ve performans uygulamasında nota alacaktır.
Yeni kararlardan olduğu için gözden kaçmış olabilir, hafızaları tazelemekte fayda var.

ETAP BİLDİRİMİNDE BULUNMAYAN TAKIMIN DURUMU
Bildirimde bulunmayan takım, ilgili hafta etap dışı kalır ve sonuncu ilan edilir.
Bir sonraki etapta takım üyelerinin kilo bildirimleri ikiye bölünür.

Bildirimde bulunulmayan etap için, performans uygulaması kapsamında takım nota alır.
Ellerine saglik bahar cim aklimdaydi zaten ama tum takimlar icin iyi bir hatirlatma olmus yarin performans raporunu hazirlarim

537. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-146#post-52954626

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
samp4bc0393c115296e8.jpg

ETAP NOTLARI:

1. TAKIM
537. etapta bildirim yapmamanızdan ötürü, 538. etap sonuç bildirim listenizde, kilo farklarını ikiye bölmeniz gerekmektedir. Bilginize.

3. TAKIM
20_KELEBEK ile ilgili olarak;

9. TAKIM
mefkurem ile ilgili olarak;

14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

2. Takımdan _rosebud_ mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
Mezuniyet sonrası dönüş yaptığından, ikinci kez karne hazırlanmamaktadır, bilginize.

Arzu ediyorsa, başarı hikayesini linkini vermiş olduğum başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/
Ellerine sağlık canım..

Sevgili kaptanlarim,bazı sebeplerden kaptanlığı bırakmak zorundayım ve yardimcim B bilinmeyenkullanici ya devretmek istiyorum.
Referans olabilir misiniz :KK23:

Bu arada bana yardımını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.
Hepinizin emeklerine sağlık ❤

Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

X