Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

535. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-145#post-52802369
Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI

Yarışmamız 535. Etap birincisi; 9. Takımdan mefkurem arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

eline saglik bahar abla,resime bayildim:) manşetiyle beraber :)))

Ellerine sağlık canım

Gözlemim şu ki ;minnak kilolar 60 ı görse ... paniğe giriyor ... ki benim takımda ilk hedef kilom 68 di
O telaşla bir çırpıda da verebiliyorlar ...
Biz nasıl olsa malzeme çok diye zamana yaydık hep...ama bu sefer bende öyle değil ... herkesi korumaya bekliyorum hedefe varıp .
Not : hedefi hazır verebiliyorken , 3-4 aşağıda tutun .. misal bana 65 yetiyor , altında kötü duruyorum demeyin .. 60 olun ...nasıl olsa çıkıyorsunuz alma payı verin kendinize .

aynen akrep ... iletirim kendisine .

ehhhh yahu bak bir kez daha yandı içim geç bildirimle kaçan 1.liğe ... böyle afilli manşetli

ellerine sağlık

Vavvvvv çok havalı olmuş
Bu ilkin bizim takıma denk gelmeside çok güzel oldu
Çoook teşekkür ederiz cnm

Ellerine ve emeğine sağlık

Yüreği güzel Öğretmen arkadaşımızı tebrik ediyorum
Rabbim herşeyi gönlüne göre versin...Aminnnn

Gönüllerin birincisi oldu o bence bu hafta hem verdiği kiloyla hemde güzel yüreğinden dolayı

ehhhh yahu bak bir kez daha yandı içim geç bildirimle kaçan 1.liğe ... böyle afilli manşetli

ellerine sağlık

Hiç yanmasın için, ne zamandır aklımda, her hafta etap raporunu gönderdikten sonra "tüh be yine unuttum" diyorum sadece..
Bu hafta desktopa not yazdım, öyle hatırladım yani..
O zaman haftaya bekliyoruz.

Ellerine sağlık kaptanım..

kusura bakma bahar abla listeyi yardimcim paylasmisti hemen kontrol ediyorum hemenn cok cok ozur dilerim

Sonuç listesini güncelle tatlım.. Zaten sadece üyenin kayıt bilgilerini ekleyeceksin. Genel durumu etkileyecek bir şey yok.
Ben de oradan alırım bilgiyi ve kendi listemde düzenlerim.
tamam ablacim hemen duzeltiyorum yaninda normalde vardi bilgileri yardimcim silmis:) kafasi karisti sanirim :)
tekrar ozur dilerimmm ❤

Sevgili kaptan arkadaşlarım , yaklaşık 9 aydır keyifle yaptığım 7.takımın kaptanlık görevinden ayrılıp , artık emeklilik hakkımı kullanayım diyorum :)

İki kaptanımdan da ; gruplara ..listelere hakim , bu işi çok iyi yapacağına inandığım @MiuLego için referans istiyorum malumunuz

Şimdiden çok teşekkürler .

Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…