Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

eline emeğine sağlık püsküütüm seni gereksiz yere çok yoruyor ve geriyoruz hakkını helal et canımcım

ellerine emeğine ha bi de sabrına sağlık

Eline sağlık bahar
7.takimida tebrik ederim

Ellerine ve emeğine sağlık canım

sevgili kaptanlar ve@seabahar performans uygulaması 23. tur sona ermiştir. 6. takım 2 adet sarı kart alarak 4 hafta boyunca sonuç listesi hazırlama cezası almıştır. 4,5,7 ve 12 takımlar 23. tur boyunca hiç nota almadıkları için başarılı olmuşlardır. Tebrik ederim umarım hata yoktur arkadaşlar link aşağıdadır
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-21#post-51817375

Ellerıne saglık cnm.verdıgın lınkte 6. Takımın 2 notası ,1.takımın 2 sarı Kartı var.acaba takımlarımı karıştırdın.

Ellerıne saglık cnm.verdıgın lınkte 6. Takımın 2 notası ,1.takımın 2 sarı Kartı var.acaba takımlarımı karıştırdın.

en son güncel liste sayfanın en altında canım
toplight kaptanim Pegasus haklı 6.takimin iki notası yani bir sarı kartı var ama birinci takımın iki sarikarti var sanırım takımlar karıştı

Sevgili takım kaptanlarim
Birçok üyenin cuma günü (23.06.17) öncesinde bayram tatiline gidecek olması nedeni ile
523.etap ve 524.etabin birleştirilmesini talep ediyoruz
İtirazı olan takımlar 3gun içerisinde itirazda bulunmalı aksi halde oy çokluğu esas olan oylamada evet oyu kullanmış sayilacaklardir şimdiden iyi bayramlar dilerim

Son düzenleme:
Takımıma da sormam lazım öncelikle ama zaten cuma günü yola çıkılacagi için bence bildirim yapmada sakınca olacağını düşünmemiştim ben gerek olmadığını düşünüyorum ama çoğunluğa uyarım eğer herkese sıkıntı oluyorsa birlestirmemizde sıkıntı olmaz

toplight kaptanım 6 takım değil 1. Takım olarak biz ceza yemiş olmamız lazım yanlışlik olmuş sanırım
Kizlar kusura bakmayin buyuk oglan apadist ameliati oldu kucugun atesi 39 un altina inmiyor 2 saatlik uyku ile ise gidonce devreler karismis hemen duzeltiyorum tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…