Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kizlar kusura bakmayin buyuk oglan apadist ameliati oldu kucugun atesi 39 un altina inmiyor 2 saatlik uyku ile ise gidonce devreler karismis hemen duzeltiyorum tesekkur ederim
ne kusuru canım bizimkide hasta uykusuzum bende bı msji seksen kere düzeltiyorum geçmiş olsun ateş dusmuyorsa şu ara Ankara'da 6.hastalik salgını var sende Ankara'dasin acaba onu diye dusundum

Ellerine ve emeğine sağlık canım Okadar yoğunluk ve hastalık arasında senide uğraştırdık Hakkını helal et

Etap birleştirme konusunda bizim takımda da sıkıtıntı olacağını düşünmüyorum nasılsa Bayram Pazar gününe deng geliyor Etaplar birleşme durumda bu sefer nasılsa bildirim yapılmayacak diye daha bayram öncesi fazla kaçırma durumu söz konusu olabilir Yine çoğunluk ne derse uyarız ama bencede gerek yok

eline emeğine sağlık püsküütüm seni gereksiz yere çok yoruyor ve geriyoruz hakkını helal et canımcım
Hakkım her zaman helal olsun..

Ellerine sağlık kaptanım..

Kizlar kusura bakmayin buyuk oglan apadist ameliati oldu kucugun atesi 39 un altina inmiyor 2 saatlik uyku ile ise gidonce devreler karismis hemen duzeltiyorum tesekkur ederim
Geçmiş gitmiş olsun dilerim.
ne kusuru canım bizimkide hasta uykusuzum bende bı msji seksen kere düzeltiyorum geçmiş olsun ateş dusmuyorsa şu ara Ankara'da 6.hastalik salgını var sende Ankara'dasin acaba onu diye dusundum
Senin ufaklığa da geçmişler olsun.

Sevgili kaptanlarım,

Bayram nedeni ile etapların birleştirilmesi oylamanız sonuçlanana kadar sonuç listeleri programını hazırlayamıyorum.
Performans uygulaması hazırlandığında top bana geçmişti, ancak oylama nedeni ile askıda kaldı.

Sonuç olarak karar defterinin sonuç listeleri hazırlama programı bölümünü güncelleyemedim, bilginize.

Canim cuma dan beri dusmuyor ates 6.hastaligi gecirdik daha once biz dr dun gece bogaz dedi ama 15 gun once de penisilin yemisti beta yuzunden anlamadim size de grcmis olsun

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin.

Cok gecmişolsun cnm

Ellerine ve emeğine sağlık canım Okadar yoğunluk ve hastalık arasında senide uğraştırdık Hakkını helal et

Hakkım her zaman helal olsun..

Ellerine sağlık kaptanım..

Geçmiş gitmiş olsun dilerim.

Senin ufaklığa da geçmişler olsun.
Cok tesekkur ederim arkadaslar

Sevgili nanekekik bu sekilde diskalifiye uyenin oylamasini yapiyorduk yanlis hatirlamiyorsam tek tek takim isimlerinin yazilmasi gerekiyor

Sevgili kaptanlar ramazan bayrami sebebiyle uyelerin bayram tatiline gidecekleri dusunulerek 523. Etap ve 524. Etabin birlestirilmesi icin evet degilse hayir oylama olarak oyunuzu kullaniniz oycoklugu ile sonuclanacaktir
Takim olarak oyunuzu kullanirmisiniz

1.takim evet/hayir
2.takim evet/hayir
3.takim evet/hayir
4.takim evet/hayir
5.takim hayir
6.takim evet/hayir
7.takim evet/hayir
8.takim evet/hayir
9.takim evet/hayir
10.takim evet/hayir
12.takim evet/hayir
13.takim evet/hayir
14.takim evet/hayir

Not:5. Takim olarak sehir disina cikacak uyelerimiz cuma bildirimi yapacaklar

Son düzenleme:
Sevgili kaptanlar ramazan bayrami sebebiyle uyelerin bayram tatiline gidecekleri dusunulerek 523. Etap ve 524. Etabin birlestirilmesi icin evet degilse hayir oylama olarak oyunuzu kullaniniz oycoklugu ile sonuclanacaktir
Takim olarak oyunuzu kullanirmisiniz

1.takim evet/hayir
2.takim evet/hayir
3.takim evet/hayir
4.takim evet/hayir
5.takim hayir
6.takim evet/hayir
7.takim evet/hayir
8.takim hayir
9.takim evet/hayir
10.takim evet/hayir
12.takim evet/hayir
13.takim evet/hayir
14.takim evet/hayir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…