Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ben asla rejim yapamıyorum ama zaten okadar az yiyırumki başka birisi benim yedklerimi yese otomatikman zayıflamaya başlar ama ben kiloda veremiyorum hergün 10 bin adım yürüyorum hata bazen 18 bin adım atığım oluyor 3 yıldır aynı kilomdayım sadece kiomu koruya biliyorum malesef gram bile veremiyorum onun için yarışmaya katılmam demek baştan kaybetmeyi kabulenmem demek

Demekki az yemek yaramiyor metabolizman calismiyodur az yediginde. Bide düzenli yemeyi dene

Canım anlattıkların okadar tanıdık ki ben senelerce bu durumu yaşadım hatta sonradan saldım çayıra mevlam kayıra yaptım ve çok daha fazla kilo aldım maalesef
Beni tanıyan herkes biz senin yediğini yesek senin kadar hareket etsek kesinlikle incecik olurduk diyorlardı
O zamanlar kendime kesinlikle inanmıyordum hatta en son tüp mide ameliyatı olmayı da istedim çünkü başka bir çıkış yolu görmüyordum ( ki eminim benim kadar kilonda yoktur )
Rekorum 124.5 kgdu Şükür kendime inandım başarabileceğime emin oldum ve kendimce birşeyler yaptım verdim ama tekrar geri aldım ve 118 kgla 5 ay evvel diyetisyene başladım 3 ana ve 4 ara öğünle beslenmeye başladım ve hiç ağır spor yapmadığım halde şükür 96yı gördüm hatta az altını bile gördüm dün
Sen inanırsan kesinlikle başarabilirsin yeterki vücudunu tanı ve ihtiyacı olanı ver
Baştan inanmazsan metabolizmanda senle birlik olur yağ yakmayı kabul etmez

Dilersen kesinlikle verebilirsin ve sana her an destek olmaya hazırız

Sevgili Ausencia ve seaBahAR kaptanlarim. Katilmak isteyenler hala buraya yazmakta ve ben cevap vermeye ve yarismayi anlatmaya çekiniyorum. Ceza alirim vs. Diye. Ne yapmamiz gerekiyor. Bizlere birsey soylerseniz ona gore gelenleri yonlendirelim. Burayi tekrar kilitlemeniz ve katilmak isteyenler topigine yonlendirmeniz belki gecici cozum olabilir

tatlım ben 70 kilodayım sürekli yürüyüş yaptığım için en azından kilomu koruyorum 57 kilodan 70 çıktım ve üç dört yıldırda aynı kilodayım veremiyorum ama almıyorumda şükür

Ellerine sağlık tatlım..

Konunun tamamen dışındayım. Sorun devam eder ise sevgili Ausencia ilgilenecektir, diye düşünüyorum.
Yazdığı son mesajdan anladığım kadarı ile hedef kitle yanlış adrese yönlendirilmiş, belki de düzeltilmiştir.
Bekleyelim, görelim.
En son dün bir kişi mesaj yazmış buraya, belki de çözülmüştür problem.

duruldu baharcım ... bir fırtına idi esti geçti ... gelende katılım harici sohbete yüklenince ... sayfa çorbaya dönmeden kapayayım dedim .

Artık gelende olmuyor pek zaten .

Sevgılı bahar bır mesaj yazmıstım bır üyem hakkında
Acaba gözden mı kaçtı
Lütfen bılgılerıne bakabılırmısın farklı bırsey varmı
Teşekkür ederım
Hayırlı geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…