Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

takim arkadaslarimlada konustum ve biz kardes takimlarimizdan ayrilmak istemiyoruz... eger isterse 4.takim arkadaslarimiz 1.takimla kardes takim olabilirler.

buarada 1.takimla bizim takim arasinda neler gecitigini bilmiyorum ama bu konudaki yaklasiminida dogru bulmuyorum. sonucta buarada hepimizz yetiskin insanlariz ve cocuklar gibi tartismalari surdurmenin bir anlami yok..

ve kararimi tekrar bildiriyorum... iki kardes takimlarimizdan ayrilmak istemiyoruz ama onlar isterse ayriyetten 1.takimla kardes takim olabilirler....

seve seve kabulümüzdür şekercim

tatlım arkadaş zaten 7. takımı değil 7.takımın 2 kardeş takımı olduğunu ve bunlardan birini tercih edersi diğer takım sizinle kardeş olur demiş..
yanii 7. takım hem 4.takımla hemde bizimle yani 2. takımla kardeşliği var..
ya 4.takım ya da 2. takım sizinle kardeş takım olucak tatlım..

ama yaklaşımına da çok üzüldüm doğrusu..biz burda bir aile gibiyiz..aile içinde birçok pürüzler yaşanır..sonraherşey aynı şekilde devam eder ki bundan önceki liste yapma sırası sizde olduğu zaman senin mazeretin olduğu için sizin yapmanız gereken listeleri 7.takım seve seve yapmıştır..
ne olur böyle ufak rüzgarlar için fırtınalar koparmayalım olurmu tatlım..

haa az önce de dediğim gibi biz seve seve kardeş takım oluruz sizinle:KK34:

canım oncelıkle tsk ederız ama ortada olusan bı puruz var ve benım fıkrım ortada sende takdır edersınkı herkesle ıyı olmak yada arkadas olmak durumunda degıl kımse 7 takımdan kastım ordakı butun hatunlar degıll bellı tek bı ısım var ve bu yuzden fıkrımı beyan ettım

her neyse konuyu yıne dallandırıp budaklandırmak ıstemyız dımı karar 7 takımdan cıkacagı ıcın aradakı puruzu de yazmak durumundaydım bu arada cok uzgunumm aslında yazdıklarımın nasıl algılanacagını dusunmeden yazıyorummm bunuda dıkkate alırsanız sevınırımm

takim arkadaslarimlada konustum ve biz kardes takimlarimizdan ayrilmak istemiyoruz... eger isterse 4.takim arkadaslarimiz 1.takimla kardes takim olabilirler.

buarada 1.takimla bizim takim arasinda neler gecitigini bilmiyorum ama bu konudaki yaklasiminida dogru bulmuyorum. sonucta buarada hepimizz yetiskin insanlariz ve cocuklar gibi tartismalari surdurmenin bir anlami yok..

ve kararimi tekrar bildiriyorum... iki kardes takimlarimizdan ayrilmak istemiyoruz ama onlar isterse ayriyetten 1.takimla kardes takim olabilirler....

benım yaklasımın dogrulugunu tartısmıyoruz canım benım 7 takımdakı butun arkadaslarla degıl ısmı lazım degıll ılgılı arkadasınızla sıkıntım var oda takım kaptanınız zalımı ve takım kaptanınız oldugu ıcın takım sızıde yansıtıyo vs

ay herneyseee canım burnumda bu yuzden sımdı boyle polemık yasamak ıstemıyorum dedıgım gıbı fikri hur bı platformdayız bu yuzden ıstedıgım sahıslarla gorusmeme kararıma saygı duymanızı beklerımm

tsk ederım

kızlarr yapmayın böyle keske konuyu hiç acmasaydım dicem şimdi. amacım sadece 1. takıma yardımcı olmaktı kardes takımları olsun diye getirilmiş bi öneriydi..

püsküüt gelince durumu netlestirir heralde..

herkesin kararına saygı duymak gerek hepimizin hedefi zayıflamak hadi birer yeşil cay içelim çaylar bende :nazar: :112:

kızlarr yapmayın böyle keske konuyu hiç acmasaydım dicem şimdi. amacım sadece 1. takıma yardımcı olmaktı kardes takımları olsun diye getirilmiş bi öneriydi..

püsküüt gelince durumu netlestirir heralde..

herkesin kararına saygı duymak gerek hepimizin hedefi zayıflamak hadi birer yeşil cay içelim çaylar bende :nazar: :112:

yok canım ya tartısma vs yok ben dedıgım gıbı 7 takımın kaptanıyla puruzlerımız var herhangı bı sebepden karsı karsıya kalmak ıstemıyorum derdım bu anlatamadım galıba sonuc olarak dun gecede dedım sımdıe dıyorum 7 takım dan cıkıcak o yuzden ortda sorun olsun vs olsun derdın de degıl ama zannımca kaptan degısmıs galıba yada yanlısmı anladım bılemıyorum eger boyle bı durum varsa zaten sorun tamamen ordan kalkmıs oluyoo

hadı ıcelım yesıl cayımızı kırmızı gull ınan senınle ılgılı yada dıger kızlarla ılgılı bı durum degıl yanlıs anlama benı kendımı bugun ıfade edemıyorum kusura bakmayınn

çaylar geldiii afiyetler olsunnn yanında küçük kurabiyecikde var azımız tatlansın cumaya daha 2 gün var yakarız onu :KK1::KK1::KK1:

benım yaklasımın dogrulugunu tartısmıyoruz canım benım 7 takımdakı butun arkadaslarla degıl ısmı lazım degıll ılgılı arkadasınızla sıkıntım var oda takım kaptanınız zalımı ve takım kaptanınız oldugu ıcın takım sızıde yansıtıyo vs

ay herneyseee canım burnumda bu yuzden sımdı boyle polemık yasamak ıstemıyorum dedıgım gıbı fikri hur bı platformdayız bu yuzden ıstedıgım sahıslarla gorusmeme kararıma saygı duymanızı beklerımm

tsk ederım

tamam canim anladim...buarada bizim takimin kaptani zalimi degil benim...keske bazi seyler yasanmamis olsaydi diyorum :KK34::KK34:

tamam canim anladim...buarada bizim takimin kaptani zalimi degil benim...keske bazi seyler yasanmamis olsaydi diyorum :KK34::KK34:

bak bunu bılmıyodumm o zman sorun yokk canımm o zman bız sızle bılem kardes oluruz ayoll dedıgım gıbı bıreysel bı sıkıntı genel durumlarda takıma yansıyoo

eee o zman kaptanlıgını kutlayalımm

meyve nullcum kurabıyeler harıka ama hıc agzımın tadı yok be tatlım ben sımdıkk acık kacıyomm 3 takımdan hangısı kardes olmak ısterse onaylarız tatlıslar mcukk

bak bunu bılmıyodumm o zman sorun yokk canımm o zman bız sızle bılem kardes oluruz ayoll dedıgım gıbı bıreysel bı sıkıntı genel durumlarda takıma yansıyoo

eee o zman kaptanlıgını kutlayalımm

meyve nullcum kurabıyeler harıka ama hıc agzımın tadı yok be tatlım ben sımdıkk acık kacıyomm 3 takımdan hangısı kardes olmak ısterse onaylarız tatlıslar mcukk

tamam canim onemli degil...bakalim sonuc ne olacak..ben iki kardes takimimizdanda ayrilmak istemiyorum...belki sizde kardes takimimizin kardes takimi olursunuz:KK1::KK1:

kırmızıgül canım sen kaptanlığını püsküüte neden bildirmedin yardımcınla birlikte isimlerinizi yaz canım karar defterinde düzenleme yapıyor püsküüt..

tamam canim onemli degil...bakalim sonuc ne olacak..ben iki kardes takimimizdanda ayrilmak istemiyorum...belki sizde kardes takimimizin kardes takimi olursunuz:KK1::KK1:

guzel fıkır canım

ayrıca puskutte kaptanlıgını bıldır canım ben dun karar defterınde kaptanınızın aynı oldugunu gorunce o sekılde bı paylasım yaptımm bu arada 1 takımada bol bol beklerız bızde gelırız eskıden gelıp gıderdık sacma bı durum yasanmadan oncee

Bir ricam var.. :KK71:

Güncellenmiş bilgilerimiz:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-2.html#post17398262

Takım lider ve yardımcılarını kontrol edip hatam varsa bildiriniz..

Bi'de.. sizin de bildiğiniz üzere 9. takım kapanınca 1. takım kardeşsiz kaldı. Kardeş takım listesine de göz atıp, kendi kardeşi dışında 1. takımı da kardeş olarak kabul edecek bir takım varsa lütfen bir adım öne çıksın..

burdan bildiriyorsun ama gözden kactı heralde tatlım bi kontrol et yine bildir..

kırmızıgül tatlım adresi kontrol et die vermiştim :KK1::KK1: olsun artık bildirim yeri burası diyince sen adresten bahsettiğimi sandın ..
püsküütcüm kusurumuza bakma küçük bi karısıklık oldu :112:

adsz36mp4.png

canım oncelıkle tsk ederız ama ortada olusan bı puruz var ve benım fıkrım ortada sende takdır edersınkı herkesle ıyı olmak yada arkadas olmak durumunda degıl kımse 7 takımdan kastım ordakı butun hatunlar degıll bellı tek bı ısım var ve bu yuzden fıkrımı beyan ettım

her neyse konuyu yıne dallandırıp budaklandırmak ıstemyız dımı karar 7 takımdan cıkacagı ıcın aradakı puruzu de yazmak durumundaydım bu arada cok uzgunumm aslında yazdıklarımın nasıl algılanacagını dusunmeden yazıyorummm bunuda dıkkate alırsanız sevınırımm
:KK16::KK16::KK16::KK71::KK19:

tsk ederım

yok canım ya tartısma vs yok ben dedıgım gıbı 7 takımın kaptanıyla puruzlerımız var herhangı bı sebepden karsı karsıya kalmak ıstemıyorum derdım bu anlatamadım galıba sonuc olarak dun gecede dedım sımdıe dıyorum 7 takım dan cıkıcak o yuzden ortda sorun olsun vs olsun derdın de degıl ama zannımca kaptan degısmıs galıba yada yanlısmı anladım bılemıyorum eger boyle bı durum varsa zaten sorun tamamen ordan kalkmıs oluyoo

hadı ıcelım yesıl cayımızı kırmızı gull ınan senınle ılgılı yada dıger kızlarla ılgılı bı durum degıl yanlıs anlama benı kendımı bugun ıfade edemıyorum kusura bakmayınn
ben seni güzel çözdüm canım..ani çıkışlarınla farketmeden geniş alanları yanlış anlamalara sürüklüyosun..oysa gayet iyi niyetli olduğunu biliyorum..benim de acizane hatırlatmam bu yüzdendi şekercim..burası genel bir platform ve hepimizn yaşamı dolayısı ile algılaması çok farklı..
bilmem anlatabildimmi şeker:KK34:
çaylar geldiii afiyetler olsunnn yanında küçük kurabiyecikde var azımız tatlansın cumaya daha 2 gün var yakarız onu :KK1::KK1::KK1:
ooooo ben rahatsızdım çay ve pastayı kaçırmışım..
e buyrun bugünde bana gelin..ıhlamurum ocakta yanında da yeşil yeşil elma var buyrun buyrun:KK68:
ben bu keşke sözcüğünü çıkardım hayatımdan..şimdi hatalarımdan ders almayı öğrendim..
hatalar da lazım çünkü onlar olmadan ne doğrular bulunuyor ne de kıymeti biliniyor
kaptanlığın hayırlı ve uğurlu olsun şekercik:KK16:

geldim akrep ablam geldim yeşil elma ve ıhlamur kara yağlarımıza nasıl ii gelicek :KK8::KK8:

ehh birde akrep hoşafı var tabii.. o da bağırsakları çalıştırıcak..wc ye koşturmalarıda sayarsak sporlu sağlıklı bir gün bizim olucak:KK1:

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 192. ETAP SONUC LİSTELERİ
28 OCAK-4 ŞUBAT

**4. TAKIM 192. ETAP**

meyvenull ( 60.9/60.5/0.4/%0.66)
pamukcuk ( 74.2/73.1/1.1/%1.48
Kuyabiye( 56.4/55.9/0.5/%0.89)
PrensesPeri( 78.0/77.7/0.3/%0.38)
cyd86( 68.3/ takim kurallari geregi paylasımda bulunmadığından diskalifiye edilmiştir
hasretim34( 68/67/1/%1.47)
hypatia(68.5/69.0/-0.5/%-0.72)
Anna_maria(70.1/69.7/0.4/%0.57)
karcicegi71(/70.4/70.2/0.2/%0.28)
pembepanter1(64.4/63.5/0.9/%1.40)

4. TAKIM TOPLAM KİLO (610.9/606.6/4.3/%0.70 )

X