Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...rismasina-katilmak-isteyenler.71509/page-1228

ARKADAŞLAR CUMA YARIŞMALARINA KATILMAK , GRUP MOTIVASYONU ILE BERABER KILO VERMEK ISTEYENLER ...
LÜTFEN YUKARIDA VERDIĞIM LINKE KISACA KENDILERINI TANITAN MESAJ BIRAKSINLAR .
TAKIM KAPTANLARI SIZE GEREKLI YÖNLENDIRMEYI YAPACAKTIR .

HALIHAZIRDA YARIŞAN 12 TAKIM BULUNMAKTADIR .

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/diyet-gruplari.236/

TÜM GRUPLARI DA DILERSENIZ BU LINKTEN INCELEYEBILIRSINIZ .

HERKESE KEYIFLI VE SAĞLIKLI KILO VERMELER DILIYORUM .

Sevgili takım kaptanları yönlendirmede bir hata olmuş .
Paylaşım alanın bir müddet durulması açısından konuyu kilitliyorum .

Sizlerde yönlendirilecek takımları katılmak isteyenler başlığından konuşabilirsiniz ...

Olası bir aksi durumda özel mesaj atabilirsiniz

2170. sayfa ve devamını okumadım, bilginize.. Yok öyle bir zamanım.
Benlik bir durum varsa iletirsiniz.

İlk başlarda üye çağırma ile ilgili bir sıkıntı gördüm. Bana göre konu üye sayısı değil, gelen üyenin kalıcı olması. Bir çok üye geliyor, gelenlerden çok azı kalıyor.
Gelen yeni üyeyi paylaşmak ise her zaman sorun olmuştur. Bana göre bunun tek çözümü davet bölümünü takip eden bir kişi olması ve gereken yönlendirmeyi yapması. Ancak sanmıyorum ki; bu işle uğraşacak biri çıksın.

Sayfaları okumadığım için söylediklerim havada kalmış olabilir.. Üfleyin gitsin.

Evetttt aynı kişi.Asya 4. Takımda olduğunu ama hiç listeye girmediğini söylemişti. Ben de kontrol etmedim özür dilerim. ne yapmam lazım şimdi.

Üyemiz zaten ayrıldıktan sonra döndüğü için senin takım bildirim listesinde herhangi bir şey yapmana gerek yok.
Ancak kural gereği ceza aldınız.
Karar defterine bu konuyu eklemiştim.
Şimdi defteri güncelliyorum.

@anka_misali ve diğer yönetim kadrolarının dikkatine:

Karar defterine eklemiş olduğum "Etap raporu ve ceza puanı" bölümünden zaten haberdarsınız.
531. etapta 12. takım ilk cezayı alan takım oldu.
Karar defterindeki ilgili bölüme bu bilgiyi ekledim.
Ceza alan takımları aynı yere eklemeye devam edeceğim, dilerim hiç kimse ceza almaz. Burada amaç daha dikkatli olmaya sizi teşvik etmektir, lütfen bunu unutmayınız.

Eklentiler

• Adsız.png
    141,1 KB · Görüntüleme: 53
Bu arada şimdi fark ettim ki; paylaşım alanı paylaşıma kapatılmış.
Fark etmiş olsa idim, mesajları yazmazdım zaten.

10 yıldır ilk defa böyle bir şeye tanık oluyorum. Kim bilir neler yaptınız. (kalan sayfaları okumamakla iyi etmişim)

Üzücü.

Perşembe diğer karne için gelirim.

Günaydın Bahar ...

Yönlendirme gönderilen üyelerin , içeriği bilmedikleri için haklı olarak ; sohbet başlığına döndüğü için 2 gün diğer başlığın linkini vererek kapalı tutmayı , paylaşım alanın çarşıya dönmemesi açısından kapalı tuttum .

Sevgiler ...

yalnız benim şöyle bir sorunum var normal insanlar üç öğün yer ben maksimum 2 yiyebiliyorum. hani takım kurallarına baktım öğün atlamak yok vs diyor. uyumsuzluk yapmaz mıyım yanlışlıkla
Takima yazarsan sana cevap verirler canim. Sorun olacagini sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…