cuma günü(08.08.2008)oğluma kavuşuyorummmmmmm:)

canım arkadaşım... çok sevindim demek sende bebeğini alıcaksın...sakın korkma, arkadaşların dediği gibi korkulcak bişey yok :)) (bunu ben mi diyorum hehe:) dularımız seninle...

canım teşekkür ederim a.s.....bende çok heyecanlıyım inanamıyorum hala.:CüvCüv:.14:30 da hastanede olucaz.a.s.saat 16:00 da alıcaklar bebişimi:Saruboceq:.dinacım sende sezeryan olucan dimi.epidural mi genel anestezi mi olucakk?allah yardımcımız olsun .:Saruboceq:.sağlıcakla gelsin yavrularımızzzzzz:1hug::1hug:

kızlar hepinize bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiimm.:1hug:.ağlattınız beni valla senağlama..zaten ağlamaya yer arıyorumm.:a015:iyiki varsınızza.s.... hepinize sonsuz teşekkürlerr.a.sallah hepimizin yardımcısı olsunn.:Saruboceq:..ayyy oğluşumla son gecemmgamyoncuiremsu .babamızda bu gece gelicekkk.sengözlerimebaksanab1 aydır görmüyodukkk...ayyy ağla ağla bi hal oldum yaa..sevinç.mutluluk,korkuu bütün duyguları birarada yaşıyorummm.:CüvCüv:....hepinizi ve beişlerinizi öpüyorumm arkadaşlarımmmŞeniz​

maviş benimki spinal sezeryan olucak...allah mutlulugumuzu bebişlerimizle birlikte daim etsin...bende mutluluk heyecan biraz korku endişe karmakarışık duygular içindeyim...hayırlısıyla yarını sorunuz atlatıız inşaallah...
yarın dogum yapıcak olan birsürü arkadaşımız varmış..ben 3 kişiyiz sanıyordum...
bna doktor gece 12 den sonra bişey yeme dedi..sanaa böyle şeyller söyledimi doktorun canımcım..

benimde spinal sezeryan olucak hayatımm.a.s.benim doğum 16:00 olucağı için en geç sabah 8 de kahvaltın bitmiş olsun daha sonra su bile içmek yok.oruç tut dediler.cokacimcoook.bu sıcaktada susuzzz ayy.kaydirigubbakcemileneyse bebişlerimiz için açta kalırız susuzda dimi....başka kim var ya bende 3 biliyorum alla alla:CüvCüv:

arkadaşlarım bugün perşembe akşamı az önce (allah kabul etsin) dualarımı ettim.:Saruboceq: hepimiz için. sanki biraz daha rahatladım manevi yönden. daha az korkuyorum sanki.
dinacım mavişşş sezin (bu kadar hatırlıyorum kusura bakmayın ben miadı dolmuşhamile bir kadınım) allah yardımcımız olsun. sağlıkla sağlıklı bebişler getirelim inşallah.:teselli:
hıııı benimki en küçük olacak bak 18.00 de alacaklar.kaydirigubbakcemile
sevgiler hepinizea.s.a.s.a.s.

Seni ve bugün bebeği olacak tüm annişleri sağlıklı doğumlar diliyorum arkadaşlarr annelik öyle birşey ki meleğiniz doğduktan hemen sonra herşey anlamsız gelecek çünkü herşeyin üstünde bir yavrunuz olacakk yaşayınca anlayacaksınız :asigim: allah bu mutluluğu isteyen herkeze nasip etsinn inşş

mavişim şimdi evde tatlı bir heyecan ve hazırlık vardır,az zaman kaldı bebişini kucağına almana cnmcım,dualarım seninle.seni ve minik oğlunu kocaman öpüyorum cnmcım,sağlıklı ve kolay bir doğum olsun bugün tüm anneler için inş :)

mavişcim şimdi hastanedesindir. tatlı bi heyecan olur beklemek de güzelll kavuşmakda . kısmetse alacaksın bebeğiinii kucağına darısı bana ve diğer doğurmayan arkadaşlarımaa inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…