Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben bu konuda takıntılıyım . kendimden önceki bildirilmiş listeyi genelde düzeltirim . Açıkcası sana bir faydası / zararı var mı hiç düşünmemiştim de tamamen görsel takıntı :))

Tamamdır..
Aslında sonuç listesi hazırlayan listeyi tarayıp düzenlese biter bu iş.. ama olmayacak duaya amin demiyoruz.
boşu boşuna umutanmıyoruz. hatta umut ihraç oldu ülkeden.

yetişirsen sen el atarsın, yoksa da ben her zamanki gibi kendi dosyama geçirirken uğraşırım.

seaBahAR minnettarım ...:) buldum .

Tam ben de ekran fotosu alacaktım ki bulmuşsun.. şahane oldu yahu.
gözlerim kamaşıyordu pembeden..

Elimden gelen en kısa sürede düzeltme yapacağım teşekkür ederim
elinden gelen en kısa süre dilerim kısadır.. çünkü normal bir dönemde değiliz.. ben hala takım analizi yaptığım için ve etap notları açısından sıralama önemli olduğu için seni bekliyor oluyorum ne yazık ki.

Tamamdır ... Burdaysam aksatmadan nizamlı , muntazamlı ... en göz yormayanından düzenlerim .

Kolay gelsin sana çok .

Mutlu pazarlar herkese. Bir problemim var. pegasus07 arkadaşım için yeni üye düzenlemesi yapmam gerekiyor. Eski kaptanlardan ve paylaşımı da iyiydi ancak
ben daha da kısa olmasını dilerdim. hattta anında düzeltebilmeyi. ancak dün yolcuydum. bugünde bir konuda kafam karıştı listeyle ilgili. bunu da yazayım bildiireyim hemen. pegasus07 arkadaşımız için yeni üye girişi yapmam gerekince arada kaldım çünkü geçtiğimiz pazartesi katıldı henüz . kural olarak deneme süresi olmalı diye listeden çıkarmayı tercih ettim. Bilginize

tesekkurler kurallari tekrar actiginiz icin. simdi soyle ozetlersem

418 etap izne ayrildim 73.1 kg (5. takimdaydim) beyazkelebek85 nickim.
22 mayis ta geri geldim (6. takima basladim) 79 kg ile basladim (fark %5 ten fazla)
9 haziranda listeye girdim 74.6 kg (fark %5 ten az)

simdi 6 aydan uzun sure ayri kaldim. kurallar cok guzel aciklanmis ama benim durumum sanirim fazlasiyla karisik oldu o yuzden sizleri de ugrastiriyorum.

neyse surda kalmis 1.5 kg sonra girerim listeye onemli degil. ama simdi benim geri 5. takima mi gitmem gerekiyordu.

Son düzenleme:
bir de izne ayrildiktan 4 ay sonra hamile kalmistim, yani simdi o arada kilo alma sebebim de hamilelik veya saglik nedeni olmus oluyor. tekrar tesekkurler.

Tesekkur ederim bahar cim gozonune alacagim hatirlatma icin

bir de izne ayrildiktan 4 ay sonra hamile kalmistim, yani simdi o arada kilo alma sebebim de hamilelik veya saglik nedeni olmus oluyor. tekrar tesekkurler.
Canım hangi takıma girmek istiyosan o takımın kaptanı ilgilenecek senin durumunla, zira karar defterimizde kurallarımız açık ve net..
Konuyu buraya taşımana neden gerek gördün bilemedim ben.

Canım hangi takıma girmek istiyosan o takımın kaptanı ilgilenecek senin durumunla, zira karar defterimizde kurallarımız açık ve net..
Konuyu buraya taşımana neden gerek gördün bilemedim ben.
Anladığım kadarıyla kılo fazlasını vermeden lısteye gırebılecegını bılmek ıstıyor
Hayırlı ramazanlar akrep kaptan

1.5 kilo fazlanı verdikten sonra ... dilediğin ve seni dileyen :) takımda devam edersin .
Listeye girdiğin anda yanına düşülecek not ile takım kaptanın ilgilenecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…