Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Fikir sadece kaptanim hem daha duzenli olur gibi geldi bana.iki liste olsun sorun olmaz diye dusunuyorum digeri biraz daha karmasik gibi geldi ama tabikii bilemem :) bakalim sonuc ne olucak :)
Bakalim fikirler sunulsun oylama yapılır zaten canım :)
İki liste sorun olmaz bence de zaten takım içinde bi dünya liste yapıyoruz bi tanecik daha eklenmiş olur :)

ama iki listede ortalama karışır ki mesela ben iki ay hiç yeni üye almam takım dolu olur o zaman ortalamayı nasıl hesaplayacağız yada takimda herkes izne ayrılmış olur bir anda listede tek kaptan kalır mesela yeni üye de ayrı olursa liste boş kalır ortalama karışır düşününce o da sıkıntı iki liste olması her zaman her takıma uymaz sanki

Kaptanim ilk liste esas liste olucak zaten ikinci paylaşım alani listeye hazirlama amacli olucak ne kadar takim varsa artik kendi aralarinda yarisicak ama asil liste ve siralama ilk ana liste uzerinden olucak

Yada aynı kapıya mi cikiyor bilmem ama ikinci liste + asil liste paylaşım alaninda paylasilir takim ortalamasi tumu uzerinden alinip yazilir bu sekilde sknti olmaz uye olmama durumu falan gibi sorunlar ortadan kalkar.yine 2 hafta deneme suresinden sonra 2 hafta liste deneme sureleri olur bu sirada takim yuzdesine de katilirlar.2haftada bu sekilde devam ettikten sonra asil listeye tasinirlar uyenin paylaşım durumuna gore .bu olay yeni kurallar getirirmi o da bilinmez tabi

Tatlım, elbette üyenin geri dönmesinde sorun yok, gereken süre dolmuş.
Sadece bu tip durumlarda listemize eklerken eski üye olduğunu belirtmemiz gerekiyor ki benim listelerde bilgi karmaşası olmasın.
Sen aslında gereken özeni göstermiş ve üyenin eski üye olduğunu tespit etmişsin, sadece bunu yazacaktın hepsi bu.

Tamam ablacm :) kaptanımız cok ugrayamiyor bende pek asama bilmedigim icin bu sekilde oldu hemen duzeltiyorum ozaman paylastigim listeyi tekrar. Yeni bisey daha ogrendim :) tesekkurler

Tamam ablacm :) kaptanımız cok ugrayamiyor bende pek asama bilmedigim icin bu sekilde oldu hemen duzeltiyorum ozaman paylastigim listeyi tekrar. Yeni bisey daha ogrendim :) tesekkurler
Bireysel sıralamayı etkilemeyen durumlar için listeleri düzenlememize gerek yok.
Bendeki listede gereken notu düştüm ben, yeterli.

Merhabalar ... seaBahAR ın parmak bastığı sorunu da , çözüm önerilerini de okudum arkadaşlar .

Bana yanına hangi not düşülecekse düşülsün .. extra bir liste olayı sadece kaptanları uğraştırır , listeleri çorba edebilir ... kim ne zaman neye göre esas listeye eklenecek karışabilir vs. vs .vs...gibi geldi.

Bu konuda somut bir öneriden çok soyut tavsiyem kendime başta olmak üzere , tüm kaptan arkadaşlara ...

Listeye alma konusunda aceleci olmamak .. hakkı olan 2 hafta bitip 3. cuma yüzdesi iyi diye ...hafta içi çokta gelmemiş ..takımla güzel kontakt kuramamış üyenin deneme süresini uzatmak ..

her selam diyeni ooo tamam bu artık takımda diye düşünerek listeye almamak .

Genel bir gözlemim ; sürekli olarak .. geçmişi hiç okumadan ... selam verip sadece menü yazanlar ..bir anda ortadan kaybolmaya aday olabiliyor :)

Takım kaptanı olarak iyi gözlemlemek gerek . yoksa deneme süresi 1 ayda uzasa .. bir anda kaybolacak kişi yine kaybolur .

Listeye alma konusunda aceleci olmamakta fayda var .

7.takım olarak devamlılıkta bir sorun yaşayıp diskalifiyemiz olmadı son dönemde ama bizde de 2 kez kendi isteği ile ayrılma gerçekleşti . Hala da düzenli olarak takımdalar .. tek sorun listede olmanın kişiyi strese sokması ... yani normalde artı çıkmaya bu haftada böyle olsun diyebilecekken listede diye karabasanlar görmeleri:)

yani özetle önerim ... detaylı anlatmak gerek listede olmanın sorumluluğunu .. ve kişiyi yeterli derecede tanıyacak kadar zaman tanımak

sevgili @seabahar, 2. takımdan ses çıkmamış takım ortalamasını hesapladım bende senin gibi %0,08 buldum @akrep33 akrep kaptanım takım sıralamasında sonuncusunuz ama ortalamanız değiştiği için listeyi yeniden düzenlemeniz gerekiyor

ellerine sağlık toplight...
2.takım sonucu da zaten 0.08 ya da 0.080 aynıdır rakamsal olarak .. virgülden sonra 3 rakam alınacak diye 0.080 olarak yazılmıştır ..değer her iki türlü de aynıdır .

Ellerine sağlık kaptanım..
2. takımın ortalama hatası çok ufak (%0,08 yerine %0,09 hesaplamışlar) bir yüzdeydi, şimdi sen söyledikten sonra baktım, sıralamayı etkilemiyor olması gerek, 2. takım zaten sonuncuydu. Neden düzenleme yaptığını anlamadım. Baksam anlarım belki ama, analizlerle uğraşırken başka bir şeye zaman ayırmak istemiyorum.
Sen cevap verirsen daha kolay olacak benim için.

Sarı kart almamıza engel değil ama 0,090 ortalama canım..
Ellerine sağlık bu arada
Akrep kaptanim isler yogun oldugu icin hesap makinasi ile yapmistim orda da 0.0809 bulmustumexcel de yapmadigim icin hata olabilir maalesef sari kart almaniza engel degil ama eminim dereceye girerek bu sari karti sildirirsiniz
sevgili bahar cim performansta takim yuzdesini de yazdigim icin sonuc listeleri ile performanstaki listeler uyumlu olsun diye yazmistim degilse sonucu degistirmiyor

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Bildirim öncesi minak bir sorum var sizlere
Bizim listedeki üyelerden biri nedendir bilinmez ( kesin vardır bir sebebi de ben bilmiyorum ) Banlanmış ve bu durumda bana başka bir yerden Bildirim yaparsa o bildirimi yazabiliyormuyum yoksa banlanmış üye bildirimde yapamıyormu ?

Ve aleyküm selam

tabii ki yarın iletişime geçebileceğiniz bir kaynak var ise üye ile ..kilo bildirimini alıp işleyebilirsin listeye .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…