Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Mesajım arkada kalmış , tekrar koyayım :KK15: bir referansa daha ihtiyaç var .

Sevgili kaptan arkadaşlarım , yaklaşık 9 aydır keyifle yaptığım 7.takımın kaptanlık görevinden ayrılıp , artık emeklilik hakkımı kullanayım diyorum :)

İki kaptanımdan da ; gruplara ..listelere hakim , bu işi çok iyi yapacağına inandığım @MiuLego için referans istiyorum malumunuz :KK68:

Şimdiden çok teşekkürler .:KK200:

Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Teşekkürler Kanguru_ Kanguru_ :KK68:

seaBahAR seaBahAR canım 7.takım eski yönetim kadrosu ;
Takım Kaptanı : Ausencia Ausencia
Kaptan Yardımcıları : igdedali igdedali & Ahu060812 Ahu060812

Yeni yönetim kadrosu ;
Takım Kaptanı : @MiuLego
Kaptan Yardımcısı : igdedali igdedali şeklinde güncellenecektir :KK68:

Notlarımı aldım sevgili Ausencia.. sana keyifli emeklilikler dilerim. 9 ay deyince şaşırdım, sanki yıllardır buradaymışsın gibi hissettirdin. Katkıların, emeklerin için kocaman teşekkürler.. :KK5:

@MiuLego kaptanım, sana da hayırlı olsun. :nazar:

Notlarımı aldım sevgili Ausencia.. sana keyifli emeklilikler dilerim. 9 ay deyince şaşırdım, sanki yıllardır buradaymışsın gibi hissettirdin. Katkıların, emeklerin için kocaman teşekkürler.. :KK5:

Teşekkürler Baharcım ..bende senelerdir buradayım gibi hissettim :KK200:

Buralardayım , hatta daha sık buralardayım belki de , kaptanlık stresinden arınmış bir aus olarak ...her türlü yardıma hazır ve nazır :KK66:

çok teşekkür ederim sevgili seaBahAR :KK37:

X