cuma günü(08.08.2008)oğluma kavuşuyorummmmmmm:)

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
40
arkadaşlar şimdi hastaneden geldima.s cuma günü sezeryan olucam allahın izniyleeeeee:Saruboceq:.çok heycanlıyım.birazda korkuyorumm.hepinizin dularını bekliyorumm.bende doğum anında sizlerede dua edicemmm..şimdiden hepinize kolay ve sağlıklı doğumlar :1hug:..iyiki varsınızzzzŞeniz​

canım benim allah yardımcın olsun,umarım herşey yolunda gider,ne güzel 08 08 08:lepi:sağlıkla gelir inşallah.kilosu nasıl buarada?

ay sonunda bebişini kucağına alacaksın.ne güzel canım ya kaydirigubbakcemile3
umarım herşey gönlünce olur canım.şimdiden allah analı babalı büyütsün bebişini.

inşallah hayırlısıyla kavuşursun yavruna canım bende cumartesi günü doğuma giriyorum aramızda 1 hafta var senin oğluşun 1 gün farkla abi olacak herseyin hayırlısı az kaldı birbirimize dua edelim.:Saruboceq:

çok sevindim canım ,kaydirigubbakcemile5dualarımız seninle:Saruboceq: her şey çok güzel olur inşallah ve bebişininle çok mutlu olursunuz.:Saruboceq:

korkulacak hiç bişe yok canım hiç bişe hissetmiceksin bile allah sağlıkla yavruna kavuşmanı nasip etsin dualarım seninle

ayy kızlar iyiki varsınız hepinize çok teşekkür ederimma.s..dularım sizinle olucak.sizde dualarınızı esirgemeyin bizdennn....:Saruboceq:
bebeğim ve ben evet benim oğlum bi gün arayla abi olucakk...hihoyyyt
herkese sağlıklı,kolay doğumlarrrrrrrrrr:1hug:

mavişimmmmmmmmmmmmm çok sevindim cnmcım,sağlıkla gelsin oğluşun,hiç korkma cnm,sölenildiği gibi sezeryanın korkulacak bir tarafı yok.ayağa kalktıktan sonra bol bol yürü cnm,çabucak toparlanıyorsun öle olunca :))

Canım allah kısmet ederse ikimizde aynı gün doğum yapıcaz.allah bebeğine hayırlısıyla kavusmanı nasip etsin.Ama benim biraz kasıklarım ağrıyo hadi hayırlısı :Saruboceq:

mavişcim canım hayırlı olsun inş sorunsuz bi dogum olur ogluşuna saglıkla kavusursun.. seninle günlerimiz aynıydı ama benimki 08.08 den 12.08 e ertelendi.... dualarımız senin için sende duada bizi unutma....

çok sevindim canim sende bebeğine kavuşuyorsun artik hamileliği değil anneliği konuşuruz artik hadi doğur iyileşin hemen gelin inş. Rabbim yardimciniz olsun canim

canımmmmmmmm çok sevindim valla :)) allahım saglıklı bir şekilde kurtarır inş. senii bitanem:) eeeeee darısı artık bizlere:)

Sorunsuz, sağlıklı bir doğum dilerim.Oğluşunu artık kollarına alıcaksın. Darısı başıma :Saruboceq: ben de bebek istiyoruuuummm :sm_cool:

MAVİŞİM Sonunda istedigin oldu bak.. bebişinin dogum tarihi 08.08.2008 oluyor ..saglıkla gelsin...yarın sen ben birde sezin dogumda olucaz canım :))))))) ay beni acayip bir heyecan kapladı şimdiden ...Allah yardımcımız olsun hepimizin...inşallah kolay sorunsuz bir dogum olur... sen kaçta gireceksin doguma ..
benim bebişi sabah 8 de alıcak doktor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…