Çukur kadınlarını alalım böyle <--->

Bacım koltuğa yayildiydim 😃😃😃😃😃😃
Serommmm noldu gene ne yaptın giiii kimin ağzına mictin
Mictiysan iyi yaptın da süleee bakiyim bende ağzına micayim onun ikimiz birlikte gidek kardeş kardeş yatalım içerde am camınnn kızı😃😃😃😃😃😃
Yorumlarda geriye git gardaş 😂 sonrada üye profil yerine bak benim ağzımı sorguladilar siz yokken 😁😁

Çukur izleyen kadın da ne bileyim...
İsteyen istediği diziyi seyreder. Kız topik açmış bir sürü çukurcuda burada konuşuyorlar sizin haddinize mi bu şekilde yorum yapmak? Bir de kizin verdiği cevabi şikayet ettim yazmışsın. İyi ki ettin şimdi bu kız ne yapsın başını nerelere vursun.. Canım banlanip geliyoruz artık oyuncak gibi oldu bizim için etkileyen bir durum değil. An alıyor kendimiz günlerce siteye bakmıyoruz. Büyük etki yaratmadin yani

Mathildamati Mathildamati aaa topigime gelip begendimi yapistiriyosun ama bı yorum yapmadan cikiyosun darilirim valla
Neyi beğendiğimi fark bile etmedim siz etiketleyene kadar sadece duruma yaz missiniz bi üyenin merak edip konuya geldim baktım çıktım ki beğenmiş de olsam size hesap verecek değilim. Iyi seyirler size

İsteyen istediği diziyi seyreder. Kız topik açmış bir sürü çukurcuda burada konuşuyorlar sizin haddinize mi bu şekilde yorum yapmak? Bir de kizin verdiği cevabi şikayet ettim yazmışsın. İyi ki ettin şimdi bu kız ne yapsın başını nerelere vursun.. Canım banlanip geliyoruz artık oyuncak gibi oldu bizim için etkileyen bir durum değil. An alıyor kendimiz günlerce siteye bakmıyoruz. Büyük etki yaratmadin yani
Senin canını yerimmmm !!! Bırak ya burdaki yaxdiklarimdan ban yeseydim içim acirdi lakin ben hanföndünun profiline derdimi yazdım salla 😘

X